Na topie

iPhone XS - najlepszy telefon na rynku czy crap? Pierwsze wrażenia + unboxing

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone Na Topie nowy iPhone Producenci: Apple

iPhone XS, w najtańszej wersji, kosztuje niemal 5000 złotych. Czy smartfon jest wart takiej kwoty? Odpowiedzi udzielimy po testach, póki co mamy dla Was unboxing.

  • iPhone XS - najlepszy telefon na rynku czy crap? Pierwsze wrażenia + unboxing
A A

Nikt nie powinien zaprzeczać temu, że iPhone XS oraz iPhone XS Max to jedne z najbardziej zaawansowanych smartfonów na rynku. Kosztują jednak tak dużo, że zakup warto dobrze przemyśleć. Zamierzamy pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji.

Szczególnie tym, którzy spoglądają w stronę mniejszego z wymienionych modeli. iPhone XS trafił do naszej redakcji, tym samym rozpoczęliśmy jego testy. Na dokładne sprawdzenie jakości wykonania oraz możliwości smartfona potrzeba trochę czasu, ale już dziś mamy mały przedsmak.

iPhone XS unboxing

Poniżej zobaczyć możecie materiał z rozpakowywania iPhone'a XS. Możecie rzucić okiem na samego smartfona, gadżety znajdujące się obok niego w opakowaniu, a także poznać nasze pierwsze wrażenia.


Źródło: inf. własna

Odsłon: 8612 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Nie_ma_lipy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-29 19:34

    "Na dokładne sprawdzenie jakości wykonania oraz możliwości smartfona potrzeba trochę czasu, ale już dziś mamy mały przedsmak." Wcale,że nie trzeba... https://youtu.be/J_lRJuQtBmc

    Skomentuj

    1. owatanka
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-30 10:54

      Szczerze mowiac to juz nie wiem czy apple troluje swoich klientow czy poprostu jest to blad oprogramowania , telefon za gruba kase gdzie wersja budzetowa dla biedakow kosztuje 5200zl a dla tych bogatszych juz 7200 i ma takie problemy jak losowe zdarzenia podczas ladowania orginalna applowska ladowarka lub wogole brak ladowania i zacinanie sie telefonu czy problemy z zasiegiem 4g i wifi?

      Skomentuj

  2. DragonRed
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-29 20:22

    Takie wiadomości jak ta wyżej i ta tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=6GwAmTFntdM
    nie pomogą tej amerykańskiej firmie zdobyć jeszcze większy rynek bo nakręcać mogą tylko tych ze ścisłej czołówki fanów.
    Ceny tych urządzeń nie ułatwią im tego zwłaszcza gry konkurencja daje więcej za dużo niższą cenę.
    Nie dziwię się giełdzie Polskiej gdzie taka firma jak Asbis leci na pysk bo za bardzo umoczyli w produkty Apple.

    Skomentuj

    1. Ethanar
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-09-29 20:36

      A bardzo konkretne pytanie. Co więcej daje konkurencja za swoją cenę? Telefony oparte o Androida są bez wątpienia bardzo dobre ale nie mają żadnego ekosystemu. A bezpośrednie porównanie słuchawek nie wiele daje. Wszystkie dzwonią i wysyłają SMS.

      Skomentuj

      1. owatanka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-29 23:10

        Tak ale budzetowy iphone dla biedakow za 5200zl oferuje rozdzielczosc jak w iphone 4 a i z technologia ekranu daleko od niego nie odstaje.
        Za to wersja drozsza dla elity to juz wydatego ponad 7 tysiecy zl w takiej cenie mozna kupic pocophone f1 w zestawie z laptopem od xiaomi.

        No i pozostaje kwestia ekosystemu apple gdzie posiadacz apple ma problemy z podlaczeniem innego urzadzenia niz apple gdzie w androidzie czy windows phone nie ma takich problemow.

        Skomentuj

        1. Ethanar
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2018-09-30 09:53

          iPhone Xr do którego się odnosisz faktycznie ma rozdzielczość jak w iPhone 4 (to nadal Retina - jak się okazuje DPI jest takie samo jak w iPhone 8), ale w żadnym przypadku nie kosztuje 5 200 zł, tylko 3 700 zł (u resellerów pewnie 3 500 zł). O cenach można wylać morze komentarzy; wyjdzie to podda się ocenie jakość ekranu.

          Skomentuj Historia edycji

        2. Smuga
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-10-10 11:06

          Skąd wiesz, że kogoś obchodzi jakiś Ścierwofon F1 i laptok od Śjajomi? Jak ktoś będzie zamierzał kupić Lexusa to też mu powiesz - "a po kiego ci ten Lexus, lepiej kup se Mazdę to ci jeszcze na Poloneza starczy". Żałosne cebulactwo.

          Skomentuj

      2. dzejsonista
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-30 09:19

        Ekosystem?! Co to jest applowski ekosystem? Co to w ogole ma być ten ekosystem? Mówisz o tysiącach przejściówek, za które musisz słono zapłacić, i które pozwalają normalnie korzystać z urządzenia?

        Skomentuj

        1. Ethanar
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-09-30 09:44

          Mam kompletny ekosystem i żadnych przejściówek nie używam. Natomiast pełna synchronizacja między smartphonem a iMakiem zaoszczędza mi bardzo dużo czasu i tak naprawdę umożliwia "flow" w pracy.

          Skomentuj

          1. ncc1701
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-09-30 10:04

            "Ekosystem"? No proszę - mam telefon z Andoridem, iPada (bo uważam, że nie ma lepszego tableta niż iPad) i komputer z Windows - nie mam żadnych problemów z synchronizacją, przesyłaniem danych itd. Wszystko bezprzewodowo, bez żadnych kabli itd.

