Na topie

Klimatyczny zwiastun Left Alive - mrocznej gry akcji od Square Enix

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Firma Square Enix opublikowała świeżutki zwiastun gry Left Alive, której premiera odbędzie się już za niecałe dwa miesiące. Przypomnijmy, że jest to mroczna strzelanina, w której istotną rolę odegra walka o przetrwanie.

 • Klimatyczny zwiastun Left Alive - mrocznej gry akcji od Square Enix
A A

Weterani czuwający nad Left Alive obiecują mroczną i ciężką, a przy tym szalenie wciągającą opowieść o trzech bohaterach, walczących o przetrwanie w ogarniętym wojną mieście Novo Slava, gdzieś w trzeciej dekadzie XXII wieku. Nowy zwiastun pozwala wczuć się w ten niezwykły klimat.

Podczas rozgrywki gracze będą nie tylko poznawać kolejne rozdziały opowieści, ale też sami decydować o tym, jakie one będą. Równocześnie wezmą udział w wielu bitwach, podczas których będą mogli wykazać się zręcznością i szybkością w bezpośrednich starciach oraz sprytem i zmysłem taktycznym w walce z ukrycia.

Premiera gry Left Alive została zaplanowana na 5 marca 2019 roku. Tego dnia ukażą się wersje przeznaczone na obie platformy docelowe, którymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4. Jeśli zastanawiacie się, czy warto dać szansę temu tytułowi, koniecznie rzućcie okiem na wspomniany trailer:

I co o tym myślicie?

Źródło: Square Enix, GamingBolt

Odsłon: 2535 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. xchaotic
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-15 13:38

  widac wyplywy kojimy na produkcje... i dobrze

  Skomentuj

 2. angelboy
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-15 14:12

  tylko gdzie ten mrok ?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!