Na topie

Tomasz Bagiński zdradza, jak Henry Cavill sprawdza się na planie „Wiedźmina”

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film Netflix Wiedźmin

W Geralta wcieli się Henry Cavill, który bardzo pozytywnie wypada od samego początku prac nad serialem. Jego premiera planowana jest na końcówkę tego roku.

  • Tomasz Bagiński zdradza, jak Henry Cavill sprawdza się na planie „Wiedźmina”
A A

Jeszcze w zeszłym roku otrzymaliśmy potwierdzenie, iż powstaje serial „Wiedźmin”. Sporo emocji budziło to, który z aktorów wcieli się w głównego bohatera. Ostatecznie wybrany został Henry Cavill. Zastanawialiście się, jak sprawdza się na planie?

Rąbka tajemnicy uchylił Tomasz Bagiński, który jest jednym z producentów wykonawczych serialu. Henry Cavill pracuje obecnie nad muskulaturą i zdaniem Tomasza Bagińskiego, który osobiście uczestniczył w pierwszych serialowych zdjęciach na Węgrzech, możemy być spokojni co do tego, jak wypadnie w roli Geralta.

„Świetnie pasuje do roli, świetnie też zna ten świat, tego bohatera. My i cały zespół jesteśmy tym mega podekscytowani.”

Tomasz Bagiński zdradził również nieco na temat tego, jak wygląda jego rola przy omawianym serialu. Czuwa między innymi nad tym, aby zachował on słowiańskiego ducha. Co dość istotne, współpraca twórców serialu z Andrzejem Sapkowskim układa się bez zarzutów.

„Jestem jednym z producentów wykonawczych, co daje mi dość dużo obowiązków związanych z doglądaniem tego, jak będzie ten serial finalnie wyglądał. I to jest dość poważna, wymagająca i bardzo zajmująca rola.”

Premiera serialu planowana jest na końcówkę tego roku. Będzie on dostępny na platformie Netflix. Czekacie?

Źródło: inf. prasowa, program „Z tymi co się znają”

Odsłon: 15442 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. Krystian6677
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2019-02-01 19:47

    Czekacie... i macie nadzieje ze ten dil im się uda. Endriu na pewno zadowolony i mu się micha cieszy ze tym razem poszedł w % a nie gotówke.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-02 18:06

      w % to on od dawna idzie, Ci co go choc troche znają to więdzą ze bez minimum 40% to on dnia nie zaczyna.

      Skomentuj

    2. gostek2012
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 22:57

      a to się netflix zdziwi jak mu sapek wywinie numer

      Skomentuj

  2. leon-san
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2019-02-01 20:00

    Jak słyszę, że ktoś z show biznesu jest "podekscytowany" to mnie flakami trzęsie. Koszmarnie nadużywają tego słowa.

    Skomentuj

    1. Michał 06
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-02-01 20:06

      Mnie z kolei doprowadza do mdłości słowo "innowacyjność" :x

      Skomentuj

      1. mesjan
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-01 22:22

        Dokładnie, w takim serialu bardziej pociesza słowo tradycyjność bo innowacyjność jest dobra w SF.

        Skomentuj

        1. Michał 06
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-02-06 01:17

          ogólnie w świecie a nie w serialu chyba mnie nie zrozumiałeś

          Skomentuj

  3. marioking
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-02-02 00:21

    Wiedzmin w kinematografi już osiągnał DNO, więc może być tylko lepiej. Trzeba się cieszyc że wział się za to ktoś z kapitałem.... No i jak napisałem na poczatku gorzej niż było nie sposób już tego zrobić :P

    Skomentuj

  4. astutus
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-02 21:39

    dla mnie gosc wyglada katastrofalnie, raczej komicznie niz powaznie. Jak pierwszy raz zobaczylem:
    https://www.youtube.com/watch?v=gAN5fVYys24
    to mnie po prostu skrzywilo.

    IMHO Zebrowski juz duzo lepiej pasowal, problem mial taki, ze gral w mega niskobudzetowej produkcji i tego nie dalo sie wyciagnac

    Skomentuj

    1. patol1984
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 10:17

      haha, rzeczywiście, pasuje bardziej na jakiegoś elfa z lotr ;D

      Coś mi się wydaje, że pół budżetu pójdzie na aktora a reszta na tym ucierpi, dokleją kilka na siłę intryg rodem z telenowel i urodzi się gniot.

      Skomentuj

    2. jaredj
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 11:31

      O rany, jak to ma faktycznie tak wyglądać ... będą na niego Geraltuś mówić? ;)

      Skomentuj

  5. anzeh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-04 11:50

    "współpraca twórców serialu z Andrzejem Sapkowskim układa się bez zarzutów."

    Na początku CD Projekt też tak mówił. Poczekajcie aż Sapkowski wyniucha kasę.