Na topie

Komputronik najbardziej zaufanym sklepem według Ceneo.pl

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Komputery Mobile Gry Foto RTV Ciekawostki Internet Producenci: Komputronik

Komputronik zwyciężył w kategorii Technologia. Otrzymał tym samym tytuł „Zaufanego Sklepu”.

  • Komputronik najbardziej zaufanym sklepem według Ceneo.pl
A A

Kojarzycie Ceneo.pl? Cieszący się ogromną popularnością serwis e-commerce już po raz dziewiąty przedstawił ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Z oczywistych powodów najbardziej interesuje nas kategoria Technologia, w której zwyciężył Komputronik.

Otrzymał tym samym tytuł „Zaufanego Sklepu”. Warto dodać, że zestawienie tworzone jest co roku na podstawie opinii użytkowników Ceneo.pl o dokonanych zakupach. Celem jest tu pomoc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru zakupowego. Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl powstał z myślą o nagrodzeniu sklepów uczestniczących w Programie Zaufanych Opinii. W samym głosowaniu wzięły udział ponad 3 mln osób.

„Serdecznie dziękuję za tą wyjątkową nagrodę. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie znakomite opinie zebrane z ponad 3 milionów ankiet oraz wysokie oceny od naszych Klientów pozwoliły nam dziś stanąć na szczycie podium w kluczowej dla nas kategorii – technologia.” – Karol Tokarski, E-Commerce Director w Komputronik S.A.

Wyróżnienie odbierane jest jako potwierdzenie słuszności podejścia, zgodnie z którym Komputronik bardzo ceni sobie opinie każdego klienta i stara się regularnie poszerzać swój asortyment. Zwycięstwo w rankingu udowodniło, że przykładanie wagi do komfortu zakupów zostało zauważone i docenione.

„Od jakiegoś czasu używamy hasła „mamy to” jako obietnicy łatwych i przyjemnych zakupów. Nie spodziewałam się, że tak szybko będę mógł go użyć odbierając tak wyjątkową nagrodę jak ta dzisiejsza. Komputronik. Mamy to!” – Karol Tokarski, E-Commerce Director w Komputronik S.A.

Źródło: Komputronik

Odsłon: 3525 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. slo1q
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:18

    No to ładnie ktoś musiał wybulić na kupno tylu pozytywnych ocen.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2018-10-25 16:25

      No raczej. Zacznijmy od tego, że mają drogo.

      Skomentuj

      1. Legiu
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-26 20:59

        Że drogo to jedno. X-Kom np. też nie jest jakoś specjalnie tani ale jakość obsługi jest nieporównywalna. Ze względu na brak towaru zaproponowali mi zamiennik. No ok, zgadzam się, ale w związku z tą zmianą muszą wygenerować nowe zamówienie wewnętrzne i nie mogą mi dać do niego dostępu... Fajnie, że mam wgląd we własne zakupy. Po numer do śledzenia paczki też musiałem się upominać, a koniec końców kabelek, który mi przysłali po 2 tygodniach był nie sprawny. Ale! Na plus, że dołączają do paczki formularz zwrotu towaru od razu i nie trzeba szukać, drukować itp :D

        Skomentuj

  2. mutissj
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:20

    nie można nic im większego zarzucić, może i to prawda

    Skomentuj

  3. Chong-li
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:38

    Ceny w komputroniku nie są tak atrakcyjne jak w innych sklepach(za drogo).
    Niedawno kupowałem sprzęt który w komputroniku był droższy od 299zł więc wolałem zamówić u konkurencji.
    Być może akurat trafiam na takie produkty nie mówię że jest tak ze wszystkim ale ostatnie dwa lata jak coś chciałem kupić wybierałem inne sklepy bo cena była bardziej atrakcyjna.

    Skomentuj

    1. vandam
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-25 18:00

      czasami, jak kupujesz sprzętu na kilkanaście tysięcy, ważniejszy jest spokój ducha niż 500 zł - wolę mieć pewny serwis niż późniejsze użeranie się

      Skomentuj

      1. Chong-li
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-10-25 18:27

        @vandam kupując u konkurencji miałem na myśli sklepy z bardzo dobrym serwisem,zapleczem i takie które również mają zaufanie przez klientów.Nie pisałem o wiejskich sklepikach gdzie sprzęt sprzedaje się w oborze a serwis jest tylko na gębę.
        Podsumowując zaoszczędziłem pieniądze a oprócz tego mam tak samo dobry serwis jak masz ty i również nie muszę się z niczym użerać.
        Komputronik to bardzo dobry sklep z profesjonalną obsługą klienta ale tak jak pisałem wcześniej przez ostatnie dwa lata sprzęt który wybierałem u konkurencji był tańszy.

