Na topie

Horror z niewidomą w roli głównej - tak wygląda Perception

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Gameplay Survival horror

Nie można odmówić kreatywności twórcom gry Perception. O ich umiejętnościach wykorzystania swojego pomysłu dopiero przyjdzie nam się jednak przekonać.

 • Horror z niewidomą w roli głównej - tak wygląda Perception
A A

Pamiętacie jeszcze o Perception? To horror, który wtłacza nas w postać Cassie – niewidomej dziewczyny, posługującej się czymś na zasadzie echolokacji. Tytuł ten zapowiadany był już jakiś czas temu, ale jak dotąd nie udało się go wprowadzić na rynek. Jest już jednak chyba blisko, bo nowy, 25-minutowy zapis rozgrywki wygląda naprawdę solidnie.

Zarys historii jest tak sztampowy, jak to tylko możliwe – zadaniem naszej protagonistki jest bowiem rozwiązanie zagadki nawiedzonego domu. Perception bronić ma się jednak nietypową mechaniką rozgrywki ze wspomnianą „echolokacją” na czele oraz mrocznym klimatem, w którym dominuje uczucie niepewności. O to postarają się już ludzie, którzy wcześniej dali nam między innymi BioShocka i Dead Space.

Perception zdecydowanie zasługuje więc na miano nietypowego horroru. Ale czy zasłuży też na dobre oceny? To okaże się w (mamy nadzieję) niedalekiej przyszłości. Na zachętę opublikowany został 25-minutowy zapis rozgrywki przedstawiający fragment z samego początku zabawy. Jeśli macie ochotę, rzućcie na niego okiem:

Źródło: GameSpot

Odsłon: 3047 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. mesjan
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2017-03-15 11:38

  Czyli gra nie wymaga posiadania monitora ;D

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-03-15 14:16

   tak, ale wymaga nieziemskiego nagłośnienia :D

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!