| 2012-06-08

iPhone 5: smartfon z większym ekranem, lepszym aparatem i grubością 7,9 mm - nowe przecieki

Zobacz więcej w kategorii: smartfony, telefony

Producenci: Apple

 

Przedstawiając ostatnie informacje na temat iPhone'a 5 nie przypuszczaliśmy, że tak szybko trzeba będzie ponownie pochylić się nad nadchodzącym smartfonem Apple.

Najnowsze przecieki pochodzą ze źródła, które ma podobno bliskie kontakty z producentem i dlatego nie należy od razu ich przekreślać. Czego nowego możemy się z nich dowiedzieć?

Znów na pierwszy plan wysuwa się temat ekranu jaki trafić może do nowego iPhone'a. Co ważne, ponownie mówi się o tym, iż będzie on większy niż w obecnych modelach. Miałby mieć dokładnie 4,08 cala i pracować w rozdzielczości 1136 x 640 pikseli. Warto dodać, że mówimy tutaj już o formacie 16:9, a więc czymś zupełnie nie pasującym do iPhone'a.

Czy można spodziewać się aż takiej zmiany? Co z kompatybilnością aplikacji?

iPhone 5 smartfon ekran wielkość przecieki

Poza ekranem pojawiły się też wzmianki na temat aparatu. Tak jak w poprzednich informacjach, tak i teraz, wspomina się o rozdzielczości 8 Mpix. Mimo tego, użytkownicy mogliby wykonywać lepsze zdjęcia niż te, na które pozwala obecna generacja iPhone'a. Miałoby to być możliwe dzięki zastosowaniu przesłony f/2.2, zamiast f/2.4.

Z wartych odnotowania informacji należy wymienić jeszcze tę o wymiarach iPone'a 5. Tutaj też pojawiły się dane zaskakujące, bo smartfon miałby mierzyć jedynie 7,9 mm grubości. Nie zostałby najcieńszym urządzeniem na rynku, ale byłoby to sporo mniej od iPhone'a 4S.

iPhone 5 smartfon aparat 8 Mpix

Zapewne nie są to ostatnie ukazujące się informacje o nowym smartfonie Apple, ale na szczęście do premiery coraz bliżej. Ostatnio w jej kontekście mówiło się o październiku, teraz już wspomina się o wrześniu.
 

Więcej o smartfonach i telefonach:

Źródło: gsmarena

odsłon: 15178

Komentarze

(83)

Michur

36 + - 2012-06-08 09:01

Heheh koleiny argument fanów apple, że 3,5 cala jest idealne (pewnie dlatego, że mieści się do rurek:)) upada.

c0lin.

-33 + - 2012-06-08 13:40

Komentarz zakopany przez użytkowników pokaż

borat1979

31 + - 2012-06-08 16:47

rurki są dla pedałów :)

c0lin.

-33 + - 2012-06-08 16:52

Komentarz zakopany przez użytkowników pokaż

Max209

21 + - 2012-06-08 18:25

czyli lepiej brać w dupsko niż dezaprobata takiej czynności?

c0lin.

-2 + - 2012-06-10 10:06

Widzę, że nie rozróżniasz pojęć...

Bardock

-12 + - 2012-06-08 20:27

Komentarz zakopany przez użytkowników pokaż

Michur

12 + - 2012-06-08 22:37

Widzę, że straszne oburzenie wywołałem swoim postem wśród części forumowiczów więc odpowiem tu i ówdzie.

Colin brak słów "lepszy pedał niż homofob ;)" tata wie ?
Bardock nie wiem czy wiesz ale moda to domena płci pięknej a my MĘŻCZYŹNI się do takiej nie zaliczamy więc WTF?


borat 1979 masz ode mnie plusa pozdrawiam

Tomciob

-12 + - 2012-06-08 23:14

Komentarz zakopany przez użytkowników pokaż

infinitimind

16 + - 2012-06-08 23:40

No nie wiem, rurki dobrze leżą na kobietach, na facetach to wyglada na gejfaze

Jozio

9 + - 2012-06-09 10:55

Zgadzam się w 100% Moda modą ale to kobiety powinny się stroić, pokazywać swoje piękno, a nie nowo gówno w warszawie jak młodzi " chłopcy " chodzą w rurkach i mają plakat na głowie jak Justin. Bez sensu.

c0lin.

