Smartfony

Huawei P9 na pierwszym zdjęciu prasowym

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-04-04

Huawei P9 nie ma już przed nami tajemnic. Wiemy, jak smartfon będzie wyglądać.

Huawei P9 na pierwszym zdjęciu prasowym

Powoli można zacząć odliczać godziny do premiery Huawei P9. O nowym flagowcu chińskiego producenta powiedziano i napisano już wiele. Wygląda na to, że teraz rozwiane zostały wątpliwości odnośnie tego, jak model ten będzie wyglądać.

W sieci znalazło się bowiem pierwsze zdjęcie prasowe, które promować ma smartfona już po jego oficjalnej prezentacji. Ukazany został tył urządzenia i mamy tu do czynienia z potwierdzeniem wcześniejszych doniesień. Czytnik linii papilarnych to jedno, większa uwagę przyciąga podwójna kamera (najprawdopodobniej 2x 12 Mpix) sygnowana logo Leica.

Huawei P9 zdjęcie

Jeśli chodzi o elementy, jakie zamknięte zostaną we wnętrzu obudowy to mówi się o Kirin 955, 4 GB pamięci RAM, 32 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane i systemie Android 6.0 z autorską nakładką producenta. Ekran powinien charakteryzować się przekątną 5,2" oraz rozdzielczością 1080 x 1920 pikseli.

Oficjalna premiera Huawei P9 już 6 kwietnia. Możliwie, że tego samego dnia zobaczymy także modele P9 lite oraz P9 Max.

Źródło: androidheadlines, phonearena

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czy ktoś może wytłumaczyć laikowi o co chodzi z tym podwójnym aparatem? Lepsze zdjęcia będzie robił? Każde podwójnie? Czy jak?
  Zaloguj się
 • avatar
  ten telefon wygląda jak by się paczył na mnie
 • avatar
  Ogólnie każdy producent ma inny pomysł na wykorzystanie podwójnego obiektywu. W przypadku Honor 6 PLUS z podwójnym obiektywem: "Ma to na celu umożliwienie obliczenia głębi poszczególnych elementów zdjęcia i programowego rozmycia tła, jakby zdjęcie było zrobione lustrzanką"

  Może być tak, że każdy aparat będzie miał inny zakres ogniskowej, wykorzystywany do różnych rodzajów zdjęć (węższy vs szerszy kąt widzenia) jak w przypadku HTC ONE M8.

  odsyłam do lektury: http://www.spidersweb.pl/2016/03/podwojny-obiektyw-dwa-aparaty-w-smartfonie.html
  Zaloguj się