Na topie

iPhone 5: smartfon z większym ekranem, lepszym aparatem i grubością 7,9 mm - nowe przecieki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telefony

Kategoria: Telefony Producenci: Apple

Spekulacji ciąg dalszy

Przedstawiając ostatnie informacje na temat iPhone'a 5 nie przypuszczaliśmy, że tak szybko trzeba będzie ponownie pochylić się nad nadchodzącym smartfonem Apple.

AA

Najnowsze przecieki pochodzą ze źródła, które ma podobno bliskie kontakty z producentem i dlatego nie należy od razu ich przekreślać. Czego nowego możemy się z nich dowiedzieć?

Znów na pierwszy plan wysuwa się temat ekranu jaki trafić może do nowego iPhone'a. Co ważne, ponownie mówi się o tym, iż będzie on większy niż w obecnych modelach. Miałby mieć dokładnie 4,08 cala i pracować w rozdzielczości 1136 x 640 pikseli. Warto dodać, że mówimy tutaj już o formacie 16:9, a więc czymś zupełnie nie pasującym do iPhone'a.

Czy można spodziewać się aż takiej zmiany? Co z kompatybilnością aplikacji?

iPhone 5 smartfon ekran wielkość przecieki

Poza ekranem pojawiły się też wzmianki na temat aparatu. Tak jak w poprzednich informacjach, tak i teraz, wspomina się o rozdzielczości 8 Mpix. Mimo tego, użytkownicy mogliby wykonywać lepsze zdjęcia niż te, na które pozwala obecna generacja iPhone'a. Miałoby to być możliwe dzięki zastosowaniu przesłony f/2.2, zamiast f/2.4.

Z wartych odnotowania informacji należy wymienić jeszcze tę o wymiarach iPone'a 5. Tutaj też pojawiły się dane zaskakujące, bo smartfon miałby mierzyć jedynie 7,9 mm grubości. Nie zostałby najcieńszym urządzeniem na rynku, ale byłoby to sporo mniej od iPhone'a 4S.

iPhone 5 smartfon aparat 8 Mpix

Zapewne nie są to ostatnie ukazujące się informacje o nowym smartfonie Apple, ale na szczęście do premiery coraz bliżej. Ostatnio w jej kontekście mówiło się o październiku, teraz już wspomina się o wrześniu.
 

Więcej o smartfonach i telefonach:

Źródło: gsmarena

Odsłon: 17004 Skomentuj newsa
Komentarze

85

Udostępnij
  1. Michur
    Oceń komentarz:

    36    

    Opublikowano: 2012-06-08 09:01

    Heheh koleiny argument fanów apple, że 3,5 cala jest idealne (pewnie dlatego, że mieści się do rurek:)) upada.

    Skomentuj

    1. c0lin.
      Oceń komentarz:

      -33    

      Opublikowano: 2012-06-08 13:40

      Chodziłeś kiedyś w rurkach? ;) Bo wydaje mi się, że nie.. albo masz jakieś ch*jowe sklepy w okolicy i brak jakiejkolwiek galerii. O.o

      Skomentuj

      1. borat1979
        Oceń komentarz:

        31    

        Opublikowano: 2012-06-08 16:47

        rurki są dla pedałów :)

        Skomentuj

        1. c0lin.
          Oceń komentarz:

          -33    

          Opublikowano: 2012-06-08 16:52

          lepszy pedał niż homofob ;)

          Skomentuj

          1. Max209
            Oceń komentarz:

            21    

            Opublikowano: 2012-06-08 18:25

            czyli lepiej brać w dupsko niż dezaprobata takiej czynności?

            Skomentuj

          2. c0lin.
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2012-06-10 10:06

            Widzę, że nie rozróżniasz pojęć...

            Skomentuj

        2. Bardock
          Oceń komentarz:

          -12    

          Opublikowano: 2012-06-08 20:27

          Pewnie, rurki dla pedałów... Twoja kobieta pewnie tylko w sukienkach chodzi, bo przecież spodnie tylko dla babochłopów... Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź miała być żartobliwa i po prostu ja tego żartu nie wyłapałem, bo według mnie niech każdy nosi to, co chce i co mu się podoba (nie, nie jestem pedałem i nie popieram takich odchyłów orientacji seksualnej). Ale na litość boską, moda się zmienia, gusta się zmieniają... Jeżeli Ty tego nie akceptujesz, to ja to rozumiem i szanuję, możesz nawet chodzić w żupanie :) Z drugiej strony proszę o szacunek dla gustów innych.

