Na topie

Kupując Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite można zgarnąć tablet za 1 zł

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Tablety Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Promocje Producenci: Huawei

Zastanawialiście się nad sięgnięciem po Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite? Jeśli coś Was powstrzymywało, producent przygotował dodatkową zachętę.

 • Kupując Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite można zgarnąć tablet za 1 zł
A A

Sezon „back to school” można uznać za otwarty. Rodzice powoli będą rozglądać się za wyprawkami, a te coraz częściej obejmują także gadżety elektroniczne. Tutaj ciekawą ofertę przygotował Huawei.

Kupując smartfona Huawei P20 Pro lub Huawei P20 Lite można odebrać tablet za symboliczną złotówkę. Jaki? W obydwu przypadkach mowa o przedstawicielach całkiem dobrze znanej już serii MediaPad T3. Decydujący się na Huawei P20 Pro otrzymają Huawei MediaPad T3 10 WiFi, a sięgający po Huawei P20 Lite nieco mniejszego Huawei MediaPad T3 7 Wi-Fi.

Oferta ważna jest od dziś do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów. A jeśli już przywołaliśmy młodszym użytkowników warto dodać, że wspomniane tablety oferują „kącik dziecięcy”, dzięki któremu rodzice mają możliwość skorzystania z kontroli rodzicielskiej i blokowania dostępu do niepożądanych treści czy aplikacji.

Huawei P20 Pro lub Huawei P20 lite tablet za 1 zł

Z tego co zauważyliśmy, promocja pojawiła się największych sklepach z elektroniką. Linki znajdziecie w poniższych kontrolkach.

Jeśli natomiast chcecie poznać bliżej biorące udział w akcji smartfony, zapraszamy do naszych recenzji.

Źródło: Huawei

Odsłon: 4366 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. pablo11
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-08-01 14:58

  Ten tablet to chyba się za dobrze nie sprzedaje, szkoda marnować miejsce w magazynie, to dodają do telefonów. W sumie to na moję P20 jest zbyt drogi. Może to i flagowiec, ale płacić 3500zł za chińczyka ? Osobiście lubię Huaweia, ale kupiłbym prędzej P9 lub Y7.

  Skomentuj

 2. slawomir273
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-01 21:19

  A co z tymi co już kupili ?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!