            Skomentuj

          2. Ethanar
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-09-30 12:03

            To jeszcze nie siedziałeś z iPadem, iPhonem i iMakiem. :)

            Skomentuj

          3. Pkoss
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-30 17:22

            Aż założyłem konto aby wrzucić komentarz - chyba nie miąłeś nigdy windows phone w połączeniu z windowsem 10 - wierz mi, (a szkoda, że windows phone padł) ,że tak fajnego systemu i tak skrojonego na miarę nie widziałem. W pracy w biurze - uważam , że windows phone i windows 10 nie ma lepszego kombajnu. Na pewno nie kupię telfonu za 5000 a tym bardziej za 7000 zł - szkoda kasy tlefonu za 1000 / 2000 zł maja to co ma miec telefon - szkoda kasy. dla mnie to czysty snobizm

            Skomentuj

          4. Ethanar
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-30 22:15

            Cóż, życzyłbym Microsoftowi by wrócił kiedyś z koncepcją Lumii. Niestety ich dotychczasowe założenia - system rozprowadzany podobnie iOS ale bez własnej platformy musiał nie wypalić.

            Skomentuj

          5. Sander Cohen
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-10 12:40

            Miałem swojego czasu Nokie Lumie 920, w sumie dalej ja mam i wykorzystuje ja do rozmów zagranicznych. Uważam że telefony na Windows z tamtego okresu były znakomite. Świetne jakościowo, dobrze wyposażone, wydajne. Na głowę biły telefony z Androidem (wtedy). Niestety brak pomysłu na system ze strony Microsoftu doprowadził do upadku Nokii i totalnej klapy że strony systemu. Po części doprowadzili do tego też klienci, którzy ze względu na zamknięty system nie mogli napierniczac w głupie gierki i przez to wybierali telefony konkurencji. Ale największą wine ponosi MS bo to on był tak skostniały że nie reagował na potrzeby rynku, ostatecznie olał klientów i doprowadził do klapy.

            Skomentuj

  3. Eryk333
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-09-30 09:38

    Gorszej głupoty nie ma jak dawanie 5 czy 7 tys za smartfona no ok tym bogatym to jeszcze ujdzie ale zbieranie rok i wyrzekanie się wszystkiego by mieć srajfona jak smart za 2 k wystarczy aż nadto do wszystkiego no ale jak to klasyk mówi stzygajmy owieczki puki czas.

    Skomentuj

    1. Ethanar
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-30 09:58

      Do dzwonienia wystarczy telefon za 500 zł. Niechaj każdy kupuje to, co uważa. A Samsungi i inny producenci też gonią z cenami - Note 9 kosztuje nawet 4 200 zł. Ale święte oburzenie widzę tylko pod artykułami o "srajfonach". To jednak musi o czymś świadczyć...

      Skomentuj

    2. pawluto
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-30 10:01

      Dokładnie - telefon dla frajerów których łupią aż miło popatrzeć...
      Rozłożono go na części i jakoś nie widzę by tyle kosztował...

      Skomentuj

      1. Ethanar
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-09-30 12:04

        Wszyscy autorzy artykułów pt. ile co kosztuje sami podają, że to tylko cena rynkowa części nie uwzględniająca R&D. Niemniej Apple ma wysoką marżę.

        Skomentuj

    3. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-30 10:49

      Interpunkcja i ortografia są ci obce, ale do komenta w świecie ciągnie... Też dam przypowieść: jak to mówią, nie potrafisz - nie pchaj się na afisz :)

      Skomentuj

    4. Smuga
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-10 11:08

      Dobrze powiedziane - tym dla których to wydatek niewielki - bardzo dobrze, niech kupują ile wlezie. Ale jak ktoś ma ledwo ciułać miesiącami byle by tylko odłożyć na telefon za grube tysiące - to każe się już zastanowić nad sensownością owego przedsięwzięcia.

      Skomentuj

  4. maaaad
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-09-30 11:58

    Oho, do nowomowy w postaci "unboxingu" dochodzi "crap" :D A w mojej przeglądarce - uBlock na reklamy.

    Skomentuj

  5. Lukasjo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-06 15:17

    Nic nie jest idealne. Brak Touch ID irytuje kiedy obok Face ID trzeba wciskac x2 przycisk wlaczania podczas dokonywania platnosci Apple Pay, tak w sklepach jak i w App Store itp. Wszelkie wlaczone bajery masywnie pochlaniaja baterie.
    Natomiasc intergralnosc systemu z ipad-em i imac-iem jest fajna choc ja jeszcze nie potrzebuje/nie potrafie tego wykazystac w pelni.
    Fajnie byloby moc uzywac samego Face ID bez koniecznosci podawania kodu wogole ale to chyba piesn dalekiej przyszlosci.
    Nie ma sensu hejtowac czegos tylko dlatego, ze jest drogie...
    Natomiast faktem jest, ze 4letni IPad i 4 letni IPhone nadaj ladnie smigaja. Co prawda IPhone 6 miewa (rzadko) chwile wahania ale dziala zupelnie satysfakcjnujaco, a od nowosci byl restartowany max 15x a i to glownie po aktualizacji systemu ktora to spowolnila sprzety rok temu a i tak szybko zostala naprawiona w kolejnym update-cie.

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-10 11:12

      Face ID to jeden wielki pic na wodę. 100x bardziej niewygodne od Touch ID i istnieje TYLKO dlatego, że nie potrafili zintegrować czytnika z ekranem na czas, a umieszczanie go z tyłu było by głupie.

      Skomentuj

  6. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-10 12:41

    Iphone XS będzie nie wypałem. Nie różni się niczym od Iphone X więc nie będzie można się pochwalić, że wydało się taką kasę.