          A co iPhone'a i tak masę ludzi go kupi. Ja nie. Mnie nie stać ;p

          Skomentuj

          1. Michur
            Oceń komentarz:

            12    

            Opublikowano: 2012-06-08 22:37

            Widzę, że straszne oburzenie wywołałem swoim postem wśród części forumowiczów więc odpowiem tu i ówdzie.

            Colin brak słów "lepszy pedał niż homofob ;)" tata wie ?
            Bardock nie wiem czy wiesz ale moda to domena płci pięknej a my MĘŻCZYŹNI się do takiej nie zaliczamy więc WTF?


            borat 1979 masz ode mnie plusa pozdrawiam

            Skomentuj

          2. Tomciob
            Oceń komentarz:

            -12    

            Opublikowano: 2012-06-08 23:14

            ta pewnie bo faceci mogą chodzić w podartych gaciach, spodniach i tak dalej
            powiedz mi to po co są robione garniaki za $$$ to dla kogo dla pedałów jak tak to powalony jesteś ja uważam tak jak Bardock.
            Wszystko jest dla ludzi i każdy chodzi/ubiera się tak jak mu pasuje np. do jego osobowości a ze ty takie teksty wywalasz to pewnie łysa pała jesteś i w dresach popierdzielasz bo każdy inny ubioru to dla pedała ehh..

            Co do wpisu to uważam ze powinni nowego iP poszerzyć bo teraz wygląda niby fajnie ale czegoś mu brak może tej szerokości hmm.

            Skomentuj

          3. infinitimind
            Oceń komentarz:

            16    

            Opublikowano: 2012-06-08 23:40

            No nie wiem, rurki dobrze leżą na kobietach, na facetach to wyglada na gejfaze

            Skomentuj

          4. Jozio
            Oceń komentarz:

            9    

            Opublikowano: 2012-06-09 10:55

            Zgadzam się w 100% Moda modą ale to kobiety powinny się stroić, pokazywać swoje piękno, a nie nowo gówno w warszawie jak młodzi " chłopcy " chodzą w rurkach i mają plakat na głowie jak Justin. Bez sensu.

            Skomentuj

          5. c0lin.
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2012-06-10 18:25

            wiesz.. akurat to, że Justinek miał takie włosy nie ma nic do rzeczy - dlaczego? Bo tysiące osób przed nim miało podobną fryzurę, więc o czym Ty tu pierdolisz... A co do rurek - każdy ma prawo chodzić w czym chce. Nie wiem jak Tobie, ale mi w dresie strasznie nie wygodnie i jednak lubię czuć, że mam na sobie spodnie, a nie mieć taki luz w nich jakbym się w nich zesrał... Każdy ma prawo chodzić w czym chce, proste, ludzie którzy mnie zminusowali powinni uczyć się tolerancji dla innych.. a to, że napisałem "lepszy pedał niż homofob" chyba nie oznacza, że jestem homoseksualistą? Czy ja coś takiego powiedziałem? :> Czytania ze zrozumieniem to chyba w podstawówce uczyli, chyba, że któryś z panów pominął pewien etap życia? Bez urazy, ale tak właśnie to widzę... Poza tym, jeśli uważasz, że rurki noszą tylko fani Justina Biebera, to co powiesz o metalowcach? Tak się składa, że słucham nie popu, a głównie death metalu, a tam, tacy wykonawcy jak Oliver Sykes, Andy Sixx czy którykolwiek inny nie boi się włożyć rurek i wcale nie mówią o nim jak o pedale, wiesz? ;x Przykro mi, że żyję w Polsce, a jeszcze bardziej, że tu tacy ludzie mieszkają... na zachodzie rurki nie są niczym dziwnym, tam znacznie więcej osób chodzi w rurkach i uważa to za normalny styl ubierania się, nic takiego.. a tu się znajdują jedynie porównania chłopaka w rurkach do części rowerowej. ;) Aż szkoda mi, że wypisałem na marne tyle literek i że nikt tego i tak nie pojmie... a szkoda... Klawiatura do wymiany.

            Skomentuj

          6. Olasty11
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2012-06-10 11:56

            Spodnie lekko obciśnięte ale lekko ok ale rurki to porażka

            Skomentuj

        3. Dragoslaw25
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2012-06-09 00:17

          Sam jak ten pedał.

          Skomentuj

          1. Szogun.
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2012-06-09 13:25

            Jako thrash metalowiec nie uważam, iż rurki są pedalskie. W latach gidze owa muzyka królowała nikt nie zwracał na to uwagi, a wtedy nosili konkretne jajognioty. Tak czy siak, mam piękną kobietę i jakoś homoseksualistą nie jestem.

            Skomentuj

          2. c0lin.
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2012-06-10 18:28

            Myślę podobnie, ale sprostuję trochę - rurki akurat nie gniotą jaj, widziałeś skejtów noszących rurki? Tak, właśnie tak trochę opuszczone (bez przesady, nie krok w kolanach)...

            Skomentuj

      2. exiProx
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-06-10 16:50

        http://www.youtube.com/watch?v=Wt2QaakbZrU
        lalalala

        Skomentuj

  2. Nalovp
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-08 09:09

    Jeżeli go nie poszerzą,a tylko wydłużą to nadal będzie się dało obsługiwać jedną ręką jak 3,5".

    Skomentuj

    1. belixa
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-06-09 10:12

      Co nie zmienia faktu, że design jak i cena pozostaną na poziomie japońskiej deski klozetowej. Choć tą częściej się używa od telefonu, czyli korzystniejszy zakup ;)

      Skomentuj

  3. santaclous
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2012-06-08 09:19

    Same cegły

    Skomentuj

  4. tom_1984
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2012-06-08 09:34

    Jak widzę ludzi gadających przez takie coś, to mi się banana na twarzy robi.

    Ale szpanerzy rozbiją namioty i kupią kolejny raz to samo.

    Skomentuj

    1. Jarus_
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2012-06-08 09:47

      Mogę wiedzieć dlaczego?

      Nie posiadam iPhone'a, ale zaciekawiła by mnie myślę... argumentacja.

      Skomentuj

      1. marklar
        Oceń komentarz:

        -8    

        Opublikowano: 2012-06-08 10:02

        Raczej sie nie doczekasz sensownej odpowiedze. Typowy przyklad trola ktory swiata poza polska wioska nie widzial.

        Skomentuj

        1. StartX_pl
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2012-06-08 16:59

          90% tych co na siłę chcą być światowi nie potrafi później wysłać sms, nie mówiąc już o wykorzystaniu reszty potencjału bo to nie jest telefon tylko mini komputer z możliwością dzwonienia.

          Skomentuj

          1. suntzu
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-06-12 05:11

            To się nazywa fenomen Apple. Nie wykorzystasz go ale kupisz...

            Skomentuj

    2. marklar
      Oceń komentarz:

      21    

      Opublikowano: 2012-06-08 10:04

      Przed kim mialbym sie chwalic swoim iphonem? Co drugi czarnuch na ulicy ma najnowszego iphone'a. Jakbym kupil Samsunga to fakt, byloby to zjawisko. Ale iphone?

      Skomentuj

  5. GrUbEn95
    Oceń komentarz:

    26    

    Opublikowano: 2012-06-08 09:54

    iPhone 5? Nie, dzięki. Podobnie jak reszcie produktów trolla patentowego - jakim jest Apple.

    Skomentuj

  6. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    26    

    Opublikowano: 2012-06-08 10:09

    juz sie moge smiac ??? tak to ok ! hahahahahahahahahaha ! caly czas technologicznie jakies 1,5 roku jak nie wiecej wstecz a i tak banda gamoni sie tym jara bo ma naniesiony ogryzek i niby super innowacyjne... pisalem juz nie raz - myslcie ludzie trzezwo...

    Skomentuj

    1. c0lin.
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2012-06-08 13:42

      iPhone nie musi mieć 10 rdzeniowego procesora, a i tak będzie działał lepiej niż robocik..

      Skomentuj

      1. R2rrO
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2012-06-08 16:03

        To prawda.

        Skomentuj

      2. Michur
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2012-06-09 00:34

        Spójrz ile robocik ogrania modeli różnych marek a os? tylko iphona, poza tym android jest znacznie bardziej rozbudowany a smartphone z tym system często przechodzą moda i nie mówię tylko wyższym numerku ale także wp7.

        Skomentuj

        1. R2rrO
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-06-14 16:50

          Ten robocik, to taki jakby trojanek, który oferuje naprawdę wiele. Wiec dobrowolnie go kupujemy, jednocześnie godząc się na to, by nas szpiegował... :)
          iOS jest pod tym względem troszkę lepszy, bo i mniej popularny ale za to lepiej działający. Bo nic tak nie wkurza, jak szpiegowski OS, który jeszcze przycina na dosyć mocnych i drogich podzespołach...

          Skomentuj

    2. RaptorSMG
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2012-06-09 11:59

      to części ma od samsunga a ten mu udostępnia, z opóźnieniem podzespoły z wiadomych przyczyn. Więc Apple zawsze będzie opóźnione i gorsze.

      Skomentuj

  7. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    21    

    Opublikowano: 2012-06-08 10:13

    a teraz gdzie te argumenty wyznawcow shitu ze ponad 4 cale to blad itp... przepraszam ze tak napisze ale JAPIERDOLE czy Wy nie widzicie ze ta moda na jablko robi z was posmiewisko i gamoni...niedawno to minus a teras super innowacyjnosc...aha

    Skomentuj

  8. hideo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-06-08 11:03

    wymiary iPhona 4s i poprzednich były niewielkie i świetne jak na smartfony, ale ten nowy to już będzie długaśny jak androidy (jak dla mnie na minus), nie ma to jak smartfony do max 120mm długości a dłuższe to już krowiaste jak na coś co się nosi codziennie godzinami przy sobie, ale taki jest trend - większe i większe i niestety Apple też w to wpadło

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2012-06-08 12:12

      Dokladnie. Dla mnie to tez minus.

      "większe i większe i niestety Apple też w to wpadło "

      Tak samo jak z liczba megapikseli, czy zoomem w aparacie.
      Jak to ludzie patrza tylko ile aparat ma mega pikseli i jaki ma zoom.
      Ma miec 12 megapikseli w kompakcie i zoom 30x.
      To nic, ze juz przy 7 megapikselach obiektyw w kompakcie nie daje rady, a przy tak wielkim zoomie na skrajnych ogniskowych jest ogromna dystorcja, spadek rozdzielczosci, aberacje i jeden shit a nie obraz.
      Ale liczy sie napis.

      To tak jak niektorzy kupuja karty graficzne i patrza tylko na RAM.

      Podobnie z telefonami trend - wiekszy ekran to lepiej...

      ehh

      Skomentuj

      1. c0lin.
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-06-08 13:45

        Mam nadzieje, że to tylko plotka - 16:9 w iPhonie? Do tego taka wielkość ekranu? Nie pasuje do nich... czyżby to przez brak Steve'go na tym świecie? Sory, że tak mówię, ale ta firma się powoli stacza moim zdaniem, kiedyś to było coś, a teraz robi się czymś zwykłym..

        Skomentuj

      2. pit1337
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-06-10 21:10

        Nie no, masz w 100% rację, po co większy ekran, lepiej widzieć mniej na mniejszym ekranie...

        Skomentuj

    2. saddam
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-06-08 20:19

      Pierwszy raż się z Tobą zgodzę.

      Skomentuj

  9. miomol
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-06-08 12:08

    Apple kupują tylko Ci, którzy mają za dużo w d..ie i nie mają co robić z pieniędzmi, albo są po prostu idiotami którzy nie widzą świata poza tą marką... dlatego właśnie na zachodzie tylu ludzi ich ma ;)

    Skomentuj

    1. Makar
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2012-06-08 12:16

      żal mi cie człowieku... Nie masz sensownych argumentów a sie wypowiadasz.. miałeś kiedyś iphona w ręku ?? Wile razy powtarzałem to iphone jest dla ludzi którzy wygode i wszechstronność liczą ponad pieniądze i jeszcze raz to powtórzę samsung ma p..de a nie wsprcie urządzeniami zewnętrznymi =.= a spójżmy na takego ośmieszanego iphona alpine, sony, yamaha..... itd itd. TO o czymś świadczy. Ale co tam dla takich trolii ważne żeby telefon miał miliony HZ i kosztował

      Skomentuj

      1. tommyt1983
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-06-08 13:08

        poczytaj moja wypowiedz nizej to wlasnie bedziesz widzial jakimi argumentami walili kiedys posiadacze tego gowna i jakimi wla teraz...Zal mi Was wiesniaki...

        Skomentuj

        1. triad
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2012-06-08 13:37

          tak, tylko ty masz racje... wszyscy posiadacze iP sa debilami, nie znaja sie, w ogole sa straszni, heh, ciekawe czy masz jeszcze jakichs znajomych :)

          Skomentuj

      2. miomol
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2012-06-08 14:06

        Miałem wszystkie modele, wszystkie gówna które zamiast pulpitu mają jakieś badziewne menu, wydajność może i dobra ale w takim systemie nie ma co się zawieszać bo jest po prostu zbyt prosty i brzydki

        Skomentuj

        1. saddam
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2012-06-08 20:24

          Dziecko, przecież to jest tylko telefon i najlepiej jak taki pozostanie. Do pucowania się w pekaesie może nie jest najlepszy ale jest bardzo poręczny i prezentuje wysoką wartość użytkową.

          Skomentuj

          1. RaptorSMG
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2012-06-09 12:08

            Za iphona i ipoda podziękuje. Miałem okazje poznać bliżej te urządzenia.
            Ipod nieporęczny, pełen ostrych krawędzi które miałem wrażenie że zaraz mi pokaleczą dłonie, w dodatku ciężar uniemożliwiający pracę. Nieuradzenie zabawka jest tak mało zaawansowane i izoluje użytkowniczka od sprzętu że w sumie to wygląda jak system dla półgówka.

            Iphone sobie daruje, bo tu nie ma o czym rozmawiać po prostu zabawka - metalowy resorak. Już lepiej kupić SGII albo SGIII bo przy tym to klocki lego.

            Skomentuj

      3. Fapped
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-06-08 14:46

        Jak to mawaiają fani apple "produkty Apple są idealne nie trzeba do nich żadnych zewnętrznych gadżetów". Więc o czym ty mówisz? Urządzenia zewnętrzne? Masz na myśli tony bumperów bo ich idealna obudowa się rysuje?

        Skomentuj

        1. Makar
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2012-06-08 16:44

          Nie.. ale z was są deb.... Fanboye samsunga i tyle... Mam na myśli radia, głośniki, monitory, car-audio projektory itd..... a z tego wszystkiego samsung ma tylko przesyłanie do telewizora =.= i to jeszcze musisz instalować gówniany all share. samsung był i będzie produktem dla którego żadna firma nie stworzy żadnych większych serii urządzeń zewnętrzny. Nie podobają mi sie jego telefony i tyle. A te wasze idealne samsungi mają nawet problem z podłączeniem ksiązki do większości urządzeń car audio bravo dla samsunga pfff

          Skomentuj

    2. triad
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2012-06-08 13:43

      nie mam za duzo w dupie, mam co robic z pieniedzmi, widze swiat poza ta marka, mam iP, jak to wyjasnisz geniuszu? podpowiem... jak masz umowe z operatorem ktora CI sie konczy to mozesz takie telefon kupic za 500 zl.

      Skomentuj

  10. freezoneq
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2012-06-08 12:35

    Dlaczego w kraju, w którym żyjemy, karcą Cię za to, że posiadasz sprzęt Apple lub jesteś jego fanem? Czy każdy Kowalski musi mieć w jak najtańszym telefonie jak najwięcej? GPS, ekran 20", aparat 60mpx, baterie, którą ładuje się raz na rok, procesor 5ghz, quad sli, 3d... I nie ważne, że nie korzysta z 50% tego co ma.

    Ps. Tak, pobijcie rekord łapek w dół, i don't care.

    Skomentuj

    1. triad
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2012-06-08 13:37

      dlaczego? bo wiekszosc to zakompleksione polaczki :)

      Skomentuj

      1. freezoneq
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-06-08 14:18

        Szkoda, że posiadanie niektórych niezwykłych rzeczy nie sprawia ludziom przyjemności. Niezwykłych bo urządzenia Apple się wyróżniają. Nie znam innych tak intuicyjnych i wygodnych urządzeń. Oczywiście o ile nie kupiłbym iMac'a (sobie) to iPoda i iPhone kupiłem chętnie, nie żałuję.

        Rozumiem, że nie wszystkich stać na te "idiotyczne" dla was urządzenia. Nie znaczy to jednak, że ludzie, którzy je posiadają są idiotami. Dlaczego innych to tak boli? Zazdrość to nie jest dobra cecha. A jeżeli nie zazdrość to co? Polecam wypróbować starego nawet iPhone czy iPod'a, te urządzenia nie gryzą a są wyprodukowane z najlepszych materiałów.

        Skomentuj

      2. st195668
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2012-06-08 18:37

        A ty nie Polak? Marudzisz na ten kraj a wypowiadasz się na polskim forum... Telefon ładny, aparat świetny chociaż htc one ma lepszy. Ale poza wyglądem to średni. Bardzo awaryjny. Od groma problemów z głośnikami w nowych sztukach, problemy z czytaniem sim, no i często się trafiają sztuki które po wyjęciu z pudelka mają wadliwą baterie. No i kiepsko wymyślona antena. ~pracownik serwisu Apple. Ale mógłbym go mieć najwyżej bym wymieniał co chwila. Tak mam lumie 800

        Skomentuj

        1. Makar
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2012-06-08 23:05

          w swoim 3g baterie wymieniłem po ponad 4 latach dla porówniania sgs II po niecałych 2 miesiącach bo nie trzymała a koledze w robocie padła tego samego dnia co kupił tak więc to nie tylko apple ma z tym problemy.... Ja tam problemu z zasięgiem nie mam....

          Skomentuj

        2. triad
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-06-11 09:30

          Polak i polaczek to dwie rozne sprawy :)

          Skomentuj

  11. Raider0001
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2012-06-08 13:03

    http://www.pixelshack.us/images/fxir2z02thtoeyreydh8.png

    Skomentuj

  12. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-06-08 13:03

    Nie no musze to napisac bo nie moge :D:D:D nie zapomne mojego znajomego super wyznawcy Apple pana Liska :D tak to mnie cisnal i mojego wtedy Galaxy S ze to plastik ale mniejsza o to...nawieksze zjebki ze --- 4cale to cegla i to wlasnie wyroznia Ishita ze to takie male kozackie fajne gowooo a te samsungowe wielkie siecie toniemaja prawa bytu przez swoje rozmiary...Dzis Lisek dzwoni do mnie...Nie zgadniecie czym sie zajaral :D:D:D:D:D:D 4cale to przyszlosc teraz :D:D:D hahahahah LOOOOOOOLLLLLLLLLLL

    Skomentuj

    1. triad
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2012-06-08 13:40

      jesli, podkreslam, jesli nowy iP bedzie wiekszy to go nie kupie, obecny rozmiar jest moim zdaniem idealny, wszystko co wieksze to patelnia i mozliwe ze Apple robi krok w zla strone.

      Skomentuj

      1. tommyt1983
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2012-06-08 17:36

        patelnia...Czy ty naprawde uwazasz ze telefon majacy 4inch to patelnia???...uzywam od 2 lat 4,3 i mysle ze to jednak do pracy za malo przy konstrukcjach takich jak NOTE ??? Aha....

        Skomentuj

  13. c0lin.
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-08 13:43

    Poparłbym Cię, ale szkoda mojej klawiatury na argumentacje przeciw tym antyfanom Apple...

    Skomentuj

  14. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-08 17:15

    Iphone5 będzie minimalnie wyższy,szerokość ta sama i będzie też cieńszy.
    http://www.etradesupply.com/blog/?p=336

    Skomentuj

  15. Kieresz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-08 17:34

    tylko pajace kupuja apple....tak samo jak pajace kupuja buty nike za 450zl....

    Skomentuj

    1. freezoneq
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-06-08 20:19

      Tylko tacy jak Ty posiadają naszą niechcianą cechę narodową - zazdrość. Chociaż mnie stać to co do butów się zgodzę.

      Skomentuj

    2. Makar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-06-08 23:08

      Tylko takie pajace jak ty nie widzą o czym piszą ale piszą nie mieli nie w ręce ale nadal piszą że niewygodnie, nie mieli butów dłużej na nogach ale za 450 to niewygodne ah.... Wiesz o tym, że nie które technologie kosztują a nie przynoszą żadnych większych korzyści ale na dłuższą metę są zauważalne? Mi nie jest szkoda wydać na dobre buty np ecco w których noga mi nie śmierdzi niż dać małe pieniądze i się kisić to samo tyczy się sprzętu.....

      Skomentuj

      1. jacob000
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-06-08 23:30

        Co do butów się zgodzę to jednak co do sprzętu to jednak nie do końca. Dlaczego ta sama konfiguracja laptopa co konfiguracja MacBooka a cena zwykłego lapa to 3 tys a MacBook to 5 tys? Spora część powie że różnica w stabilności systemu. Zgodzę się z tym bo produkty apple to naprawdę stabilne urządzenia ale przebicie cenowe to mają z kosmosu. Tak samo IPhone i np. jakiś Samsung. Różnica w stabilności ok ale różnica w otwartości systemu też jest. Po co mi telefon, którego system jest tak zamknięty i wyizolowany, że w głowie się nie mieści. Śmieszna wojna patentowa, w której to Apple chce opatentować nawet kształt prostokąta w Smartphonah to już jakaś skrajna paranoja. No i dwa, że firma nie potrafi się nawet przyznać do własnych błędów konstrukcyjnych. A ciągnie za swoje logo jak za zborze a nawet gorzej. Przejściówka na zwykłe VGA do macbooka to koszt okolo 80 zł a tylko dlatego, że jest na niej logo apple bo koszt takiej przejściówki nie różni sie praktycznie niczym od tej co jest po 20 zł do zwykłego komputera. Dla mnie ludzie, którzy kupują produkty Apple tylko dlatego że tak jest szpanersko to zwykli szpanerzy i prostaki natomiast jeżeli ktoś wybiera go ale jest świadom co kupuje i dlaczego to wtedy uznaje wybór takiej osoby. Ale większość tych co koczują pod sklepami to zalicza się do tej pierwszej grupy.

        Skomentuj

        1. the_bart123
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2012-06-08 23:38

          jestes kolejny losiek co patrzy tylko na GHz, RAM - nie patrzysz na wykonanie - spojz na JAKIKOLWIEK ultrabook z podobnym wykonaniem - WSZYSTKO JEST DROZSZE od Macbook Air!!!!!!

          Skomentuj

        2. freezoneq
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-06-09 00:23

          Istnieje coś takiego jak JailBreak, dostajesz pełne prawa administratora i naprawdę... nie będziesz miał nigdy wystarczająco dużo czasu na modyfikowanie swojego iPhone. W świetle prawa USA jak i naszego jest to legalne i nie pozbawia sprzętu gwarancji. Wystarczy zrobić restore w iTunes.

          Skomentuj

        3. Makar
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-06-09 07:29

          1. jailbreak niecała minuta roboty i widać kolejnego znafce nie wie ale pisze.

          2. =.= naprawdę udajesz? Czy jesteś deb...?
          po to mówiłęm o mnogości dodatków aby zaznaczyć także , że jest pełno zamienników, pozatym 80 zł za dobry kabel to nie tak drogo o wiele drożej płacę za niektóre kable.

          3. Pokaż mi ultrabooka? do 3 tys o takich smaych parametrach pfff znafco


          Skomentuj

  16. the_bart123
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-06-08 23:36

    zbyt duzo mialem juz smartphone - ale pozostalem przy iPhone

    ostatnia zaleta Android co ma i ktorej mu zazdroszcze majac iOS to prostota w kopiowaniu (oczywiscie "lewych") wszelakich multimediow - oczywiscie to samo moge zrobic na iOS - ale to juz trochu zakrecone

    i to tyle.....

    dla mnie szklo i aluminium to eskluzywnosc - wiem - tlucza sie - ale przykro mi - NIE JESTEM cpunem ani alkoholikiem - potrafie utrzymac smartphone w reku nie upusczajac go


    system iOS - O WIELE bezpieczniejszy i nie zasyfiony crapware, reklamami itp. jak Android - wiele razy oficjalnie udawadnione to bylo na roznych portalach

    zdecydowanie mniej zamulony (na (..) pisza ze ten Galaxy S3 to ma mikroprzyciecia) CZTERY RDZENIE PROCEK!!!!!!??????? No ja przepraszam

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-06-09 00:49

      "NIE JESTEM cpunem ani alkoholikiem - potrafie utrzymac smartphone w reku nie upusczajac go"

      Jest masa różnych sytuacji w których możesz rozwalić fona a jeśli nie Ty to młodszy brat, czy dziecko więc wnioskuje, że ćpunem nie jesteś ale tęmpakiem na pewno.

      Skomentuj

  17. Nalovp
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-06-09 07:10

    Naoglądaliście się testów z neta jak ćpun czy ta biała ćpunka puszcza telefonem o beton i wydaje wam się taki smartfon jest jak szklanka.
    Używam iphone4/4s już od dwóch lat-tak szczerze to upadł mi na beton tylko raz.
    Oczywiście nic się nie stało,nawet mikro-ryski nie przybyło,a to wszytko dlatego że noszę go w skarpecie za 5zł.

    Skomentuj

    1. Makar
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-06-09 07:31

      mi 3g z rowery wypadł bez niczego i jedynie co ma porysowane to obudowa w togach XD.

      Skomentuj

  18. danio18066
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-09 11:40

    Czytam tak sobie wasze komentarze i czytam tylko o wojnie funbojów Apple i funbojów Samsunga i muszę coś powiedzieć.

    Dużo osób pisze że IP to szajs a Samsung wspaniały i z tym się nie zgodzę. Kilku znajomych ma Iphony i Ipody Touch i chociaż mają one już ponad 2 lata to dostają bezproblemu aktualizacje, a ja mam już któryś z kolej smartphon samsunga, aktualnie SGS i nie mam aktualizacji wogóle a telefon ma ok roku i aktualke to ICS dostaje tylko nexus, sgs2 i 3, a starsze już nie :( Nie jestem fanem Apple ale trzeba im przyzanć że dają wieloletnie wsparcie z aktualizacjami i dlatego rozważam kupno Iphona

    Skomentuj

  19. Dragonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-09 13:08

    Przestańcie porównywać Androida do IOS. Wiadomo żę jak coś jest robione pod Jeden konkretny sprzęt to będzie lepiej działało, ale sztuką jest zrobić coś dobrze na wiele urządzeń. Ogólnie argumenty że IOS jest stabilniejszy od Andka są bez sensu.

