Na topie

Jasny Gwint! CD Projekt RED potrzebuje naszej pomocy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Karcianka Producenci: CD Projekt RED

Czekacie na Gwint: wiedźmińską grę karcianą? Już dzisiaj odbędzie się pierwszy test infrastruktury sieciowej.

  • Jasny Gwint! CD Projekt RED potrzebuje naszej pomocy
A A

Ekipa CD Projekt RED pracuje w pocie czoła nad karcianką osadzoną we wiedźmińskim uniwersum – Gwint. Teraz potrzebuje waszej pomocy – aby upewnić się, że serwery poradzą sobie z napierającymi na nie graczami, postanowiła zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w dwóch testach. Zadanie: „serwery muszą zginąć”.

Gwint (lub jak kto woli – Gwent: The Witcher Card Game) to cyfrowa karcianka, w której gracze wykażą się swoją intuicją, taktycznym myśleniem i umiejętnościami improwizacji. Wszystko to zaś w doskonale znanym wiedźmińskim uniwersum, wypełnionym najważniejszymi postaciami. 

Jeśli nie możecie się już doczekać, to pewnie wiecie, że pod koniec października wystartują beta testy tej gry. Zanim to jednak nastąpi studio CD Projekt RED chce przetestować swoją infrastrukturę sieciową. 

Pierwszy test odbędzie się już dzisiaj (23 września) w godzinach 17.00-21.00. Test numer dwa natomiast będzie miał miejsce we wtorek, 27 września w godzinach 22.00-23.59..

Chętni do pomocy proszeni są o odwiedzenie oficjalnej strony gry.

Źródło: CDP, VG247

Odsłon: 6576 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. cristov
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2016-09-23 12:38

    "Kto gra w karty, ten ma łeb obdarty" - powtarzała moja babcia. ;)

    Skomentuj

    1. musslik
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-09-23 18:33

      a moja prababcia mawiała "od wódki rozum krótki a od piwa głowa się kiwa" :)

      Skomentuj

    2. BluePandoraBox
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-09-23 19:25

      a moja dodawała - kto gra dobrze, temu nikt nie obrze :]

      Skomentuj

      1. BluePandoraBox
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-09-23 19:27

        "odrze" miało być oczywiście :)
        tak, mam blokadę reklam i nie zamierzam jej wyłączyć

        Skomentuj

    3. Yaceek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-09-23 20:09

      A moja babcia mówiła i mówi nadal: "Zjedz wszystko, albo przywiążę Cię do kaloryfera"

      Skomentuj

      1. BluePandoraBox
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-27 21:29

        tylko współczuć można osobie mającą taką upiorną babcię ...
        20:00 a nie powinieneś być już w łóżeczku i tulić się do Pana Misia? ;)

        Skomentuj

  2. Kojot321
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-09-23 12:48

    To jak, pomożecie?

    Skomentuj

      1. Po1nter
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2016-09-23 13:37

        Dla tego nie lubię żadnych eventów w godzinach wieczornych w piątek. ;)

        Skomentuj

        1. Kojot321
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2016-09-23 14:14

          Tak, właśnie dlatego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

          Skomentuj

      2. NewUnnamedUser
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2016-09-23 13:59

        Tylko Czak Noris potrafi jednocześnie zajmować się swoja kobietą i grać w gwinta. Ewentualnie można grać w gwinta z kobietą ;)

        Skomentuj

        1. Kojot321
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2016-09-23 14:35

          Gwint jako gra wstępna? :D

          Skomentuj

        2. Hans Olo
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2016-09-23 18:35

          Myślę, że Geralt też by dał radę. Ale zamiast gwinta pewnie wybrałby drugą kobietę.

          Skomentuj

  3. Wasek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-23 14:17

    Dobrze, że nie spóźniliście się z tym newsem. Już instaluję. ;)

    Skomentuj

  4. Zintegrowany
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-24 00:48

    Z tego co wiem to we wtorek maja byc testy od 20 a nie 22