Na topie

iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone XR - polskie ceny (wysokie) nowych smartfonów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Smartfony Tematyka: iPhone Na Topie nowy iPhone Producenci: Apple

Polskie ceny nowych smartfonów Apple zaczynają się od 3 729 złotych (iPhone XR 64GB), a kończą na aż 7 219 złotych (iPhone Xs Max 512GB).

  • iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone XR - polskie ceny (wysokie) nowych smartfonów
A A

Premiera nowych iPhone'ów za nami. Lata mijają, a w przypadku Apple nic się nie zmienia i prócz specyfikacji kolejnych smartfonów wiele emocji budzą ich ceny. Tym razem nie powinno być inaczej. Jeśli będziecie decydować się na zakup to musicie wiedzieć, że portfele mocno to odczują.

iPhone Xs i iPhone Xs Max polskie ceny

iPhone Xs i iPhone Xs Max to kontynuacja wizji, którą widzieliśmy przy okazji iPhone'a X. Obydwa modele trafią do polskich sklepów 28 września w trzech wersjach kolorystycznych - srebrnej, gwiezdna szarość i złotej.

Do wyboru przygotowano też trzy wersje różniące się zasobami pamięci oraz cenami. No właśnie, ceny. Sprawdźcie sami.

  • iPhone Xs 64GB - 4 979 złotych
  • iPhone Xs 256GB - 5 729 złotych
  • iPhone Xs 512GB - 6 719 złotych
  • iPhone Xs Max 64GB - 5 479 złotych
  • iPhone Xs Max 256GB - 6 229 złotych
  • iPhone Xs Max 512GB - 7 219 złotych

iPhone Xs i iPhone Xs Max ceny

iPhone XR polskie ceny

Zgodnie z zapowiedziami zaprezentowany został również nieco mniej zaawansowany iPhone XR. Na niego trzeba będzie poczekać dłużej. Przedsprzedaż ruszy 19 października, a regularna sprzedaż 26 października.

Wersji kolorystycznych będzie tu zdecydowanie więcej - biała, czarna, niebieska, żółta, koralowa i (PRODUCT) RED. Ceny? Niższe, ale trudno będzie stwierdzić, ze wyglądają okazyjnie.

  • iPhone XR 64GB - 3 729 złotych
  • iPhone XR 128GB - 3 999 złotych
  • iPhone XR 256GB - 4 479 złotych

iPhone XR ceny

Źródło: Apple

Odsłon: 7795 Skomentuj newsa
Komentarze

31

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Dragonik
    Oceń komentarz:

    23    

    Opublikowano: 2018-09-12 22:10

    "iPhone Xs Max 512GB - 7 219 złotych" moja nerka jest mniej warta:D nie stać mnie:D

    Skomentuj

    1. fredii
      Oceń komentarz:

      16    

      Opublikowano: 2018-09-12 22:48

      twój komentarz powinien być odpowiedzią do ankiety :)

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2018-09-13 09:49

        Wciąż wszyscy zapominają, że to POLSKIE ceny. Dla byle robola z takich Niemiec - jest to proporcjonalnie kilka razy mniej. Ale dalej jedźmy pajaców z Apple czy Szajsunga - BO TAK DROGO! Na najdroższego XsMax512 muszę pracować ponad pół miesiąca. Ale mój znajomy który śmignął do takiej Szwajcarii i robi dokładnie to samo co ja - już tylko kilka dni.

        Skomentuj

        1. Pawlus
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-09-13 10:23

          Powiedz mi gdzie tu ktoś jedzie appla, bo chyba sobie coś koleżko dorabiasz. Gdybyś uczęszczał regularnie na lekcje polskiego i liznął trochę czytania ze zrozumieniem to byś bez trudu zauważył, że kolega ewidentnie kpi sobie z krajowej sytuacji i siły nabywczej naszej złotówki.

          Skomentuj

    2. Nazir50
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-12 22:53

      Najlepiej kup Samsung Note9 i będziesz zadowolony a do tego taniej :)

      Skomentuj

      1. trojan116
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2018-09-12 23:28

        Note prawie tak samo przepłacony jak i te iphony...

