Gry PlayStation 4

Dynamiczny zwiastun inFamous: Second Son

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2014-01-22

Twórcy nie są szczególnie chętni do publikowania materiałów z gry, ale z uwagi na zbliżającą się premierę powinno się to stopniowo zmieniać.

inFamous: Second Son gra zwiastun

Jedną z produkcji, która trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4 będzie inFamous: Second Son. Dość dawno nie było okazji do tego, by o niej usłyszeć z czego najwyraźniej zdali sobie sprawę również sami twórcy.

Zwolennicy konsol Sony z pewnością dobrze znają tę serię. Rozgrywka w tej najnowszej będzie zapewne dość podobna do tego, co widzieliśmy wcześniej, ale twórcy obiecują sporo nowych pomysłów, naturalnie dużo lepszą oprawę graficzną i wciągającą fabułę, zapewnianą między innymi przez nowego bohatera.

Tym razem będzie nim 24-letni Delsin Rowe. Pewnego dnia zorientuje się on, iż dysponuje nadnaturalnymi zdolnościami, ale szybko zauważy też, że nie niesie to za sobą samych dobrych konsekwencji. W mieście działać będzie bowiem organizacja Department of Unified Protection (DUP), której  głównym celem jest likwidacja takich odmieńców, jak właśnie Delsin.

Twórcy nie są szczególnie chętni do publikowania materiałów z gry, ale z uwagi na zbliżającą się premierę powinno się to stopniowo zmieniać. Udowadnia to opublikowany właśnie, przepełniony akcją zwiastun, w którym postanowiono pochwalić się też pierwszymi opiniami na temat gry pochodzącymi z zachodnich redakcji.


Przypomnijmy jeszcze, że premiera gry była przekładana i dość długo nie wiedzieliśmy nawet, kiedy będzie miała miejsce. Wygląda jednak na to, że wszystko zostało już ustalone i inFamous: Second Son trafi na sklepowe półki 21 marca.

Źródło: vg247, gamingbolt

marketplace

Komentarze

28
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  to samo co prototype 2 kolena gra z gatunku sandbox próbująca nam wmówić ze ten koszmarny powtarzalny wypełniony klonami świat jest wilki piękny i ciekawy.
 • avatar
  Zapowiada się piękna gra - zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
  Zaloguj się
 • avatar
  obstawiam....to samo co 1 i 2 + lepsza grafa.....czyli 7/10
 • avatar
  O jak miło, zapowiada się śwetnie, niezla rozpierducha ;P
 • avatar
  No coz NEXTGEN to to na pewno nie jest.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Efekty towarzyszące postaci wyglądają super. Pewnie cała reszta otoczenia będzie wyglądała tylko dobrze. Na PC nie znajdziesz takiej gry tylko dlatego, że się takich nie robi. Nie wykluczone, że w przyszłości Sony zleci wersję na PC i zobaczymy na blaszakach jeszcze ładniejszą.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Szkoda, że tylko na PS4. Pograłbym na pewno, ale mam PS3 i raczej się to szybko nie zmieni.
  Zaloguj się
 • avatar
  Troszkę przypomina mi Prototype :D Tak czy inaczej - pograłbym :D
 • avatar
  No szczerze mówiąc to jak na nową generację to nie widać po tym jakiegoś dużego postępu.