Akcesoria do telefonów

Ile zapłacimy za owoce współpracy Google i LG?

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-02-02

O LG Watch Style oraz LG Watch Sport wiemy już naprawdę sporo.

Sygnalizowaliśmy Wam już, że firmy Google i LG zdecydowały się na kolejną współpracę, która zaowocować ma nowymi smartwatchami. LG Watch Style oraz LG Watch Sport, bo o nich mowa, mają przed nami coraz mniej tajemnic.

Już kilka dni temu poznaliśmy wygląd pierwszego z wymienionych. Teraz pojawiły się natomiast dokładniejsze informacje dotyczące specyfikacji oraz cen obydwu modeli.

Nieco mniejszy LG Watch Style oferować ma 1.2-calowy ekran P-OLED 360x360 pikseli, 512 MB RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej i baterię 240 mAh.

W przypadku LG Watch Sport otrzymać mamy 1.36-calowy ekran P-OLED 480 x 480 pikseli, 768 MB RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej i baterię 430 mAh.

W obydwu przypadkach pojawić ma się system Android Wear 2.0 oraz wodoszczelna obudowa (IP67 lub IP68). LG Watch Sport oferować ma do tego kilka funkcji przydatnych w terenie - GPS, pulsometr, a także łączność 3G i LTE, a nawet NFC.

Co z cenami? LG Watch Style kosztować ma 249 dolarów, a LG Watch Sport 349 dolarów. Trudno wprost przeliczać to na naszą walutę, ponieważ kwoty w złotówkach często nas zaskakują, z reguły niestety negatywnie. Nieśmiało zasugerować można jednak kwoty około 1100 złotych i 1500 złotych, odpowiednio przy LG Watch Style i LG Watch Sport.

Źródło: wccftech

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Już myślałem że owoce będą sprzedawać, a tak na serio to patrzac na design raczej spodziewałbym się podobnie wyglądającego produktu w biedronce na promocji za 10zł
 • avatar
  "LG Watch Style kosztować ma 249 dolarów, a LG Watch Sport 349 dolarów."

  "Nieśmiało zasugerować można jednak kwoty około 1500 złotych i 1100 złotych, odpowiednio przy LG Watch Style i LG Watch Sport."

  Drogi redaktorze, przeczytaj to powoli i uważnie. :)
 • avatar
  fd
 • avatar
  brzydkie to ;/
  wciąż moto360 V1/V2 wyglądają lepiej a maja podobne bebechy
 • avatar
  Hmmm 300zł maks.
 • avatar
  Hah, zegarek który ma więcej RAM'u od mojego telefonu.. Co za świat :P