Na topie

Konkurs Huawei Next Image rozstrzygnięty, jedna z głównych nagród dla Polaka

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Foto

Kategoria: Mobile Telefony Foto Smartfony Tematyka: Chińskie telefony fotografia smartfonowa Producenci: Huawei

Amatorzy i profesjonaliści wykonujący zdjęcia smartfonami Huawei zgłosili niemal 68 tysięcy fotografii. Autorzy najlepszych prac otrzymali atrakcyjne nagrody.

  • Konkurs Huawei Next Image rozstrzygnięty, jedna z głównych nagród dla Polaka
A A

W sierpniu pisaliśmy o drugiej edycji konkursu Huawei Next Image. Właśnie został on rozstrzygnięty.

Jak informuje producent, tegoroczna edycja konkursu wzbudziła duże zainteresowanie miłośników fotografii mobilnej. Amatorzy i profesjonaliści wykonujący zdjęcia smartfonami Huawei zgłosili niemal 68 tysięcy fotografii. Internauci, którzy zostali zaproszeni przez organizatorów do głosowania na ulubione prace, oddali w sumie prawie milion głosów.

Najważniejsze wyróżnienie, Grand Prix, zdobył pochodzący z Węgier autor pracy pt. „Art & Leukemia”. Laureat otrzymał 10 000 euro, możliwość udziału w warsztatach fotograficznych z National Geographic we Włoszech i publikację w tym prestiżowym magazynie oraz ultrabooka Huawei MateBook X.

Huawei Next Image
Huawei Next Image - zdjęcie laureata nagrody Grand Prix (kliknij, aby powiększyć)

„Chcemy umożliwić wszystkim miłośnikom fotografii mobilnej robienie najlepszych zdjęć za pomocą naszych smartfonów. Tysiące fotografii, które zostały zgłoszone do tegorocznej edycji Huawei Next Image, zachęcają nas do dalszej pracy nad udoskonalaniem naszych urządzeń i tworzenia nowej generacji kultury wizualnej, wspólnie z miłośnikami fotografii mobilnej z całego świata.” – Wang Yanmin, prezes Huawei CEE&Nordic

To jednak nie jedyna nagroda. Zwycięzcy sześciu głównych kategorii wybrani przez jury zostali nagrodzeni ultrabookami Huawei MateBook X i możliwością publikacji swoich prac w National Geographic. Każdy z nich otrzymał też nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 euro. Wśród szczęśliwców znalazł się Michał „Wes” Wesołek z Polski (nick Wes.MW). Za drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii laureaci otrzymali odpowiednio smartfony Huawei P20 Pro i Huawei P20.

Huawei Next Image
Huawei Next Image - zdjęcie laureata w kategorii Good Night (kliknij, aby powiększyć)

Zwycięskie prace oraz wszystkie fotografie zgłoszone do tegorocznej edycji Huawei Next Image znajdziecie na stronie internetowej konkursu.

Źródło: Huawei

Odsłon: 4012 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!