        Skomentuj Historia edycji

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2018-10-26 09:24

          A kto pisze tu o cenach? Artykuł jest o tym, że jest najbardziej zaufanym sklepem. To nie znaczy, że najtańszym. Może być i najdroższy, nic to nie zmienia.

          Skomentuj

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-25 16:58

    Podobno chwalą się lepszym serwisem gdzie u tańszej konkurencji jest z tym różnie.

    Ja tam wiem swoje i konkurencja też zrobiła to co powinna podczas reklamowania sprzętu.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-10-25 18:25

      A co ma serwis do tego jak oni mało co sami robią i serwisują, wieszkosc leci prosto do dystrybutora czy serwisu producenta.

      Skomentuj

  5. mesjan
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-25 17:42

    Kiedyś kupiłem produkt elektroniczny w jak najtańszym sklepie, po pół roku się zepsuł więc wysłałem do reklamacji do sklepu. W czasie oczekiwania na kasę albo naprawę sklep zbankrutował i został zamknięty. Napisałem maila i otrzymałem taką odpowiedź - sklep zbankrutował, możesz się sądzić ale nie mam nawet grosza, ewentualnie możesz też wybrać przedmioty w kwocie reklamowanego produktu które zostały mi na magazynie, załączam listę przedmiotów w pdf wraz z cenami. No to wybrałem drugą opcję.

    Skomentuj Historia edycji

    1. trojan116
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-10-25 19:36

      Jest różnica między najtańszy i mały sklep a większy sklep a z niższą ceną przykładowo komputronik i x-kom raczej ani jeden ani drugi nie ma w planach upadku i takiego czegoś w tej chwili bym nie przewidywał

      Skomentuj

    2. pawluto
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-27 09:39

      Taaaa....Sklep zbankrutował ale miał jeszcze czas by do ciebie napisać maila że zbankrutował...:)
      Czyżby post pracownika Komputronik ? hahahaha

      Skomentuj

      1. mesjan
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-10-28 15:40

        Człowiek który miał sklep miał sumienie i mi odpisał, co w tym dziwnego. Gdyby to był komputronik i padł swoich roszczeń mógłbym domagać się tylko na drodze sądowej.

        Skomentuj

  6. adijedi
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-10-25 21:20

    a ja konsolkę kupiłem u nich najtaniej akurat, brat natomiast składając kompa złożyli gratisowo przy zamawianych części bez gpu

    Skomentuj

  7. st4lk3r
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-25 22:26

    Dysk NVMe i ostatniego smartfona kupiłem u nich, byli tańsi o 100 na sztuce względem konkurencji. Zasadniczo ciężko się do czegoś przyczepić, tak samo, jak w X-Kom.
    Jedynie ProLine tu podobno minusuje kiepskim serwisem, z którym mimo dziesiątek zakupionych produktów nie miałem jeszcze styczności :)

    Skomentuj

  8. a___s
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-26 08:11

    Wszystko fajnie tyle, że porównywarki mają zerową wiarygodność.

    Skomentuj

  9. lasq09
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-26 12:43

    Nie polecam sklepu nawet wrogowi, chciałem kupić u nich monitor moje zamówienie zostało anulowane przez Komputronik a w mailu próbują mi wmówić że anulowane z mojej winy. Co więcej sklep ma manipuluje opiniami zarówno na Ceneo jak i Opineo

    Skomentuj

  10. Spoon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-29 10:55

    Przy okazji naprawdę wielu zamówień mam pewne porównanie między komputronikiem, x-komem, morele i innymi sklepami.
    Prywatnie z reguły najbardziej opłaca się wybrać w miarę sprawdzony sklep i dalej to już wybierać ceną. Jednak przy większych zakupach, serwis w takim komputroniku wydaje mi się być lepszym niż w x-kom czy morelach. Ze zwrotami nie ma problemu praktycznie w żadnym z nich, biznesowo komputronik regularnie jest w stanie zapewnić Ci sprzęt zastępczy albo wręcz konsultanta do rozwiązań. Znam przypadek wypożyczenia macierzy z komputronika, na czas awarii i współpracy z ich konsultantem w rozwiązaniu problemu.

    Skomentuj

  11. forerun668
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-30 23:00

    Klawiatura CA StrikeBack Iguana CA-1413 150 zł na alledrogo 80 nie ma o czym gadac z janusztronikiem.