-3 + - 2012-06-10 18:25

wiesz.. akurat to, że Justinek miał takie włosy nie ma nic do rzeczy - dlaczego? Bo tysiące osób przed nim miało podobną fryzurę, więc o czym Ty tu pierdolisz... A co do rurek - każdy ma prawo chodzić w czym chce. Nie wiem jak Tobie, ale mi w dresie strasznie nie wygodnie i jednak lubię czuć, że mam na sobie spodnie, a nie mieć taki luz w nich jakbym się w nich zesrał... Każdy ma prawo chodzić w czym chce, proste, ludzie którzy mnie zminusowali powinni uczyć się tolerancji dla innych.. a to, że napisałem "lepszy pedał niż homofob" chyba nie oznacza, że jestem homoseksualistą? Czy ja coś takiego powiedziałem? :> Czytania ze zrozumieniem to chyba w podstawówce uczyli, chyba, że któryś z panów pominął pewien etap życia? Bez urazy, ale tak właśnie to widzę... Poza tym, jeśli uważasz, że rurki noszą tylko fani Justina Biebera, to co powiesz o metalowcach? Tak się składa, że słucham nie popu, a głównie death metalu, a tam, tacy wykonawcy jak Oliver Sykes, Andy Sixx czy którykolwiek inny nie boi się włożyć rurek i wcale nie mówią o nim jak o pedale, wiesz? ;x Przykro mi, że żyję w Polsce, a jeszcze bardziej, że tu tacy ludzie mieszkają... na zachodzie rurki nie są niczym dziwnym, tam znacznie więcej osób chodzi w rurkach i uważa to za normalny styl ubierania się, nic takiego.. a tu się znajdują jedynie porównania chłopaka w rurkach do części rowerowej. ;) Aż szkoda mi, że wypisałem na marne tyle literek i że nikt tego i tak nie pojmie... a szkoda... Klawiatura do wymiany.

Olasty11

1 + - 2012-06-10 11:56

Spodnie lekko obciśnięte ale lekko ok ale rurki to porażka

Dragoslaw25

1 + - 2012-06-09 00:17

Sam jak ten pedał.

Szogun.

8 + - 2012-06-09 13:25

Jako thrash metalowiec nie uważam, iż rurki są pedalskie. W latach gidze owa muzyka królowała nikt nie zwracał na to uwagi, a wtedy nosili konkretne jajognioty. Tak czy siak, mam piękną kobietę i jakoś homoseksualistą nie jestem.

c0lin.

-1 + - 2012-06-10 18:28

Myślę podobnie, ale sprostuję trochę - rurki akurat nie gniotą jaj, widziałeś skejtów noszących rurki? Tak, właśnie tak trochę opuszczone (bez przesady, nie krok w kolanach)...

exiProx

1 + - 2012-06-10 16:50

http://www.youtube.com/watch?v=Wt2QaakbZrU
lalalala

Nalovp

1 + - 2012-06-08 09:09

Jeżeli go nie poszerzą,a tylko wydłużą to nadal będzie się dało obsługiwać jedną ręką jak 3,5".

belixa

2 + - 2012-06-09 10:12

Co nie zmienia faktu, że design jak i cena pozostaną na poziomie japońskiej deski klozetowej. Choć tą częściej się używa od telefonu, czyli korzystniejszy zakup ;)

santaclous

-5 + - 2012-06-08 09:19

Same cegły

tom_1984

17 + - 2012-06-08 09:34

Jak widzę ludzi gadających przez takie coś, to mi się banana na twarzy robi.

Ale szpanerzy rozbiją namioty i kupią kolejny raz to samo.

Jarus_

-3 + - 2012-06-08 09:47

Mogę wiedzieć dlaczego?

Nie posiadam iPhone'a, ale zaciekawiła by mnie myślę... argumentacja.

marklar

-8 + - 2012-06-08 10:02

Raczej sie nie doczekasz sensownej odpowiedze. Typowy przyklad trola ktory swiata poza polska wioska nie widzial.