        Skomentuj

        1. Doctor
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2018-09-12 23:50

          "Prawie" robi wielką różnicę.

          Chociaż wiadomo, że najlepiej to Pocophone za 1500zł. ;) No bo po co przepłacać?

          Skomentuj

        2. ahael
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-15 06:39

          Bredzisz... a mając te same aparaty co w SGS9+ - wybieram 9tkę za 3k, która zjada te jabłka pod każdym względem. Najbardziej podobało mi się DualSIM na prezentacji - DsDs hehe czy jakoś tak..prawie zawału ze śmiechu dostałem. Za rok wprowadzą mSD i powiedzą jak McSd ?xD

          Skomentuj

    3. Dizzy
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2018-09-13 07:27

      Jak taki Ci spadnie na kafelki i usłyszysz chrupnięcie, to będziesz się modlił żeby to była piszczel :D

      Skomentuj

  2. Qpers
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-09-12 22:31

    Szkoda, że znów bez jakiejkolwiek innowacji względem konkurencji... I szkoda, że wyświetlacz jeszcze bardziej przypomina jajko z wycięciem na górze... Nie rozumiem fenomenu... Jeszcze ten aparat wystający na pół obudowy - po miesiącu można zapomnieć o czystych zdjęciach.

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-13 09:43

      W życiu się z czymś takim nie spotkałem. A praktycznie każdy telefon którego używałem/używam ma wystający aparat.

      Skomentuj

  3. Nazir50
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-09-12 22:51

    Taki 6,5 cala to już dla mnie gdyby nie ten koszmarny zacofany system iOS dla masochistów robienia czegoś dwa razy dłużej niż można to zrobisz inaczej szybko mając Android

    Skomentuj

    1. artretyk
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-09-13 11:20

      Czyli nigdby telefonu od apple w reku nie miales.

      Skomentuj

      1. Shifted92
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-14 13:34

        próbowałeś zrobić zrzut ekranu ? :D

        Skomentuj

        1. sceri
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-09-17 08:56

          Ja próbowałem. Przycisk zasilania + przycisk głośności i zrzut ekranu gotowy. Dodatkowo od razu pojawia się możliwość przycięcia zdjęcia, co bardzo mi się podoba bo zwykle nie mam potrzeby zachowywania całego ekranu.

          Skomentuj

  4. HardCorak
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-09-12 23:21

    Czyli ma się rozumieć apple zachęca do kopiowania notcha ciąg dalszy...

    Skomentuj

  5. emilstw
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-09-12 23:26

    iPhone XD

    Skomentuj

  6. Yamaraj6
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-09-13 00:21

    Dobrze że wypuścili tanią wersję za 3,7 koła XDD.
    Jestem ciekawy kiedy klienci powiedzą stop i ceny akcji Appla pójdą w dół bo nie sprzedają połowy tego co zamierzali.

    Skomentuj

    1. Doctor
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-13 08:48

      Oni... Oni sprzedają wszystko. Właśnie dlatego jako spółka są warci ponad bilion dolarów.

      ... :(

      Skomentuj

    2. Smuga
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-13 09:44

      Nigdy. Apple ma to coś, co nie wypuści ich klientów choćby miał nastąpić koniec świata, czy to się komuś podoba czy nie.

      Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2018-09-13 11:05

        Dokładnie. To się nazywa fanatyzm. Bardzo często również kompleksy i utożsamianie swojego poczucia wartości z cudzą firmą.

