Na topie

Jak duży jest świat Just Cause 4?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Opublikowany materiał wideo pozwala przyjrzeć się temu, z jakimi krajobrazami będziemy mieli do czynienia podczas zabawy. Zabawy, którą rozpoczniemy na początku grudnia.

 • Jak duży jest świat Just Cause 4?
A A

Avalanche Studios pokazało nam już wiele materiałów promujących Just Cause 4. Niekiedy twórcy są jednak wyręczani i tak też stało się tym razem.

Wybrane redakcje otrzymały już możliwość zaznajomienia się rozgrywką. Jedna z nich, IGN, podzieliła się z szerszą publicznością krótkim filmikiem, dzięki któremu możemy przyjrzeć się temu, z jakimi krajobrazami będziemy mieli do czynienia podczas zabawy.

Te będą bardzo interesujące. Akcja gry rozgrywa się w fikcyjnym państwie Solis mieszczącym się w Ameryce Południowej. Twórcy od samego początku obiecują sporą różnorodność terenów (góry, lasy, pustynie, miasta) i wygląda na to, że nie ma w tym przesady.


 

To samo źródło pochwaliło się też innym materiałem wideo. Ten jest już jednak mniej zaskakujący, skupia się bowiem na elemencie, o którym wiele powiedzieli sami twórcy - eliminacji wrogów i niszczeniu przy tym wszystkiego wokół.


Przypominamy, że Just Cause 4 zadebiutuje 4 grudnia. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Właściciele pierwszej z wymienionych platform mogą już sprawdzić wymagania sprzętowe.

Źródło: IGN

Odsłon: 4196 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. sabaru
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-11-26 09:42

  Zamiast zrobić mniejszą mapę z większą ilością szczegółów to zrobili wielką na której prawie nie ma nic.

  Skomentuj

  1. Szymon331
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2018-11-26 10:14

   Trochę bez sensu komentarz
   To nie jest Skyrim czy inny RPG gdzie wymaga się od gry questa w każdym metrze kwadratowym świata.

   Tutaj mamy do dyspozycji, samoloty, odrzutowce, wingsuit i inne ciekawe środki transportu. Świat możemy przemierzać 100x szybciej niż na np koniu.

   Duży świat zwiększa immersję i poczucie realności.
   Lecąc samolotem nie pokonasz całości w 5 minut.

   Skomentuj

   1. Smuga
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-11-26 13:39

    Dla niektóry to jest nie do pojęcia, ich małe móżdżki tego nie ogarniają. Wiecznie plują na wszystko bo nie zgadza się z ich jedyną i słuszną wizją. Jak będę sobie chciał zwiedzać szczegółowy teren to sobie pogram w GTA i RDR. A jak sobie będę chciał robić rozpierduchę, latać wingsuitem i odrzutowcami to sobie pogram w JC gdzie ilość jest jakością samą w sobie. Oczywiście paskudne to też być nie może, ale już taki JC2 i 3 prezentowały wystarczająco szczegółowy (szczególnie 3) teren do tego typu rozgrywki.

    Skomentuj

 2. Barubar24
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-26 15:16

  Grałem w JC 3 na Playstation 4 i gra była słabo zoptymalizowana. Przy dynamicznych walkach FPS dochodził do ... 0 (zero), obraz po prostu się zamrażał i należało czekać kilka sekund aż gra znowu ruszy. Masakra.

  Skomentuj

 3. dariosata
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-26 20:28

  Czyli inaczej mowiac bedzie dupny swiat w ktorym i tak nic nie bedziesz mial do roboty!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!