Na topie

Kojarzysz grę Tetris? Poznaj kogoś, z kim nie masz szans

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry

Poznaliśmy zwycięzcę Classic Tetris World Championship 2018, czyli ostatniej edycji corocznego turnieju odbywającego się w Portland w stanie Oregon i wyłaniającego najlepszych w omawianej grze.

  • Kojarzysz grę Tetris? Poznaj kogoś, z kim nie masz szans
A A

Kojarzysz grę Tetris? Zapewne tak, trudno przecież znaleźć osobę, która nie miała z nią styczności. Joseph Saelee z pewnością poświęcił układaniu wirtualnych klocków wiele czasu, pomimo zaledwie 16 lat na karku.

Wyjaśnijmy, iż Joseph Saelee to zwycięzca Classic Tetris World Championship 2018, czyli ostatniej edycji corocznego turnieju odbywającego się w Portland w stanie Oregon i wyłaniającego najlepszych w omawianej grze. W wielkim finale zwyciężył wynikiem 3:0 i trzeba przyznać, że wymagało to doskonałego refleksu. Sprawdźcie sami.

Dla porządku warto dodać, iż w finale w pokonanym polu został Jonas Neubauer. Nie znalazł się tam przypadkowo, to siedmiokrotny zwycięzca Classic Tetris World Championship.

Joseph Saelee poza satysfakcją może cieszyć się z okolicznościowego pucharu oraz 1000 dolarów nagrody finansowej.

Źródło: twitter - Wario64

Odsłon: 5193 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. HardCorak
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-10-22 19:12

    Wydaje mi się że ten po prawej jakby tak na końcu odpuścił.

    Skomentuj

    1. Vendeur
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2018-10-22 19:17

      Gdybyś kiedykolwiek grał w Tetrisa, to zrozumiałbyś tak jak i on, że nie miał już szans nic ułożyć, dlatego przestał grać.

      Skomentuj

  2. sedarpl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-22 19:14

    Niezły zawodnik, zanim bym zaczął - to bym przegrał :-)

    Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2018-10-22 20:06

    Ping pong więc co się dziwić:)

    Skomentuj

  4. Kapitan Nocz
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-10-22 20:19

    Jakieś pomysły, jak przegrać zycie...?
    Zostań mistrzem Tetrisa! :) haha

    Skomentuj

    1. ilovethisgame
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-10-23 08:25

      jakbyś wiedział ile dostał $$$ za tytuł mistrza to byś chciał zostać takim przegrywem ;)
      ps. a Ty jesteś Mistrzem Świata w ....? pochwal się

      Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-10-23 09:19

        $1000, przecież jest w artykule.

        Skomentuj

      2. Yaceek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-10-23 10:11

        Sam widać, że nie wiesz :D No ale faktycznie.. jeżeli 1k $ dla ciebie to kupa szmalu, to winszuję.

        Skomentuj

      3. Kapitan Nocz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-23 14:17

        wygląda, że jestem mistrzem czytania ze zrozumieniem, ale takie czasy, że nie trzeba ćwiczyć, bo to poziom się sam obniża.

        Skomentuj

  5. DrMjut
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-22 20:19

    A Jeff kiedy odpadł?

    Skomentuj

    1. Flippy88
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-10-23 21:04

      Niestety już w RO16, albo nawet 32, nie poradził sobie zbytnio w tym roku

      Skomentuj

  6. BrumBrumBrum
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-23 09:36

    powiem że nieźle wymiatają chłopaki :)