        Skomentuj

  7. amil00
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-09-13 10:31

    Jak to dobrze, że mój mózg jeszcze działa i kupiłem Xiaomi redmi Note 5 za 860 zł (4gb), który potrafi to samo lub niewiele mniej niż te iphony po 3-5k.... Tu nie chodzi o to czy ktoś ma kasę czy nie, po prostu nie widzę sensu wydawać KILKA TYSIĘCY na urządzenie, które możliwościami nie odbiega od o wiele tańszej konkurencji. Tyle w temacie. Pozdrawiam

    Skomentuj

    1. Yamaraj6
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-09-14 00:47

      "nie odbiega" XD
      Niech każdy sobie kupuje telefon jaki chce, na jaki go stać itd. Tylko proszę was nie wmawiajcie sobie i innym że wasz telefon za 300 zł "nie odbiega" od flagowców za kilka tysięcy bo przecież też można z niego dzwonić, robi zdjęcia i można na nim przeglądać internet...

      Jak wasz telefon za 300 zł tak nie odbiega technologicznie to zainstalujcie sobie jakąś aplikację obsługującą ARCora/ARKita, oglądnijcie sobie jakiś film na Netfliksie z HDR, zróbcie sobie zdjęcie z "rozmazanym tłem", zanurzcie swój telefon w wodzie, zapłaćcie nim jak kartą, odplacie sobie na telefonie The Elder Scrolla albo Fortnite, podłączcie telefon do monitora i włączcie sobie tryb desktopowy, zróbcie notatki za pomocą dokładnego rysika albo zróbcie ze swojego telefonu gogle VR dzięki Gear VR albo Daydream.
      Rozumiem że te funkcje nie są każdemu potrzebne ale na Boga nie wmawiajcie sobie i innym że nie ma różnic.

      Poza tym nie wszyscy myślą tak jak ty i dla innych może mieć sens wydanie tych 2, 3 czy nawet 4 tysięcy na telefon.

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-15 06:47

        Dokładnie, miałem flagowce różnych firm i miałem też średniaki... Jest "toćka w toćkę" jak piszesz. Przy ostatnim wyborze sugerowałem się IP68, miniJack, mSD, duży ekran, NFC, porządny aparat. Wiadomo jak niewiele modeli to ma. A na pewno już nie mają tego średniaki za 800 stówek. Szanujmy się dokładnie i bez takich bzdur. Już nie wspomnę o korzyściach z kupna droższych modeli bo to już chyba aksjomat :). Aczkolwiek fakt pozostanie faktem - fanatyzm Apple ich wyznawców jest czymś co powinno być lekturą dla przyszłych psychologów bo jak można płacić tyle za ograniczenia mając o wiele więcej funkcjonalności i swobody w flagowcach z Androidem? P.S. Miałem też swego czasu Apple i wiem co piszę bo katorga trwała parę lat i nawet odblokowany był masakrą...

        Skomentuj

        1. Ethanar
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-09-20 11:42

          Nie fanatyzm. Płacisz za jakość, ekosystem i bezpieczeństwo danych. W mojej pracy to najważniejsze cechy. Wygląd, choć osobiście mi odpowiada minimalizm Apple jest kwestią trzeciorzędną.

          Skomentuj

        2. Ethanar
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-20 11:42

          Nie fanatyzm. Płacisz za jakość, ekosystem i bezpieczeństwo danych. W mojej pracy to najważniejsze cechy. Wygląd, choć osobiście mi odpowiada minimalizm Apple jest kwestią trzeciorzędną.

          Skomentuj

  8. Ruter19
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-13 11:59

    Drogo ale co zrobić :) nie każdy jeździ Porsche nie kazdy musi miec iPhona :D

    Skomentuj

  9. edymion
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-13 14:28

    design sto lat za Chinczykami
    https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-oppo-find-x

    Skomentuj

  10. Graifitifiz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-13 15:40

    Z tego co wiem to XR ma mieć pamięć 64, 128 i 256GB, coś się zmieniło od premiery?

    Skomentuj

  11. Sma1980
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-13 17:43

    Kupuje w ciemno :)

    Skomentuj

  12. Celdur
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-15 22:29

    @Smuga
    Mi jak euro schodzi z projektów, to co miesiąc mógłbym kupić takich 3 sztuki za gotówkę i jeszcze na czynsz zostanie.
    Myślisz że komuś imponujesz takimi tekstami?