Na topie

Honor Magic 2 będzie miał aż 6 aparatów (i bezramkowy wyświetlacz)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Foto Smartfony Tematyka: Chińskie telefony fotografia smartfonowa Producenci: Honor

Trudno powiedzieć, jak dobre zdjęcia wykonamy smartfonem Honor Magic 2. Można mieć jednak pewność, że będzie mówiło się o nich całkiem sporo.

  • Honor Magic 2 będzie miał aż 6 aparatów (i bezramkowy wyświetlacz)
A A

Więcej znaczy lepiej? Nie zawsze, ale producenci smartfonów często wyznają tego typu zasadę, a już z pewnością próbują dzięki temu oddziaływać na wyobraźnię klientów. W ile aparatów wyposażony jest Wasz smartfon? Nieważne. Honor Magic 2 i tak go przebije.

Informacje na temat stylistyki i specyfikacji tego modelu pojawiają się od pewnego czasu, te ostatnie są bardzo konkretne. Najciekawiej wygląda właśnie kwestia możliwości fotograficznych, ponieważ producent postawi tu na aż 6 aparatów.

Na tylnym panelu ma znaleźć się konfiguracja 16 Mpix + 24 Mpix + 16 Mpix, a na froncie konfiguracja 16 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix. To zbyt mało informacji do przesądzania o możliwościach fotograficznych smartfona, być może dodatkowe aparaty na froncie będą wykorzystane do funkcji Face Unlock. Pewne jest jednak, że producent przyciągnie takim rozwiązaniem uwagę. Już mu się to zresztą udało.

Honor Magic 2

Honor Magic 2 zapowiada się ciekawie nie tylko z racji dużej liczby aparatów. Smartfon wyposażony zostanie w bezramkowy wyświetlacz AMOLED (6,39", 2340x1080 cala). Gdzie zatem ukryte zostaną frontowe aparaty i czujniki? Producent zdecydował się na rozsuwaną konstrukcję (to samo rozwiązanie zobaczyć mamy w Xiaomi Mi Mix 3). Nastawiać można się przy tym na system Android 9.0 Pie z EMUI 9.0.

Honor Magic 2 ekran

Oficjalna premiera smartfona odbędzie się 31 października. Producent rozesłał już zaproszenia na konferencję.

Honor Magic 2

Źródło: SlashLeaks

Odsłon: 5541 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. levusek1992
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-22 14:30

    No i to można nazwać bezramkowością. A aparaty to zbędny dodatek.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-22 15:48

      jaki tam bezramkowy? na fotkach widać czarną ramkę :)

      co do aparatów, samsung już jakiś czas temu słusznie stwierdził, że efektywna rozdzielczość mikro obiektywu wynosi 12mpix, i do takiej matrycy zjechał, zdaje się w S7.

      a teraz co widzę? bezużyteczne pstrykadło 24mpix :)

      nie ma to jak magia bezużytecznych cyferek, gdzie te megapiksele po powiększeniu wyglądają jak niewyraźna mgła, jedynie zapychają pamięć smarkfona. 12mpix to technologiczny max przy mikro szkiełkach.

      Skomentuj

  2. sabaru
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-10-22 14:51

    Nie mają pomysłu co dodawać to wsadzają kolejne aparty. Nie długo to każdy nowy telefon będzie miał ich 10 i to minimum.

    Skomentuj

    1. Yamaraj6
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-10-22 14:54

      10 rdzeni, 10 aparatów, 10 GB ram. Ciekawe kto będzie pierwszy.

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-22 15:51

        heh. jak dojdą do 10 rdzeni, to będzie już 20 aparatów :) tylko czemu wszystkie w jednym miejscu? gdyby były w różnych, to by to ...... coś, użyło aparatu nie zasłoniętego przez palec.

        aha, brakuje jeszcze 30 lamp błyskowych :)
        ps: już na rynku był powerbank do "rozruchu" samochodu zimą :)

        Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-22 15:49

      brakuje aparatów naokoło ramki :) najlepiej w przyciskach do głośności :)

      Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-10-22 15:00

    Ale baterii 10000MhA to już nikt nie da

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-10-22 15:56

      przywiąż słuchawkę gumką do akumulatora samochodowego. będziesz miał nawet 120Ah, co się przekłada na 120000mAh :) plus ładowarka samochodowa do konwersji 12/5V. Spokojnie możesz z tym chodzić cały miesiąc :D i to grając w gry non stop, a w noc się spokojnie naładuje. aha jeszcze napięcie trzeba przeliczyć, bo w bateriach podaje się amperogodziny dla 3.7V, więc przeliczamy: 120000*12/3.7= 389 tys. mAh :)
      da się? da się więc w czym masz problem? nawet trybu oszczędzania prądu nie musisz tu włączać :)

      Skomentuj

      1. piccardo
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-10-22 17:35

        Może i twój komentarz jest zabawny, ale to jest realny problem! Wszystko dodają do tych smartfonów a one nie wytrzymują połowy dnia już teraz a z nowymi ficzerami będzie jeszcze gorzej, a baterii porządnej jak nie było tak nie ma...

        Skomentuj

        1. mesjan
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-10-22 20:31

          To nie tylko wina baterii. Polityka jest taka że non stop robione są jak najbardziej wydajne podzespoły które ciągną sporo energii. Brakuje najnowszych podzespołów które są dla smartfonów średniaków mających być głównie energooszczędne. Zazwyczaj średniaki dostają starsze wersje podzespołów które kiedyś posiadały modele wypasione ale już są stare i podczas ich projektowania podstawą była głównie wydajność a nie energooszczędność. Ale nie dziwne że tak się dzieje, mnóstwo ludzi zachodzi i kupuje to co najbardziej wypasione i ładne w danej cenie a dopiero po zakupie marudzi że bateria trzyma tyle co trzyma, więc i producentom na tym nie zależy bo już przecież kupili i następnym razem zapewne zrobią tak samo.

          Skomentuj Historia edycji

    2. Hedrox
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-22 22:14

      Da da.. ba nawet nie 10000 a 12000! DOOGEE BL12000

      Skomentuj

    3. rcicho
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-31 08:30

      Gdyby dać prawdziwe 10 000 mAh to taki telefon ważyłby z 300 g. Przy 6 calach to 4 000 mAh w zupełności wystarcza.

      Skomentuj

  4. Qpers
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-23 13:31

    W końcu 6 aparatów - biorę! 5 to już przeżytek.

    Skomentuj

  5. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-23 14:49

    Popatrzcie sobie na zdjęcia makro oraz test wydajności oraz responsywności Huawei Mate 20 Pro bo już jest na prawdę sporo tego na youtube chociażby a wtedy przyznacie , że jeżeli podejście zwiększania ilości obiektywów ma dla takich urządzeń być złotym środkiem przynoszącym efekty w jakości zdjęć oraz inne to niech sobie zwiększają.Kto wam broni nie pozostać przy jednym aparacie w takim iPhone Xr.To , że wy wolicie wybierać przewartościowany szmelc nie oznacza by to samo robili inni.
    Mamy prawo wyboru dlatego nie bronię nikomu kupować produktów Apple na przykład ale jak ktoś spyta się mnie o radę to nie będę oszukiwał bo wiem co jest lepsze dla mnie i staram się nie płacić za coś co jest gorsze więcej kasy.

    Skomentuj

  6. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-23 19:45

    Brak notacha cud

    Skomentuj

  7. adamgr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-24 16:52

    64 aparaty, samo szkło i 24 cale.
    Czy producentom telefonów już się nie poprzewracało w głowach ?

    Skomentuj

  8. olo22
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-31 08:59

    wariaci.dlaczego daja takie syfne baterie zamiast aparatów.da sie zrobic taka tylko po co lepiej nabijac kabze od ludzi na wymianach bateri i pradzie z gniazdka.

    Skomentuj

  9. jdrwal
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-02 11:07

    Nie wiem po co 6 aparatów... mi wystarczą dwa tak naprawdę, jeden z przodu, drugi z tyłu a za te 4 kolejne pewnie będe musiał zapłacić nie mała sumkę.. no i po co to komu?? Sory ale ja postanowiłem oszczędzać, dlatego też przeniosłem się do Virgin Mobile - mam abonament za 39 zł gdzie pierwsze 3 miesiące są za dara!