Na topie

Finały IEM 2018 - gdzie oglądać transmisje?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: CS:GO e-Sport Intel Extreme Masters 2018 Producenci: intel

Od 2 do 4 marca odbywają się finały Intel Extreme Masters w Katowicach. Rozgrywki najlepszych zawodników w Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II będzie można oglądać na żywo bez wychodzenia z domu. Gdzie i jak?

 • Finały IEM 2018 - gdzie oglądać transmisje?
A A

To jedna z największych e-sportowych imprez w Polsce, jak i w całej Europie. Już po raz piąty w katowickim Spodku odbywają się finały Intel Extreme Masters. Od 2 do 4 marca najlepsi zawodnicy w CS:GO i StarCraft II będą walczyć o mistrzowskie tytuły i olbrzymie nagrody pieniężne.

E-sport na Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach

W samym Spodku odbędą się dwa turnieje. Najlepsi z najlepszych w Counter-Strike Global Offensive powalczą o nagrody z puli aż 500 000 dolarów (przy czym mistrzowie zgarną połowę tej kwoty), a stratedzy udowadniający swoje umiejętności w grze StarCraft II podzielą się 400 000 dolarów.

Równocześnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym po raz czwarty odbędzie się IEM Expo. Oprócz licznych prezentacji nowych technologii i produktów, rozegrane zostaną również turnieje: w Crossfire (Invitational 2018 z pulą 30 000 dolarów), CS:GO (Intel Challenge Katowice 2018 z pulą 50 000 dolarów), Hereos of the Storm (HGC 2018 Western Clash z pulą 100 000 dolarów) oraz Unspoken i Echo Arena (VR Challenge League z pulą 200 000 dolarów). 

„Intel Extreme Masters Katowice i IEM Expo znajdą się w najbliższych dniach w centrum zainteresowania światowego esportu. Swoim ulubionym drużynom będzie kibicować ponad 100 000 fanów na miejscu i miliony oglądające transmisję w domu” – powiedział John Bonini, vice president and general manager of the VR, Gaming and Esports Group w firmie Intel.

IEM 2018 Katowice – jak i gdzie oglądać? Transmisja na żywo (stream)

Skoro pan Bonini wspomniał już o transmisji, warto w tym miejscu wspomnieć, że w ubiegłym roku padł absolutny rekord – przez sieć zmagania e-sportowców oglądało aż 46 milionów widzów. Możliwości przyjrzenia się w domu rozgrywanym w Katowicach zawodom nie brakuje również w tym roku. 

Wszystkie transmisje można oglądać na stronie wydarzenia.

Źródło: Intel, ESL

 

W związku z trwającymi właśnie finałami Intel Extreme Masters, które weekendowe wydarzenie Was bardziej interesuje?

Opublikowany przez Benchmark.pl na 3 marca 2018

Odsłon: 8372 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. PawelQ
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-02 20:01

  Dzięki za cynk. Team Kinguin wygrały 2:0 w finale.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!