Na topie

Słuchawki JBL zoptymalizowane pod Asystenta Google

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Słuchawki

Słuchawki dokanałowe JBL Everest 110 GA i wokółuszne JBL Everest 710 GA to modele zoptymalizowane pod kątem Asystenta Google, mające równocześnie cechować się niezłym brzmieniem. Oto szczegóły.

 • Słuchawki JBL zoptymalizowane pod Asystenta Google
A A

Firma JBL zaprezentowała swoje najnowsze słuchawki bezprzewodowe, będące zarazem „inteligentnymi” gadżetami. To odświeżone modele Everest 110 i 710, z dopiskiem „GA”, co rozwija się w: Google Assistant.

JBL Everest 110 GA to słuchawki dokanałowe z 5,8-milimetrowymi przetwornikami i mikrofonem eliminującym echo, cechujące się pasmem przenoszenia od 10 do 22 000 Hz, wagą na poziomie zaledwie 16 g i 8-godzinnym czasem pracy… 

JBL Everest 110 GA

Z kolei JBL Everest 710 GA to słuchawki wokółuszne wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki i akumulator zapewniający do 25 godzin działania między ładowaniami. Nausznice zostały wykonane w taki sposób, że dostosowują się do kształtu uszu, a po ich zewnętrznej stronie znalazło się miejsce na panel kontrolny.

JBL Everest 710 GA

Jedne i drugie słuchawki (bez „GA” w nazwie) są już od jakiegoś czasu dostępne w sprzedaży i zbierają pozytywne recenzje. Ich nowe wersje pozwalają dodatkowo korzystać z Asystenta Google, a więc uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, głosowo sterować odtwarzaniem czy zapoznawać się z powiadomieniami bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni. 

JBL Everest GA lifestyle

Ceny nowych słuchawek wynoszą 429 zł (JBL Everest 110 GA) oraz 1099 zł (JBL Everest 710 GA).

Źródło: JBL

Odsłon: 3312 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Słuchawki w marketplace

 1. PeterMac
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-12-31 20:11

  kolejny dokanałowy syf

  Skomentuj

 2. piotr.potulski
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-01 14:52

  Przydałoby się zoptymalizować używanie słowa "optymalizacja". Szczególnie, że średnio ono pasuje do zmiany działania jednego przycisku (w każdym razie Sony tak zrobiło).

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)