StartX_pl

2 + - 2012-06-08 16:59

90% tych co na siłę chcą być światowi nie potrafi później wysłać sms, nie mówiąc już o wykorzystaniu reszty potencjału bo to nie jest telefon tylko mini komputer z możliwością dzwonienia.

suntzu

0 + - 2012-06-12 05:11

To się nazywa fenomen Apple. Nie wykorzystasz go ale kupisz...

marklar

21 + - 2012-06-08 10:04

Przed kim mialbym sie chwalic swoim iphonem? Co drugi czarnuch na ulicy ma najnowszego iphone'a. Jakbym kupil Samsunga to fakt, byloby to zjawisko. Ale iphone?

GrUbEn95

26 + - 2012-06-08 09:54

iPhone 5? Nie, dzięki. Podobnie jak reszcie produktów trolla patentowego - jakim jest Apple.

tommyt1983

26 + - 2012-06-08 10:09

juz sie moge smiac ??? tak to ok ! hahahahahahahahahaha ! caly czas technologicznie jakies 1,5 roku jak nie wiecej wstecz a i tak banda gamoni sie tym jara bo ma naniesiony ogryzek i niby super innowacyjne... pisalem juz nie raz - myslcie ludzie trzezwo...

c0lin.

3 + - 2012-06-08 13:42

iPhone nie musi mieć 10 rdzeniowego procesora, a i tak będzie działał lepiej niż robocik..

Michur

7 + - 2012-06-09 00:34

Spójrz ile robocik ogrania modeli różnych marek a os? tylko iphona, poza tym android jest znacznie bardziej rozbudowany a smartphone z tym system często przechodzą moda i nie mówię tylko wyższym numerku ale także wp7.

RaptorSMG

-2 + - 2012-06-09 11:59

to części ma od samsunga a ten mu udostępnia, z opóźnieniem podzespoły z wiadomych przyczyn. Więc Apple zawsze będzie opóźnione i gorsze.

tommyt1983

21 + - 2012-06-08 10:13

a teraz gdzie te argumenty wyznawcow shitu ze ponad 4 cale to blad itp... przepraszam ze tak napisze ale JAPIERDOLE czy Wy nie widzicie ze ta moda na jablko robi z was posmiewisko i gamoni...niedawno to minus a teras super innowacyjnosc...aha

BILI82

-6 + - 2012-06-08 10:52

na temat ostanio wchodzacego IP5 tez bylo mase plotek... i wyszedl IP4S wiec skoncz z tym idiotycznym gadaniem puki telefonu nie ma na rynku...

Ja mam IP4 i nei dla tego ze jestem fanem Apple poprostu jesten uzytkowinikiem prostego w obsludze smartfona w ktorym nie da sie zmienic wszystkiego i to mi odpowiada... kazdy ma swoje potrzeby mi IP4 wystarcza toie moze SGIII bedzie za malo ale to tylko i wylacznie indywidualna sprawa wiec skoncz juz ten trolling....

hideo

2 + - 2012-06-08 11:03

wymiary iPhona 4s i poprzednich były niewielkie i świetne jak na smartfony, ale ten nowy to już będzie długaśny jak androidy (jak dla mnie na minus), nie ma to jak smartfony do max 120mm długości a dłuższe to już krowiaste jak na coś co się nosi codziennie godzinami przy sobie, ale taki jest trend - większe i większe i niestety Apple też w to wpadło

mgkiler

6 + - 2012-06-08 12:12

Dokladnie. Dla mnie to tez minus.

"większe i większe i niestety Apple też w to wpadło "

Tak samo jak z liczba megapikseli, czy zoomem w aparacie.
Jak to ludzie patrza tylko ile aparat ma mega pikseli i jaki ma zoom.
Ma miec 12 megapikseli w kompakcie i zoom 30x.
To nic, ze juz przy 7 megapikselach obiektyw w kompakcie nie daje rady, a przy tak wielkim zoomie na skrajnych ogniskowych jest ogromna dystorcja, spadek rozdzielczosci, aberacje i jeden shit a nie obraz.
Ale liczy sie napis.

