Na topie

In Win Z-Tower - obudowa niczym dzieło sztuki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Obudowy

Kategoria: Komputery Podzespoły Obudowy Producenci: In Win

Z-Tower to specjalna propozycja, która zainteresuje klientów poszukujących nietuzinkowej obudowy dla swojego PC-ta.

  • In Win Z-Tower - obudowa niczym dzieło sztuki
A A

Mówi się, że obudowa jest wizytówką komputera. W przypadku najnowszego modelu od In Win będzie to naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna wizytówka.

In Win Z-Tower to jedna z najbardziej futurystycznych obudów dla komputerów stacjonarnych. Konstrukcję wykonano z bloku aluminium, który został odpowiednio ukształtowany w obrabiarce CNC (całość waży 42 kg!).

In Win Z-Tower

In Win Z-Tower

Na panelu I/O wyprowadzono złącza audio, dwa porty USB 3.0 i jeden port USB typ C. W środku zmieści się płyta główna formatu E-ATX, osiem kart rozszerzeń (+ miejsce na pionowy montaż karty graficznej) oraz dwa dyski 2,5 lub 3,5 cala.

Wprawdzie Z-Tower ma otwartą budowę, ale producent przewidział również możliwość instalacji na topie trzech wentylatorów 120 mm lub chłodnicy typu 360 mm. Zabrakło jednak filtrów przeciwkurzowych ( ͡° ͜ʖ ͡°).

In Win Z-Tower

In Win Z-Tower będzie dostępny w limitowanej edycji (na spodzie umieszczono oznaczenie konkretnej sztuki, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość obudowy). Cena? Może lepiej nie wiedzieć...

Źródło: In Win

Odsłon: 3003 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. BrumBrumBrum
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 11:10

    wielkie monstrum zabierające wiele miejsca. na wystawę, ciekawe. do domu, kompletnie niepraktyczne.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-12-05 13:40

      a gdzie minusy?

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-05 14:58

        miał być do pierwszego :D i tylko jeden?

        Skomentuj

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-05 15:14

          Coś mi się wydaje, że zaraz bana dostaniesz za ten spam...

          Skomentuj

          1. BrumBrumBrum
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-12-05 15:38

            no to dostane :) może redaktorzy benchmarka zauważą nahalne minusowanie, często bez uzasadnienia.

            Skomentuj

          2. JanuszJestem
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-12-05 16:00

            Myślę, że czas byś zrozumiał, że nie zawsze w życiu będziesz dostawał uzasadnienie do zaistniałej sytuacji.

            Powiedz mi jaki jest sens w tym, żeby ktoś uzasadniał każdego minusa? Nie podoba się komuś twoja wypowiedź lub się z nią nie zgadza to daje minusa. Po co ma pisać do tego komentarz? Co ma niby w nim napisać? "Myślę zupełnie inaczej niż ty." Zadowoliłoby cię to? Szkoda czasu przecież.

            Robisz tu tylko syf, sam sobie odpowiadasz i karmisz trolla, który z góry minusuje wszystkie twoje wypowiedzi. Nie dlatego, że treść ich jest jakaś szczególna. Tylko dlatego, że właśnie piszesz te głupie komentarze o tchórzach i bezpodstawnym minusowaniu. Ogarnij się człowieku, masz 10 lat czy co?

            Skomentuj

  2. n4zgul
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 11:12

    In Win zawsze robi nie przeciętne obudowy to trzeba im przyznać , ja nie z drewna to teraz jakieś wygibasy całkiem spoko :) z praktycznosćią mają nie wiele wspólnego ale nie o to w tym chodzi :)

    Skomentuj

    1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 12:12

      Nie stawia się przerwy przed znakami interpunkcji. "Nie" z przymiotnikami pisze się razem: nieprzeciętne. "Niewiele" także pisze się łącznie. Przed "ale" stawia się przecinek (ogólnie brak interpunkcji, ten jeden przecinek tak chyba tylko przez przypadek).

      Skomentuj

      1. Kapitan Nocz
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-12-05 13:11

        W końcu ktoś porządny na tym forum, brawo Janusz !! :)
        Dzieci powinny być w szkole nie w internecie :D

        Skomentuj Historia edycji

      2. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-05 13:42

        jak ,to się niestawia prze rwy ? to nie praktyczne:)

        Skomentuj

        1. BrumBrumBrum
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-12-05 14:58

          ojest mi nus :) bra woty.

          Skomentuj

  3. n4zgul
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 12:17

    Ok Mrs. Miodek Jórż nie bede ok SRyyyy.

    Skomentuj

    1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-05 13:24

      Drwij sobie analfabeto, proszę bardzo. To nie ja robię z siebie debila.

      PS. "Mrs." używa się w stosunku do osoby zamężnej płci żeńskiej. Nawet z tym nie trafiłeś.

      Skomentuj Historia edycji

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-05 13:44

        polaki nie gęśle i followują twety :)

        Skomentuj

      2. Smuga
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-12-05 14:57

        Jeśli chodzi o poziom języka pisanego (i zazwyczaj także mówionego) u przeciętnego internauty - nie ma o czym mówić. Tych nieuków nie da się uratować już po prostu, jeden zaraża mózgowym syfem drugiego.

        Skomentuj

        1. BrumBrumBrum
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-12-05 15:00

          no curz ja ,terz jestem stra cony :)
          a czy emotka jest znakiem interpunk^H^H^H pónkcyjnym?

          Skomentuj

      3. n4zgul
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-05 17:19

        Uważaj bo ci żylka pierdząca z wysiłku pęknie Januszu.
        Użyłem Mrs. bo pewnie jesteś ukrytym wiadomo kim :D

        Skomentuj

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-05 17:27

          Ty za to jesteś jawnym i... wiadomo kim.

          Skomentuj Historia edycji

  4. sebmania
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-05 14:22

    A gdzie napis dla graczy ?

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-12-05 15:00

      Został ocenzurowany przez szalonych polonistów :D

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-05 15:39

        Pewnie też się bali minusowaków, dlatego szybko wytarli napis 'dla graczy' :D

        Skomentuj

  5. olszi
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-05 16:41

    futuryzm drogi redaktorze to jest minimalizm i symetria, a to jest jakaś groteska

    Skomentuj

    1. -NoN-
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 22:58

      Futuryzm to nie jest minimalizm ani symetria, to wizja nadchodzącego w przyszłości. Skąd błędny pogląd na znaczenie tego słowa u Ciebie?

      Skomentuj

  6. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-06 13:56

    Eh niejeden facet chciałby móc tyle wypić ile może autor tego "dzieła sztuki"