Gry

L.A. Noire w 4K na nowym zwiastunie

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-10-29

Będzie okazja do poznania losów detektywa Cole'a Phelpsa w ładniejszej oprawie graficznej.

We wrześniu Rockstar potwierdził, iż wydane w 2011 roku L.A. Noire doczeka się odświeżonej wersji. Na premierę nie będziemy musieli czekać szczególnie długo, o czym właśnie przypomniano.

Opublikowany zwiastun koncentruje się na poprawionej oprawie graficznej, w szczególności na rozdzielczości 4K. Należy jednak wyraźnie zaakcentować, że aby się nią cieszyć potrzeba będzie konsoli PlayStation 4 Pro lub Xbox One X. Spodziewać można się kompletnego wydania, z grą oraz wszystkimi rozszerzeniami.

Pod względem fabuły i mechaniki rozgrywki zmian naturalnie nie będzie. Przypomnijmy, że gra przedstawia losy detektywa Cole'a Phelpsa, który rozwiązując sprawy kryminalne pnie się po szczeblach policyjnej kariery. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 1947 roku.

„Zobaczcie nowy zwiastun L.A. Noire w jakości 4K Ultra HD. Najlepszych wrażeń dostarczy oglądanie go w trybie pełnego ekranu na monitorze obsługującym standard 4K.”


Nowa wersja L.A. Noire trafi na kosnole PlayStation 4, Xbox One (oraz przywoływanych już ich mocniejsze wersje) i Nintendo Switch już 14 listopada. Tego samego dnia na HTC Vive pojawi się L.A. Noire: The VR Case Files z siedmioma sprawami przeprojektowanymi na potrzeby rzeczywistości wirtualnej.

Źródło: RockstarGamesPL

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Jedna z najbardziej niedocenionych gier w historii.
  Odpowiedz
 • avatar
  No i co z tego ze w 4K jak na zwiastunie postacie wyglądają gorzej niż w Uncharted 2 w 720p? To juz bym wolał grę w 1080p ale z ilością poly i detali w milionach i by TV upscalował to do 4K i efekt byłby lepszy.
  Odpowiedz
 • avatar
  http://www.katoliban.pl/upload/images/large/2017/03/andrzej-duda-la-noire.jpg