To tak jak niektorzy kupuja karty graficzne i patrza tylko na RAM.

Podobnie z telefonami trend - wiekszy ekran to lepiej...

ehh

c0lin.

0 + - 2012-06-08 13:45

Mam nadzieje, że to tylko plotka - 16:9 w iPhonie? Do tego taka wielkość ekranu? Nie pasuje do nich... czyżby to przez brak Steve'go na tym świecie? Sory, że tak mówię, ale ta firma się powoli stacza moim zdaniem, kiedyś to było coś, a teraz robi się czymś zwykłym..

pit1337

0 + - 2012-06-10 21:10

Nie no, masz w 100% rację, po co większy ekran, lepiej widzieć mniej na mniejszym ekranie...

saddam

0 + - 2012-06-08 20:19

Pierwszy raż się z Tobą zgodzę.

miomol

3 + - 2012-06-08 12:08

Apple kupują tylko Ci, którzy mają za dużo w d..ie i nie mają co robić z pieniędzmi, albo są po prostu idiotami którzy nie widzą świata poza tą marką... dlatego właśnie na zachodzie tylu ludzi ich ma ;)

Makar

-5 + - 2012-06-08 12:16

żal mi cie człowieku... Nie masz sensownych argumentów a sie wypowiadasz.. miałeś kiedyś iphona w ręku ?? Wile razy powtarzałem to iphone jest dla ludzi którzy wygode i wszechstronność liczą ponad pieniądze i jeszcze raz to powtórzę samsung ma p..de a nie wsprcie urządzeniami zewnętrznymi =.= a spójżmy na takego ośmieszanego iphona alpine, sony, yamaha..... itd itd. TO o czymś świadczy. Ale co tam dla takich trolii ważne żeby telefon miał miliony HZ i kosztował

tommyt1983

0 + - 2012-06-08 13:08

poczytaj moja wypowiedz nizej to wlasnie bedziesz widzial jakimi argumentami walili kiedys posiadacze tego gowna i jakimi wla teraz...Zal mi Was wiesniaki...

triad

-3 + - 2012-06-08 13:37

tak, tylko ty masz racje... wszyscy posiadacze iP sa debilami, nie znaja sie, w ogole sa straszni, heh, ciekawe czy masz jeszcze jakichs znajomych :)

miomol

3 + - 2012-06-08 14:06

Miałem wszystkie modele, wszystkie gówna które zamiast pulpitu mają jakieś badziewne menu, wydajność może i dobra ale w takim systemie nie ma co się zawieszać bo jest po prostu zbyt prosty i brzydki

saddam

-3 + - 2012-06-08 20:24

Dziecko, przecież to jest tylko telefon i najlepiej jak taki pozostanie. Do pucowania się w pekaesie może nie jest najlepszy ale jest bardzo poręczny i prezentuje wysoką wartość użytkową.

RaptorSMG

3 + - 2012-06-09 12:08

Za iphona i ipoda podziękuje. Miałem okazje poznać bliżej te urządzenia.
Ipod nieporęczny, pełen ostrych krawędzi które miałem wrażenie że zaraz mi pokaleczą dłonie, w dodatku ciężar uniemożliwiający pracę. Nieuradzenie zabawka jest tak mało zaawansowane i izoluje użytkowniczka od sprzętu że w sumie to wygląda jak system dla półgówka.

Iphone sobie daruje, bo tu nie ma o czym rozmawiać po prostu zabawka - metalowy resorak. Już lepiej kupić SGII albo SGIII bo przy tym to klocki lego.

Fapped

0 + - 2012-06-08 14:46

Jak to mawaiają fani apple "produkty Apple są idealne nie trzeba do nich żadnych zewnętrznych gadżetów". Więc o czym ty mówisz? Urządzenia zewnętrzne? Masz na myśli tony bumperów bo ich idealna obudowa się rysuje?