    Skomentuj

    1. aello
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-06-09 13:39

      Jak dla mnie, najsłabszym punktem androida jest maszyna wirtualna, która okropnie spowalnia. Nie dość, że żre dużo pamięci to jeszcze zużywa dużo procka.

      Weźmy np. minecraft - troche jednak wymaga pomimo swojej grafiki. Wszystko dzięki javie, więc jak ma działać android, skoro dalvik jest jeszcze gorzej zoptymalizowany.

      Skomentuj

  20. Nikod3m1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-09 14:44

    dlugosc 90 mm przy szerokosci 50mm? Tyle to zajmie sam ekran 4 cale :D Cos nie tak z tymi danymi.

    Skomentuj

  21. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-09 15:06

    Dragonik ios nie jest robiony pod jeden konkretny sprzęt bo np. ios 4.2,który powstał specjalnie dla iphone4 działa też na iphone3gs i na 4-letnim już iphone3g.
    Zobacz sobie jak bardzo różnią się sprzętowo te modele,taki ip.3g ma 128mb ramu,a działa na nim system z iphone4!
    (..)

    Skomentuj

  22. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-09 15:53

    No tak ale chodziło mi o to że to jest system tylko dla produktów Apple więc mimo wszystko łatwiej dopracować coś na 2 urządzenia z jedej firmy niż do wielu urządzeń z innych firm.

    Skomentuj

  23. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-09 16:03

    Ja wiem że np. taki samsung ma mnóstwo modeli smartfonów,ale mogliby chociaż dać te aktualizacje na swoje flagowce czyli SGS,SGS2,SGS3.Jeżeli chodzi o androida 5.0 to znając życie nawet ci z SGS3 poczekają z rok na tą aktualizację.

    Skomentuj

  24. Omgzpwnd
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-09 18:48

    niestety nie stać mnie na taki 'sprzęt'
    ...a gdyby było mnie stać to pewnie kupiłbym samsunga s3

    Skomentuj

  25. Noobek P-ce
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-06-09 23:26

    Dla zainteresowanych z innej beczki: (..)

    Skomentuj

  26. The_White
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-09 23:37

    Bla Bla, nie zróbcie przypadkiem kolejnej wojny światowej o tym co jest lepsze... Iphone czy Android...
    Jak sobie chcą kupować IPhone albo Androida to niech kupują.. Mam na to wyczochrane... nie za moje.

    Skomentuj

    1. Makar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-06-10 21:48

      Trzeba zauważyć , że najczęściej rozpoczynają wojne fanboye samsunga ;p, wciskając jaki to apple paskudny i dla idiotów.... Moim skromnym zdaniem każdy kupuje co uważa za słuszne, na co go stać i do czego jest to mu potrzebne ;p

      Skomentuj

  27. lukidp
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-06-11 15:14

    Moim zdanie Iphone to jest bardzo dobry smartfon używam ga prawie codziennie gdy pożyczam go od kumpla lecz największym jego minusem jest cena . Na tan moment najlepszy telefon Samsung galaxy s3 ( z systemem IOS :) ) Ps. nie jestem fanem żadnej firmy mam Nokie 6300

    Skomentuj

  28. BULDOGGG
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-07-24 18:30

    POWIEM WAM TAK NIKT WAS NIE ZMUSZA DO KUPOWANIA TELEFONU FIRMY APPLE WYBIERACIE TO CO CHCECIE TAK SAMO JAK Z AUTAMI JEDEN WOLI CZINKŁECZENTO ;) A 2 WOLI PORSZE ;) (SPECJALNIE TAK NAPISALEM)
    TO PROSZE WAS SPADAJCIE PEDRYLE TROLOWAC GDZIES INDZIEJ (TO ROZUMIEM ZE NIE STAC TYCH CO PISZA TAKIE BZDURY A BARDZO CHCIALBY MIEC COS TAKIEGO.......)

    WYSTARCZY POSZUKAC PRACY ZA LEPSZE PIENIADZE ;)

    W DZIEN PREMIERY KUPUJE ODRAZU IPHONE 5 ;) (PONIEWAZ IP4 ODDAJE ZONIE)