Na topie

Huawei Next Image, międzynarodowy konkurs zdjęć wykonanych smartfonami Huawei

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Foto

Kategoria: Mobile Telefony Foto Smartfony Tematyka: Chińskie telefony fotografia smartfonowa Producenci: Huawei

Trwa już druga edycja tego międzynarodowego konkursu, w którym miłośnicy fotografii mobilnej, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy z doskonałym wyczuciem kadru, mogą zaprezentować swoją twórczość.

  • Huawei Next Image, międzynarodowy konkurs zdjęć wykonanych smartfonami Huawei
A A

Możliwości smartfonów cały czas rosną. Widoczne jest to między innymi, a być może przede wszystkim, w kwestii foto. Jeśli zaliczacie się do grona miłośników mobilnej fotografii, powinien zainteresować Was konkurs Huawei Next Image.

Trwa już druga edycja tego międzynarodowego konkursu, w którym miłośnicy fotografii mobilnej, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy z doskonałym wyczuciem kadru, mogą zaprezentować swoją twórczość. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione w pierwszej kolejności przez internautów, a następnie przez jury, które tworzą m. in. Dominic Bracco, fotograf National Geographic, Tomasz Lazar, laureat World Press Photo, Gal Gadot, hollywoodzka aktorka i ambasadorka serii P20 oraz Wang Yanmin, Prezes Huawei CEE&Nordic.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie zdjęć (w dowolnej liczbie) wykonanych smartfonami marki Huawei. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia, na stronie internetowej producenta. Do wyboru jest sześć kategorii: Faces, Good Night, Hello, Life!, Check-In, Nature i Story Board.

Huawei Next Image

Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną opublikowane w galerii na stronie internetowej konkursu i poddane głosowaniu internautów (potrwa do 24 sierpnia). W każdej kategorii, głosami internautów, wyłonionych zostanie 50 najlepszych zdjęć. Zostaną one poddane ocenie jury, które wybierze zwycięzcę w każdej z sześciu kategorii tematycznych. Dodatkowo, jury przyzna Grand Prix dla autora najlepszego zdjęcia w całym konkursie, wybierając spośród sześciu zdjęć, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach.

Jest konkurs, muszą być również nagrody. I w tym przypadku wyglądają one naprawdę kusząco. Laureat Grand Prix otrzyma nagrodą pieniężną w wysokości 10 000 euro, udział w 10-dniowych warsztatach fotograficznych z National Geographic we Włoszech we wrześniu, ultrabook MateBook X oraz publikację prac w National Geographic.

Zwycięzcy każdej z kategorii zostaną nagrodzeni ultrabookiem MateBook X, publikacją w National Geographic oraz otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 euro. Za drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii laureaci otrzymają odpowiednio smartfony Huawei P20 Pro i Huawei P20. Dodatkowo, niezależnie od werdyktu jury, autorzy zdjęć najbardziej docenieni przez internautów, zostaną nagrodzeni smartfonem Huawei P20 (w każdej kategorii).

Źródło: Huawei, foto - zdjęcia laureatów poprzedniej edycji konkursu

Odsłon: 4474 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!