Makar

-4 + - 2012-06-08 16:44

Nie.. ale z was są deb.... Fanboye samsunga i tyle... Mam na myśli radia, głośniki, monitory, car-audio projektory itd..... a z tego wszystkiego samsung ma tylko przesyłanie do telewizora =.= i to jeszcze musisz instalować gówniany all share. samsung był i będzie produktem dla którego żadna firma nie stworzy żadnych większych serii urządzeń zewnętrzny. Nie podobają mi sie jego telefony i tyle. A te wasze idealne samsungi mają nawet problem z podłączeniem ksiązki do większości urządzeń car audio bravo dla samsunga pfff

triad

-1 + - 2012-06-08 13:43

nie mam za duzo w dupie, mam co robic z pieniedzmi, widze swiat poza ta marka, mam iP, jak to wyjasnisz geniuszu? podpowiem... jak masz umowe z operatorem ktora CI sie konczy to mozesz takie telefon kupic za 500 zl.

freezoneq

6 + - 2012-06-08 12:35

Dlaczego w kraju, w którym żyjemy, karcą Cię za to, że posiadasz sprzęt Apple lub jesteś jego fanem? Czy każdy Kowalski musi mieć w jak najtańszym telefonie jak najwięcej? GPS, ekran 20", aparat 60mpx, baterie, którą ładuje się raz na rok, procesor 5ghz, quad sli, 3d... I nie ważne, że nie korzysta z 50% tego co ma.

Ps. Tak, pobijcie rekord łapek w dół, i don't care.

triad

7 + - 2012-06-08 13:37

dlaczego? bo wiekszosc to zakompleksione polaczki :)

freezoneq

1 + - 2012-06-08 14:18

Szkoda, że posiadanie niektórych niezwykłych rzeczy nie sprawia ludziom przyjemności. Niezwykłych bo urządzenia Apple się wyróżniają. Nie znam innych tak intuicyjnych i wygodnych urządzeń. Oczywiście o ile nie kupiłbym iMac'a (sobie) to iPoda i iPhone kupiłem chętnie, nie żałuję.

Rozumiem, że nie wszystkich stać na te "idiotyczne" dla was urządzenia. Nie znaczy to jednak, że ludzie, którzy je posiadają są idiotami. Dlaczego innych to tak boli? Zazdrość to nie jest dobra cecha. A jeżeli nie zazdrość to co? Polecam wypróbować starego nawet iPhone czy iPod'a, te urządzenia nie gryzą a są wyprodukowane z najlepszych materiałów.

st195668

2 + - 2012-06-08 18:37

A ty nie Polak? Marudzisz na ten kraj a wypowiadasz się na polskim forum... Telefon ładny, aparat świetny chociaż htc one ma lepszy. Ale poza wyglądem to średni. Bardzo awaryjny. Od groma problemów z głośnikami w nowych sztukach, problemy z czytaniem sim, no i często się trafiają sztuki które po wyjęciu z pudelka mają wadliwą baterie. No i kiepsko wymyślona antena. ~pracownik serwisu Apple. Ale mógłbym go mieć najwyżej bym wymieniał co chwila. Tak mam lumie 800

Makar

-1 + - 2012-06-08 23:05

w swoim 3g baterie wymieniłem po ponad 4 latach dla porówniania sgs II po niecałych 2 miesiącach bo nie trzymała a koledze w robocie padła tego samego dnia co kupił tak więc to nie tylko apple ma z tym problemy.... Ja tam problemu z zasięgiem nie mam....

triad

0 + - 2012-06-11 09:30

Polak i polaczek to dwie rozne sprawy :)

Raider0001

4 + - 2012-06-08 13:03

http://www.pixelshack.us/images/fxir2z02thtoeyreydh8.png

tommyt1983

-3 + - 2012-06-08 13:03

Nie no musze to napisac bo nie moge :D:D:D nie zapomne mojego znajomego super wyznawcy Apple pana Liska :D tak to mnie cisnal i mojego wtedy Galaxy S ze to plastik ale mniejsza o to...nawieksze zjebki ze --- 4cale to cegla i to wlasnie wyroznia Ishita ze to takie male kozackie fajne gowooo a te samsungowe wielkie siecie toniemaja prawa bytu przez swoje rozmiary...Dzis Lisek dzwoni do mnie...Nie zgadniecie czym sie zajaral :D:D:D:D:D:D 4cale to przyszlosc teraz :D:D:D hahahahah LOOOOOOOLLLLLLLLLLL

triad

-1 + - 2012-06-08 13:40

jesli, podkreslam, jesli nowy iP bedzie wiekszy to go nie kupie, obecny rozmiar jest moim zdaniem idealny, wszystko co wieksze to patelnia i mozliwe ze Apple robi krok w zla strone.

