Na topie

Konkurs na 100 odcinek benchmarkTV - ostatni dzień na zgłoszenia

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Konkursy

Kategoria: Konkursy Tematyka: benchmarkTV

Największy konkurs w historii benchmark.pl! 100 nagród o łącznej wartości ponad 20 000 zł tylko dla naszych najwierniejszych czytelników.

  • Konkurs na 100 odcinek benchmarkTV - ostatni dzień na zgłoszenia
A A

To już ostatnie dni GODZINY na wzięcie udziału w naszym wyjątkowym konkursie. Świętujemy setne wydanie benchmarkTV i z tej okazji przygotowaliśmy zestaw nagród, których łączna wartość przekracza niebagatelne 20 tysięcy złotych. Tego nie jeszcze nie było nie tylko u nas, ale prawdopodobnie także w całym polskim internecie.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wszystkie szczegóły znajdziecie na specjalnej stronie konkursowej. Wystarczy kliknąć, odpowiedzieć na 4 proste pytania i gotowe.

Trzeba się jednak pospieszyć, bo czasu zostało już naprawdę niewiele. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 30 września. Nie ma więc na co czekać, bo taka okazja nieprędko się powtórzy.

nagrody benchmarkTV odcinek 100

Warto tylko dodać, że wśród nagród znajdują się m.in. monitor, smartfon, słuchawki, zegarki, podzespoły komputerowe, dyski i wiele, wiele innych atrakcyjnych akcesoriów. Grzech nie skorzystać.

Powodzenia!

Odsłon: 5538 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Dizzy
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2016-09-26 17:08

    Tyle nagród i znów złudne nadzieje "może ja" :D

    Skomentuj

  2. Dizzy
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2016-09-26 17:08

    powodzenia wszystkim :)

    Skomentuj Historia edycji

  3. kokosnh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-26 19:19

    już widzę te tysiące zakładanych kont ...

    Skomentuj

  4. DaroBenchmarkPC
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-09-26 19:57

    Może się uda albo nie :D Powodzenia!!!

    Skomentuj

  5. Balrogos
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-27 10:01

    Trzymam kciuki za was panie i panowie.

    Skomentuj

  6. ciomasta
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-09-27 10:19

    Ah chciałbym wygrać, nawet może być dysk lub pendrive :) byle coś, gdyż od 20 lat nic nie wygrałem :D
    Jak miałem 9 lat to wygrałem kasetę VHS z bajką " Królewna Łabędzi "
    Lecz straciłem kasetę podczas przeprowadzki 3 lata temu i uwierzcie mi aż mi łezki popłynęły :(

    Skomentuj

  7. WladziuzgorPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-27 21:44

    Może tym razem się uda ( zawsze tak myślałem po wzięciu udziału w konkursach na ulepszenie sprzętu :D ) Ale teraz duzo nagród i wieksze szanse

    Skomentuj

  8. Macieyerk
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-27 22:16

    Podekscytowany tak jakbym "lotka puszczał" i czekał za losowaniem

    Skomentuj Historia edycji

  9. Kooteks
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-28 19:05

    Kurczę :D Mam zamiar zmieniać kompa i nie wiem co robić :D Traf będzie chciał że wygram procka a tu już będę miał nowego :D

    Skomentuj

  10. Szymon331
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-30 14:57

    Jest dużo naprawdę ciekawych nagród, bardzo fajne akcesoria, trochę przyjemnego sprzętu, warto próbować. Gdyby nadal istniał dział mini-recenzje... eh.

    Skomentuj

  11. dzadzar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-05 21:10

    Kiedy ogłoszenie wyników? Fajnie by było w końcu coś wygrać :)

    Skomentuj Historia edycji

  12. adrin99
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-06 12:31

    Kiedy wyniki?

    Skomentuj

  13. andzi18
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-06 13:47

    Skoro braliście udział w konkursie to pewnie czytaliście regulamin. Z moich wyliczeń wynika, że wyniki mogą pojawić się najpóźniej 5 grudnia :D

    Skomentuj Historia edycji

  14. adamk1985
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-06 19:09

    Ruszył bęben maszyny losującej...

    To może jednak niech losuje Martyna ;-)