Na topie

Komputronik najbardziej zaufanym sklepem według Ceneo.pl

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Komputery Mobile Gry Foto RTV Ciekawostki Internet Producenci: Komputronik

Komputronik zwyciężył w kategorii Technologia. Otrzymał tym samym tytuł „Zaufanego Sklepu”.

  • Komputronik najbardziej zaufanym sklepem według Ceneo.pl
A A

Kojarzycie Ceneo.pl? Cieszący się ogromną popularnością serwis e-commerce już po raz dziewiąty przedstawił ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Z oczywistych powodów najbardziej interesuje nas kategoria Technologia, w której zwyciężył Komputronik.

Otrzymał tym samym tytuł „Zaufanego Sklepu”. Warto dodać, że zestawienie tworzone jest co roku na podstawie opinii użytkowników Ceneo.pl o dokonanych zakupach. Celem jest tu pomoc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru zakupowego. Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl powstał z myślą o nagrodzeniu sklepów uczestniczących w Programie Zaufanych Opinii. W samym głosowaniu wzięły udział ponad 3 mln osób.

„Serdecznie dziękuję za tą wyjątkową nagrodę. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie znakomite opinie zebrane z ponad 3 milionów ankiet oraz wysokie oceny od naszych Klientów pozwoliły nam dziś stanąć na szczycie podium w kluczowej dla nas kategorii – technologia.” – Karol Tokarski, E-Commerce Director w Komputronik S.A.

Wyróżnienie odbierane jest jako potwierdzenie słuszności podejścia, zgodnie z którym Komputronik bardzo ceni sobie opinie każdego klienta i stara się regularnie poszerzać swój asortyment. Zwycięstwo w rankingu udowodniło, że przykładanie wagi do komfortu zakupów zostało zauważone i docenione.

„Od jakiegoś czasu używamy hasła „mamy to” jako obietnicy łatwych i przyjemnych zakupów. Nie spodziewałam się, że tak szybko będę mógł go użyć odbierając tak wyjątkową nagrodę jak ta dzisiejsza. Komputronik. Mamy to!” – Karol Tokarski, E-Commerce Director w Komputronik S.A.

Źródło: Komputronik

Odsłon: 4034 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. slo1q
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:18

    No to ładnie ktoś musiał wybulić na kupno tylu pozytywnych ocen.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2018-10-25 16:25

      No raczej. Zacznijmy od tego, że mają drogo.

      Skomentuj

  2. mutissj
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:20

    nie można nic im większego zarzucić, może i to prawda

    Skomentuj

  3. Chong-li
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:38

    Ceny w komputroniku nie są tak atrakcyjne jak w innych sklepach(za drogo).
    Niedawno kupowałem sprzęt który w komputroniku był droższy od 299zł więc wolałem zamówić u konkurencji.
    Być może akurat trafiam na takie produkty nie mówię że jest tak ze wszystkim ale ostatnie dwa lata jak coś chciałem kupić wybierałem inne sklepy bo cena była bardziej atrakcyjna.

    Skomentuj

    1. vandam
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-25 18:00

      czasami, jak kupujesz sprzętu na kilkanaście tysięcy, ważniejszy jest spokój ducha niż 500 zł - wolę mieć pewny serwis niż późniejsze użeranie się

      Skomentuj

      1. Chong-li
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-10-25 18:27

        @vandam kupując u konkurencji miałem na myśli sklepy z bardzo dobrym serwisem,zapleczem i takie które również mają zaufanie przez klientów.Nie pisałem o wiejskich sklepikach gdzie sprzęt sprzedaje się w oborze a serwis jest tylko na gębę.
        Podsumowując zaoszczędziłem pieniądze a oprócz tego mam tak samo dobry serwis jak masz ty i również nie muszę się z niczym użerać.
        Komputronik to bardzo dobry sklep z profesjonalną obsługą klienta ale tak jak pisałem wcześniej przez ostatnie dwa lata sprzęt który wybierałem u konkurencji był tańszy.

        Skomentuj Historia edycji

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:58

    Podobno chwalą się lepszym serwisem gdzie u tańszej konkurencji jest z tym różnie.

    Ja tam wiem swoje i konkurencja też zrobiła to co powinna podczas reklamowania sprzętu.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-10-25 18:25

      A co ma serwis do tego jak oni mało co sami robią i serwisują, wieszkosc leci prosto do dystrybutora czy serwisu producenta.

      Skomentuj

  5. mesjan
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-25 17:42

    Kiedyś kupiłem produkt elektroniczny w jak najtańszym sklepie, po pół roku się zepsuł więc wysłałem do reklamacji do sklepu. W czasie oczekiwania na kasę albo naprawę sklep zbankrutował i został zamknięty. Napisałem maila i otrzymałem taką odpowiedź - sklep zbankrutował, możesz się sądzić ale nie mam nawet grosza, ewentualnie możesz też wybrać przedmioty w kwocie reklamowanego produktu które zostały mi na magazynie, załączam listę przedmiotów w pdf wraz z cenami. No to wybrałem drugą opcję.

    Skomentuj Historia edycji

    1. trojan116
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-10-25 19:36

      Jest różnica między najtańszy i mały sklep a większy sklep a z niższą ceną przykładowo komputronik i --- raczej ani jeden ani drugi nie ma w planach upadku i takiego czegoś w tej chwili bym nie przewidywał

      Skomentuj

    2. pawluto
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-27 09:39

      Taaaa....Sklep zbankrutował ale miał jeszcze czas by do ciebie napisać maila że zbankrutował...:)
      Czyżby post pracownika Komputronik ? hahahaha

      Skomentuj

      1. mesjan
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-10-28 15:40

        Człowiek który miał sklep miał sumienie i mi odpisał, co w tym dziwnego. Gdyby to był komputronik i padł swoich roszczeń mógłbym domagać się tylko na drodze sądowej.

        Skomentuj

  6. adijedi
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-10-25 21:20

    a ja konsolkę kupiłem u nich najtaniej akurat, brat natomiast składając kompa złożyli gratisowo przy zamawianych części bez gpu

    Skomentuj

  7. st4lk3r
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-25 22:26

    Dysk NVMe i ostatniego smartfona kupiłem u nich, byli tańsi o 100 na sztuce względem konkurencji. Zasadniczo ciężko się do czegoś przyczepić.
    Jedynie ProLine tu podobno minusuje kiepskim serwisem, z którym mimo dziesiątek zakupionych produktów nie miałem jeszcze styczności :)

    Skomentuj

  8. a___s
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-26 08:11

    Wszystko fajnie tyle, że porównywarki mają zerową wiarygodność.

    Skomentuj

  9. lasq09
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-26 12:43

    Nie polecam sklepu nawet wrogowi, chciałem kupić u nich monitor moje zamówienie zostało anulowane przez Komputronik a w mailu próbują mi wmówić że anulowane z mojej winy. Co więcej sklep ma manipuluje opiniami zarówno na Ceneo jak i Opineo

    Skomentuj

  10. Spoon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-29 10:55

    Przy okazji naprawdę wielu zamówień mam pewne porównanie między komputronikiem, morele i innymi sklepami.
    Prywatnie z reguły najbardziej opłaca się wybrać w miarę sprawdzony sklep i dalej to już wybierać ceną. Jednak przy większych zakupach, serwis w takim komputroniku wydaje mi się być lepszym niż w x-kom czy morelach. Ze zwrotami nie ma problemu praktycznie w żadnym z nich, biznesowo komputronik regularnie jest w stanie zapewnić Ci sprzęt zastępczy albo wręcz konsultanta do rozwiązań. Znam przypadek wypożyczenia macierzy z komputronika, na czas awarii i współpracy z ich konsultantem w rozwiązaniu problemu.

    Skomentuj

  11. forerun668
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-30 23:00

    Klawiatura CA StrikeBack Iguana CA-1413 150 zł na alledrogo 80 nie ma o czym gadac z janusztronikiem.

    Skomentuj Historia edycji

  12. ArtiB
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-08 16:45

    Uwaga Uwaga Uwaga - w czerwcu zakupiłem w sklepie Komputronik rejestrator jazdy jako zestaw Mio 792+A20 i po kilku tygodniach okazał się wadliwy zawiesza się i przestaje nagrywać (wadliwe działanie nagrywałem telefonem ) . Aktualnie jestem po 4 reklamacji odrzuconej i za każdym razem wmawia się mi że rejestrator jest sprawny i nie są brane pod uwagę nagrane i przesłane filmy z dowodami na wadliwe działanie rejestratorów .Komentarz piszę z powodu bezsilności i przestrogi dla kupujących w tym sklepie - bardzo miło obsługują przed zakupem i jak się płaci - gorzej jest jak się coś reklamuje !!! Rejestratory przez 7 miesięcy 4 razy lądowały w serwisie wiec więcej leżały w nim niż u mnie w aucie . Mi pozostało skierować całą sprawę do Rzecznika Praw konsumenta a kupujący niech się zastanowią czy chcą przechodzić przez to co ja od 7 miesięcy i za wydane prawie 1000zł nie mieć sprzętu bo jest znowu w serwisie a w zamian pełno nerwów i kolejne telefony do Pani Rzecznik żeby pokierowała co dalej robić. Uaktualnienie opinii ---Właśnie dostałem kolejną odpowiedz w sprawie reklamacji rejestratorów - jak sie spodziewałem - ODRZUCONA REKLMACJA kolejny raz !!! UAKTUALNIENIE - rejestrator jazdy wysłany do reklamacji 30.11.2018 do dzisiaj w reklamacji w Komputronik - po 4 reklamacji odesłany wrzucony do pudełka bez zabezpieczenia co skutkowało porysowaniem wyświetlacza - kontakt telefoniczny 29.01.2019 i do dzisiaj szukają winnego tej sytuacji - 10 dni już - SAMI OCEŃCIE JAKOŚĆ SKLEPU Komputronik Właśnie dostałem wiadomość od Pana Stanisława z Komputronik który zajmuje się moją reklamacją - CHCĄ ODESŁAĆ PORYSOWANY I WADLIWY REJESTRATOR KOLEJNY RAZ NIE NAPRAWIONY !!! sami wyciągnijcie wnioski z mojego problemu i wyróbcie sobie opinię o sklepie Komputronik.