tommyt1983

3 + - 2012-06-08 17:36

patelnia...Czy ty naprawde uwazasz ze telefon majacy 4inch to patelnia???...uzywam od 2 lat 4,3 i mysle ze to jednak do pracy za malo przy konstrukcjach takich jak NOTE ??? Aha....

c0lin.

1 + - 2012-06-08 13:43

Poparłbym Cię, ale szkoda mojej klawiatury na argumentacje przeciw tym antyfanom Apple...

Nalovp

0 + - 2012-06-08 17:15

Iphone5 będzie minimalnie wyższy,szerokość ta sama i będzie też cieńszy.
http://www.etradesupply.com/blog/?p=336

the_bart123

-1 + - 2012-06-08 23:36

zbyt duzo mialem juz smartphone - ale pozostalem przy iPhone

ostatnia zaleta Android co ma i ktorej mu zazdroszcze majac iOS to prostota w kopiowaniu (oczywiscie "lewych") wszelakich multimediow - oczywiscie to samo moge zrobic na iOS - ale to juz trochu zakrecone

i to tyle.....

dla mnie szklo i aluminium to eskluzywnosc - wiem - tlucza sie - ale przykro mi - NIE JESTEM cpunem ani alkoholikiem - potrafie utrzymac smartphone w reku nie upusczajac go


system iOS - O WIELE bezpieczniejszy i nie zasyfiony crapware, reklamami itp. jak Android - wiele razy oficjalnie udawadnione to bylo na roznych portalach

zdecydowanie mniej zamulony (na (..) pisza ze ten Galaxy S3 to ma mikroprzyciecia) CZTERY RDZENIE PROCEK!!!!!!??????? No ja przepraszam

Michur

1 + - 2012-06-09 00:49

"NIE JESTEM cpunem ani alkoholikiem - potrafie utrzymac smartphone w reku nie upusczajac go"

Jest masa różnych sytuacji w których możesz rozwalić fona a jeśli nie Ty to młodszy brat, czy dziecko więc wnioskuje, że ćpunem nie jesteś ale tęmpakiem na pewno.

Nalovp

-1 + - 2012-06-09 07:10

Naoglądaliście się testów z neta jak ćpun czy ta biała ćpunka puszcza telefonem o beton i wydaje wam się taki smartfon jest jak szklanka.
Używam iphone4/4s już od dwóch lat-tak szczerze to upadł mi na beton tylko raz.
Oczywiście nic się nie stało,nawet mikro-ryski nie przybyło,a to wszytko dlatego że noszę go w skarpecie za 5zł.

Makar

1 + - 2012-06-09 07:31

mi 3g z rowery wypadł bez niczego i jedynie co ma porysowane to obudowa w togach XD.

danio18066

1 + - 2012-06-09 11:40

Czytam tak sobie wasze komentarze i czytam tylko o wojnie funbojów Apple i funbojów Samsunga i muszę coś powiedzieć.

Dużo osób pisze że IP to szajs a Samsung wspaniały i z tym się nie zgodzę. Kilku znajomych ma Iphony i Ipody Touch i chociaż mają one już ponad 2 lata to dostają bezproblemu aktualizacje, a ja mam już któryś z kolej smartphon samsunga, aktualnie SGS i nie mam aktualizacji wogóle a telefon ma ok roku i aktualke to ICS dostaje tylko nexus, sgs2 i 3, a starsze już nie :( Nie jestem fanem Apple ale trzeba im przyzanć że dają wieloletnie wsparcie z aktualizacjami i dlatego rozważam kupno Iphona

Dragonik

1 + - 2012-06-09 13:08

Przestańcie porównywać Androida do IOS. Wiadomo żę jak coś jest robione pod Jeden konkretny sprzęt to będzie lepiej działało, ale sztuką jest zrobić coś dobrze na wiele urządzeń. Ogólnie argumenty że IOS jest stabilniejszy od Andka są bez sensu.

aello

0 + - 2012-06-09 13:39

Jak dla mnie, najsłabszym punktem androida jest maszyna wirtualna, która okropnie spowalnia. Nie dość, że żre dużo pamięci to jeszcze zużywa dużo procka.

