Na topie

iPhone X Tesla może być Twój za około 16 000 złotych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone nowy iPhone Producenci: Apple

Rosyjska firma Caviar przygotowała kolejną propozycję dla bogaczy. Pytanie, czy iPhone X Tesla komukolwiek się podoba?

  • iPhone X Tesla może być Twój za około 16 000 złotych
A A

Trudno byłoby znaleźć osobę, która stwierdzi, że iPhone X to smartfon oferowany w przystępnej cenie. Gdyby jednak się udało, w sprzedaży lądują też specjalne edycje tego modelu, które potrafią odchudzić portfel nie o kilka, ale kilkanaście tysięcy złotych.

Najlepszym przykładem iPhone X Tesla, który przygotowany został przez rosyjską firmę Caviar. Co jakiś czas usłyszeć można o jej propozycjach, które określane są mianem „luksusowych”. Ceny rzucają jednak na kolana. W tym przypadku jest to ponad 16 000 złotych (za wersję z 64 GB pamięci).

Dlaczego cena poszybowała tak ostro w górę? Trudno oprzeć się wrażeniu, że w sporej mierze płaci się tu za logo Caviar. Specyfikacji smartfona nie zmieniono, chyba, że podciągniemy pod to dodanie panelu solarnego na tylnym panelu. Trudno jednak przypuszczać, aby okazał się on szczególnie wydajny. Gdyby tak było zapewne pojawiłyby się na ten temat jakiekolwiek informacje. Niejako standardowo dla Caviar, zastosowano też wstawki z tytanu i 24-karatowego złota.

Na poniższym filmiku zobaczyć możecie urządzenie w pełnej krasie. Dajcie znać, jak Wam się podoba. Gdybyście byli zainteresowani, Caviar prowadzi sprzedaż za pośrednictwem swojej strony internetowej.


Źródło: caviar-phone

Apple iPhone X

Cena od 4 979.00 do 4 979.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 5984 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Mighn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-07 09:54

    Ale tu nie ważne czy jest lepszy,czy gorszy, ani czy ładny, ogniwa słoneczne mogą być namalowane nawet... to chodzi o to, że rzuca się w oczy to, że właściciel wydał na niego tonę hajsu - nic więcej... ot - zrobili z szpanerskiego (choć nie twierdze tu że złego, ale na pewno zbyt wysoko wycenionego w stosunku do realnej wartości) telefonu telefon ultra szpanerski i wiedzą, że gdzie jak gdzie, ale w Rosji się sprzeda :P

    Skomentuj Historia edycji

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-11-07 10:36

      to ja sobie kupię złoty, głośno brzęczący łańcuch i będę z nim chodził. pewnie więcej ludzi zwróci uwagę na ten łańcuch, niż nawet na najdroższego ajfona :)

      Skomentuj

      1. Mighn
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-11-07 12:06

        Twoje myślenie idzie w właściwym kierunku... tylko że większość tych, co kupi ten telefon to złoty łańcuch już ma - i to nie jeden ;)

        Skomentuj

        1. mgkiler
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-07 12:40

          Wątpię.

          Wiesz ile kosztuje złoto?

          Jedna uncja obecnie 4682zł.
          To kilogram złota to ponad 150tyś...

          A mowa o "łańcuchu" nie "łańcuszku", czyli rozumiem coś co waży z pół kilo przynajmniej.
          To i tak 75tyś zł...

          To dalej drożej niż ten telefon.


          Skomentuj

          1. wojciechu15
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-07 17:33

            Sądzisz, że ludzi którzy mają całe samochody pokryte prawdziwym złotem przerażają kwoty przez ciebie obliczone?

            Skomentuj

    2. Ruter19
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-08 03:04

      A gwiazdy też szpanują iPhonami ???

      Skomentuj

  2. Dragonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-07 09:54

    Ten "telefon" jest tak brzydki że nic go nie uratuje

    Skomentuj

    1. Mighn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-11-07 09:56

      Cena go ratuje - tylko dzięki cenie kupi go stado nowobogackich szympansów :)

      Skomentuj

  3. decrypterie
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-11-07 10:40

    uważam że Tesla sama z siebie zrobiła bide wogole biorąc pod uwagę 64GB

    Skomentuj

  4. decrypterie
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-07 10:41

    uważam że Tesla sama z siebie zrobiła bide wogole biorąc pod uwagę 64GB
    A tak poza tym to wygląda jak tani case z chin założony:)

    Skomentuj

  5. vegasnight9
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-07 13:34

    Może i jest drogi ale wygląda jak tania zabawka

    Skomentuj

  6. Vassago
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-11-07 13:57

    Koleżanka z pracy powiedziała, że jej się nie podoba bo nie ma loga Apple :) Nie do wiary, że są ludzie którzy kupują kom by mieć logo z jabłuszkiem (by wszyscy widzieli) a nie dlatego, co ten telefon oferuje :/ Quo vadis świecie?

    Skomentuj

    1. pablo11
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-07 15:45

      Przecież IOS przy obecnych mocach obliczeniowych i pojemnościach baterii nie ma już dużej przewagi nad androidem... Więc jak ktoś kupuje to tylko dlatego że ma to logo i jest drogi... Właściwości użytkowe niewiele odbiegają od telefonów za 1500-2000zł. To tak jak z najnowszymi Samsungami czy najwyższymi modelami kart graficznych różnią się ceną drastycznie, niewiele w zamian oferując

      Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-07 17:59

      iPhone tesla,caviar,szafran,trufla,bilet na księżyc X
      telefon dla ludzi którzy lubią się chwalić bogactwem :)

      Skomentuj

  7. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-07 14:23

    Trafiają się czasami komentarze o brzydocie SMARTFONA ale zgodnie z duchem czasu Nasz indywidualne preferencje nie mają tutaj nic do rzeczy i dlatego cieszy Mnie ,że moja subiektywna ocena wyglądu urządzenia do rozmów i nie tylko pokrywa się z trendem jakim jest pokrycie prawie całej przedniej części telefonu ekranem.
    Rozumiem ludzi ,którym podoba się w DESIGN SONY w ich telefonach ale to jest jak w życiu gdybyśmy mieli oceniać produkty w prawie 100% tak samo każdy to duża część kobiet i mężczyzn nie miała by nigdy kobiety lub mężczyzny a wracając do tematu dla Mnie wszystko co ma ekran w stosunku do obudowy jakie 80 do 100 w procentach i jest bez fizycznego przycisku HOME na przodzie jest pięknym telefonem dlatego IPHONE X jest moim ulubieńcem w wyglądzie tylko ,że mam ich kilku.
    Dlatego jeszcze pozostanę użytkownikiem LG G2 bo się już do niego przyzwyczaiłem a żona dostanie HUAWEI MATE 10Pro albo LG V30 mimo ,że SAMSUNG jest dla Mnie indywidualnym liderem tutaj.

    Skomentuj

  8. Lister
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-11-07 15:46

    Tia, mateuszy szpanu w Rosji nie brakuje, firma na pewno wyjdzie na swoje.
    A co do brzydoty lub nie, to przecież ta słuchawka jest przeznaczony głównie na wewnętrzny rynek, to chyba wiedzą, co lubią ich burżuje, kogo obchodzi zdanie jakichś tam bidul zza miedzy.