Smartfony

HTC potwierdza Androida 8.0 Oreo dla swoich smartfonów (póki co tylko trzech)

opublikowano przez w dniu 2017-08-24

Na ten moment spokojni mogą być właściciele jedynie trzech modeli - HTC U11, HTC U Ultra oraz HTC 10.

W poniedziałek rozwiązane zostały ostatnie zagadki związane z nową wersją systemu Google Android. Od teraz posługiwać można się już pełną nazwą Android 8.0 Oreo i, znając nowe funkcje, zastanawiać się nad tym, czy i kiedy poszczególni producenci pokuszą się o wydanie aktualizacji.

Na ten moment Android 8.0 Oreo trafia jedynie na smartfony od Google. Być może następne w kolejne będą modele z logo HTC. Tajwański producent (a konkretniej pisząc to jego amerykański oddział) potwierdził prace nad jak najszybszym wdrożeniem aktualizacji dla swoich smartfonów.

Niestety, na ten moment spokojni mogą być właściciele jedynie trzech modeli - HTC U11, HTC U Ultra oraz HTC 10. Trudno mówić o niespodziance, ponieważ są to topowe propozycje tego producenta. Pocieszające jest to, że ta skromna obecnie lista zostanie jeszcze rozbudowana. Szczegóły ujawnione zostaną wkrótce. Miejmy nadzieję, że od razu poznamy chociażby wstępny harmonogram aktualizacji.

HTC potwierdza Androida Oreo

Korzystający z HTC U11 są w najbardziej komfortowej sytuacji. W jego przypadku producent obiecuje bowiem całkiem długie wsparcie. Jak zapewnił Chailin Chang, szef działu smartfonów HTC, korzystający z HTC U11 liczyć mogą nie tylko na Androida 8.0 Oreo, ale również Androida P, który pojawi się najpewniej w przyszłym roku.

Źródło: HTC USA

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Musi być ta agresywna reklama

  galaxy note 8+ ?

  na 60% strony?
 • avatar
  Wyłączcie tą reklamę bo wkurza
  Zaloguj się
 • avatar
  pewnie komentarze powyzej, placzliwe sa to telefony z sieci ktore aktualizuja sami operatorzy a nie bezposrednio htc :D
  Zaloguj się
 • avatar
  To się HTC "napracuje". Nie dość że ilość modeli skąpa, to całe 3 telefony na tą chwile będą aktualizować. Poza tym, aktualizacje u nich to kpina, jeśli chodzi o Europę.
  Zaloguj się