Weźmy np. minecraft - troche jednak wymaga pomimo swojej grafiki. Wszystko dzięki javie, więc jak ma działać android, skoro dalvik jest jeszcze gorzej zoptymalizowany.

Nikod3m1

0 + - 2012-06-09 14:44

dlugosc 90 mm przy szerokosci 50mm? Tyle to zajmie sam ekran 4 cale :D Cos nie tak z tymi danymi.

Nalovp

0 + - 2012-06-09 15:06

Dragonik ios nie jest robiony pod jeden konkretny sprzęt bo np. ios 4.2,który powstał specjalnie dla iphone4 działa też na iphone3gs i na 4-letnim już iphone3g.
Zobacz sobie jak bardzo różnią się sprzętowo te modele,taki ip.3g ma 128mb ramu,a działa na nim system z iphone4!
(..)

Dragonik

0 + - 2012-06-09 15:53

No tak ale chodziło mi o to że to jest system tylko dla produktów Apple więc mimo wszystko łatwiej dopracować coś na 2 urządzenia z jedej firmy niż do wielu urządzeń z innych firm.

Nalovp

0 + - 2012-06-09 16:03

Ja wiem że np. taki samsung ma mnóstwo modeli smartfonów,ale mogliby chociaż dać te aktualizacje na swoje flagowce czyli SGS,SGS2,SGS3.Jeżeli chodzi o androida 5.0 to znając życie nawet ci z SGS3 poczekają z rok na tą aktualizację.

Omgzpwnd

1 + - 2012-06-09 18:48

niestety nie stać mnie na taki 'sprzęt'
...a gdyby było mnie stać to pewnie kupiłbym samsunga s3

Noobek P-ce

-1 + - 2012-06-09 23:26

Dla zainteresowanych z innej beczki: (..)

The_White

1 + - 2012-06-09 23:37

Bla Bla, nie zróbcie przypadkiem kolejnej wojny światowej o tym co jest lepsze... Iphone czy Android...
Jak sobie chcą kupować IPhone albo Androida to niech kupują.. Mam na to wyczochrane... nie za moje.

Makar

0 + - 2012-06-10 21:48

Trzeba zauważyć , że najczęściej rozpoczynają wojne fanboye samsunga ;p, wciskając jaki to apple paskudny i dla idiotów.... Moim skromnym zdaniem każdy kupuje co uważa za słuszne, na co go stać i do czego jest to mu potrzebne ;p

lukidp

1 + - 2012-06-11 15:14

Moim zdanie Iphone to jest bardzo dobry smartfon używam ga prawie codziennie gdy pożyczam go od kumpla lecz największym jego minusem jest cena . Na tan moment najlepszy telefon Samsung galaxy s3 ( z systemem IOS :) ) Ps. nie jestem fanem żadnej firmy mam Nokie 6300

BULDOGGG

0 + - 2012-07-24 18:30

POWIEM WAM TAK NIKT WAS NIE ZMUSZA DO KUPOWANIA TELEFONU FIRMY APPLE WYBIERACIE TO CO CHCECIE TAK SAMO JAK Z AUTAMI JEDEN WOLI CZINKŁECZENTO ;) A 2 WOLI PORSZE ;) (SPECJALNIE TAK NAPISALEM)
TO PROSZE WAS SPADAJCIE PEDRYLE TROLOWAC GDZIES INDZIEJ (TO ROZUMIEM ZE NIE STAC TYCH CO PISZA TAKIE BZDURY A BARDZO CHCIALBY MIEC COS TAKIEGO.......)

WYSTARCZY POSZUKAC PRACY ZA LEPSZE PIENIADZE ;)

W DZIEN PREMIERY KUPUJE ODRAZU IPHONE 5 ;) (PONIEWAZ IP4 ODDAJE ZONIE)

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa