Na topie

Program antywirusowy Kaspersky Tablet Security dla urządzeń z Androidem już w Polsce

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
benchmark.pl

Kategoria: Producenci: Google Kaspersky

Zabezpiecz swój tablet

kaspersky tablet security android logo

AA

Firma Kaspersky Lab zajmująca się rozwojem jednego z najbardziej cenionych pakietów antywirusowych poinformowała, że wprowadza na polski rynek Kaspersky Tablet Security – rozwiązanie stworzone z myślą o zapewnieniu ochrony tabletom z systemem operacyjnym Android.

Silnik antywirusowy programu, który współpracuje z wykorzystującą chmurę technologią ochrony, skutecznie blokuje wszystkie szkodliwe programy, nawet te nowe i wcześniej nieznane. Kaspersky Tablet Security został wyposażony w funkcję Ochrony WWW, która pomaga blokować zainfekowane i oszukańcze strony internetowe podczas korzystania z przeglądarki na urządzeniu z Androidem.

Dzięki Kaspersky Tablet Security użytkownik może mieć pewność, że dane przechowywane na tablecie są bezpieczne. Ponadto, rozwiązanie chroni przed szkodliwymi stronami internetowymi, które zostały stworzone w celu kradzieży danych dotyczących kont na portalach społecznościowych lub serwisach bankowości online.

Kaspersky Tablet Security potrafi również zdalnie zablokować zgubione lub skradzione urządzenie, lub skasować z niego wszystkie osobiste dane. Program może określić położenie zgubionego lub skradzionego tabletu, nie tylko przy użyciu GPS, ale również sieci GSM lub współrzędnych najbliższego punktu dostępowego Wi-Fi.

Galeria

Dzięki funkcji Mugshot (zdjęcie nieuprawnionego właściciela) aplikacja może niepostrzeżenie zrobić przy użyciu wbudowanego aparatu fotograficznego zdjęcie osobie korzystającej ze zgubionego lub skradzionego tabletu i przesłać je prawowitemu właścicielowi urządzenia.

Zdjęcia takie mogą zostać wykonane zarówno na życzenie właściciela tabletu (przy użyciu specjalnego panelu sterowania Web Central) dostępnego przez przeglądarkę WWW, a także automatycznie, gdy nieautoryzowana osoba wykona na tablecie zdefiniowane wcześniej działania.

kaspersky lab tablet security pudełko box polska

Najnowszą odsłonę pakietu Kaspersky Tablet Security dostępną w polskiej wersji językowej, która weszła do sprzedaży 25 października br. można nabyć w rocznej licencji na jeden tablet za sumę 59 zł. Zakupu można dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy Kaspersky Lab.

Źródło: Kaspersky, inf. prasowa

Strefa Windows 8

Odsłon: 4330 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. lemonDuff
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2012-10-29 10:39

  Mam nadzieję, że Kaspersky ma lepszych programistów niż grafików (vide perspektywa na ilustracji tego niby pudełka)...

  Skomentuj

 2. Tabcin
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2012-10-29 14:12

  I pewnie tak jak na wersje PC'towe potrzebuje 1GB RAM haha. Oj matko.. urządzenie z takim czymś chyba będzie chodzić jak traktor, a nie jak ferrari. Co z tego że daje ochronę jak zwalnia urządzenie w takim stopniu że ledwo można wykonywać podstawowe czynności.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!