Na topie

Honor Band 4 to dobrze wyposażona opaska sportowa za nieduże pieniądze

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Honor Band 4, choć mieści się w kategorii „do 200 zł”, oferuje całkiem szeroką funkcjonalność. Zdaje się, że to kolejny dowód na to, że dobra opaska sportowa nie musi kosztować szczególnie dużo.

 • Honor Band 4 to dobrze wyposażona opaska sportowa za nieduże pieniądze
A A

Szeroka funkcjonalność nie tylko dla aktywnych użytkowników zamknięta w lekkiej konstrukcji o stonowanej stylistyce. To właśnie Honor Band 4 – prawdopodobnie najlepsza opaska sportowa w tej kategorii cenowej (a przynajmniej jedna z najlepiej się zapowiadających).

Ta kategoria cenowa to „do 200 złotych”. Za te pieniądze otrzymujemy (ważący niespełna 20 gramów) gadżet z silikonowym paskiem oraz nieco zaokrąglonym szkłem, za którym znajduje się kolorowy wyświetlacz dotykowy typu AMOLED o przekątnej 0,95 cala. Co się na nim pojawia?

Honor Band 4 wygląd

Ano między innymi powiadomienia z telefonu – o połączeniach czy wiadomościach, wyniki wykonywanych na bieżąco pomiarów codziennej aktywności czy też aktualne tętno. Za to ostatnie odpowiada („efektywna i dokładna” – jak zapewnia producent – technologia Huawei TruSeen 3.0 z samouczącym się algorytmem i systemem alarmowym).

Honor Band 4 opaska

Band czwartej generacji sprawdzać ma się między innymi u biegaczy, ale też osób, które preferują treningi na basenie. Opaska jest wodoszczelna (do 50 m) i oferuje funkcje, takie jak pomiar liczby obrotów czy średnia SWOLF. Dodatkową funkcją jest monitorowanie faz snu wraz z narzędziem pozwalającym wyeliminować związane z nim problemy.

Wymiary opaski Honor Band 4 to 11,5 x 43 x 17,2 mm, a czas pracy po naładowaniu do pełna sięga 17 dni (lub tygodnia, przy korzystaniu z funkcji monitorowania snu i zapisywania pulsu). Gadżet jest już dostępny w wybranych sklepach, w rekomendowanej cenie 199 zł.

Źródło: Honor

Odsłon: 3763 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gadżety w marketplace

 1. Yamaraj6
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-12-19 11:48

  Jakby było NFC z możliwością płatności zbliżeniowych to brałbym od razu.

  Skomentuj

 2. ent1994
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-19 22:29

  Ktora lepsze, ta czy mi band? Funkcjonalnosć podobna, a zastanawiam się właśnie nad kupnem opaski. Ktoś może powiedzieć coś więcej? :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!