Na topie

IMPACT GLASS - ekran smartfona będzie bezpieczny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria do telefonów

IMPACT GLASS od MyScreenPROTECTOR to zabezpieczenie ekranu smartfona, które łączy w sobie szkło hybrydowe i folię antyuderzeniową.

 • IMPACT GLASS - ekran smartfona będzie bezpieczny
A A

Z roku na rok smartfony stają się coraz droższe, a ich naprawa bywa równie bezwzględna dla naszych portfeli. Czy jest jednak może jakiś sposób na to, by zminimalizować ewentualne szkody wyrządzone w wyniku upadku? Firma MyScreenPROTECTOR twierdzi, że wymyśliła coś takiego. Mało tego, wprowadziła to już na polski rynek.

O co chodzi? O zabezpieczenie, łączące w sobie szkło hybrydowe i folię antyuderzeniową, dodatkowo uzupełnione powłoką oleofobową i wysokiej jakości warstwą klejową.

Rozwiązanie nazywa się IMPACT GLASS i gwarantować ma nie tylko solidną ochronę, ale też bezproblemowe działanie wyświetlacza.

Producent dodaje, że w przeciwieństwie do szkieł hartowanych, jego produkt nie kruszy się ani nie pęka.

IMPACT GLASS od MyScreenPROTECTOR to zabezpieczenie składające się z 4 warstw:

 • HybridGLASS – szkło hybrydowe chroniące przed zarysowaniami,
 • antiCRASH FILM – elastyczna folia antyuderzeniowa,
 • OLEOPHOBIC LAYER – warstwa ułatwiająca zachowanie czystości
 • i ADHESIVE LAYER – warstwa zapewniająca dobre przyleganie do ekranu.

Impact Glass info

Firma MyScreenPROTECTOR postarała się również o prostotę obsługi. Za sprawą pozycjonowania przez przewód USB rozwiązanie EasyApp PLUG minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu i nie dopuszcza do przemieszczania się zabezpieczenia podczas nakładania go na ekran. Dodatkowo w sprzedaży pojawiły się produkty IMPACT BodySHIELD, które łączą IMPACT GLASS z pokrowcami Revo. 

Impact Glass PLUG

„IMPACT GLASS to coś więcej niż zwykła ochrona ekranu – zachwala producent. – [Nasz nowy produkt] łączy dwa rozwiązania w jedno, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę ekranów urządzeń mobilnych, [a zestaw BodyShield] pozwoli zachować estetyczny design naszego modelu oraz zapewni ochronę przed stłuczeniem lub zarysowaniem ekranu”.

Źródło: 4publicity, MyScreenPROTECTOR

Odsłon: 8315 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Akcesoria do telefonów w marketplace

 1. ImageX7
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-13 12:39

  Płaskie ekrany już od dawna można dobrze ochronić, ale gorzej jest z zagiętymi ekranami i tylko szkła klejone UV dają radę w tym temacie.

  Skomentuj

  1. Carius
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-05-13 18:41

   Nawet to jest wyzwaniem. W etui ClearView w Samsungu nawet szkła klejone UV często nie pasują, bo boczne zatrzaski gryzą się z krawędzią szkła ochronnego.

   Osobiście używam płynu "przeciw zarysowaniu" z alibazari, co prawda przez rok w samym etui nie zarysowałem ekranu, ale co mi szkodzi raz na jakiś czas przetrzeć tym czymś ekran.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!