Na topie

LG G5 może być wyposażony w podwójną kamerę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Foto

Kategoria: Mobile Telefony Foto Smartfony Foto Producenci: LG

Nowy flagowiec koreańskiego producenta zapowiada się coraz ciekawiej.

LG G5 kamera przeciek

AA

LG G4 to smartfon bez wątpienia udany, chociaż jego sprzedaż nie okazała się tak dobra, jak zakładał to sobie producent. Chce on jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski i ponownie spróbować szczęścia w sektorze flagowych modeli. LG G5 przynieść ma z związku z tym kilka istotnych zmian.

Najważniejsza z nich dotyczy obudowy, która w nowym modelu ma być już metalowa. Tworzywo sztuczne a także skóra naturalna zastosowana na tylnym panelu LG G4 nie sprawdziła się szczególnie dobrze. Obecnie to właśnie metalowe obudowy zdają się cieszyć największą sympatią, nic dziwnego, że i LG chce pójść w ich stronę.

Równie intrygująco zapowiada się kwestia kamery. Ponownie ma być ona bardzo istotnym i jednocześnie mocnym punktem specyfikacji, ale tym razem zastosowany może zostać podwójny moduł - 16 i 8 Mpix. Bardzo ciekawe czy rzeczywiście pojawi się tutaj tego typu rozwiązanie, na temat którego bliższych szczegółów niestety brakuje.

LG G5 podwójna kamera

Co z pozostałymi parametrami? Wiele wskazuje na ekran o przekątnej 5,3-5,6" i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, procesor Snapdragon 820 współpracujący z 3 GB pamięci RAM oraz port USB typu C. Akumulator będzie najprawdopodobniej niewymienny, ale producent nie chce rezygnować przy tym ze slotu kart microSD.

Będziemy wyczekiwać kolejnych informacji, zwłaszcza tych dotyczących kamery. Oficjalna premiera LG G5 powinna mieć miejsce w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: phonearena, blogs.vancouversun

Odsłon: 8919 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. R2rr0
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2015-12-26 10:18

    Dla mnie ta skórzana obudowa to był fajny pomysł, no ale skoro sprzedaż słaba to wiadomo, że muszą z tego zrezygnować. Co do kamery to HTC na takich pomysłach dobrze nie wyszło, a w LG G4 kamera niczego sobie. Ciekawe.

    Skomentuj

    1. Yamro
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-12-26 11:15

      ale aparat w htc ma 5mpx nie zadziałała magia cyferek tu przy 16mpx mogą już coś zawojować

      Skomentuj

    2. bimbrownik03
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-12-26 14:54

      Skórzany panel fajnie wyglądał ale z tego co wiem były problemy z jego wytrzymałością. Nawet metal się wyciera kiedy jest noszony w kieszeni jeans'ów, także ciężko oczekiwać, że taka cienka skórka zniesie to lepiej.

      Skomentuj

  2. lukaszk99
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-12-26 11:53

    LG ma słabą sprzedaż bo słabo kiedyś zaczęli. Do tej pory sporej grupa osób smartfony LG kojarzą się z szajsem. Ja tam nie narzekam bo za kilka stów mniej mogę kupić przyzwoitego flagowca(LG G4).

    Skomentuj

    1. dlomlo
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2015-12-26 13:37

      Norma, że LG jest kojarzone z szajsem. Posiadam G2 i nigdy więcej LG nie wybiorę. Podejście serwisu do klienta to kpina. 3 razy wysyłałem telefon z powszechnie znanym problemem z dźwiękiem na słuchawkach i 3 razy zbyto mnie wadą akcesorium. Szkoda, że na innych telefonach słuchawki działały perfekcyjnie.

      Skomentuj

      1. bimbrownik03
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2015-12-26 15:01

        Posiadam LG G Flex i już 2 razy był w serwisie. Gwarancja door to door bez żadnych kosztów i problemów. Raz był w serwisie w Ciechanowie, a raz w Mławie i za każdym razem wracał najpóźniej po 10 dniach. Wszystko było naprawione tak jak trzeba. Ja mam z nimi dobre doświadczenia i z czystym sumieniem mogę polecić.

        Skomentuj

        1. pietrov
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-12-26 18:57

          Ja posiadam G flex od 2 lat i nic a nic się nie dzieje... zero problemów :)

          Skomentuj

        2. kasperczak15
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-12-27 17:39

          Ja swojego LG G3 oddałem na gwarancję, żeby mi wymienili gniazdo jack, które działało normalnie na słuchawkach dołączonych do telefonu, ale na tych które używam już nie. Muzyka się sama pauzowała albo w ogóle się przełączały same piosenki. Naprawili bez żadnych problemów.

          Skomentuj

  3. windforcegtx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-12-26 12:59

    Po co dwa aparaty? Głupota...

    Skomentuj

    1. IksKwadrat
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-12-26 13:11

      Po to są flagowce, żeby sprzedawać głupoty za duży hajs :D

      Skomentuj

      1. barwniak
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-12-26 17:36

        A gdyby jeden aparat miał optykę z zoom-em x5 to też głupota?
        Dawno powinni dać 4 aparaty/obiektywy ze stałym zoomem x1,x3,x5,x10.

        Skomentuj Historia edycji

  4. Krzysiak_PL_GDA
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-12-26 13:53

    Ja mam LG G2 i uważam to za najlepszy zakup 1,5 roku temu
    jeszcze z pół roku i trzeba zacząć szukać czegoś nowego

    Skomentuj

  5. Po1nter
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-12-27 02:53

    W LG boli szbko spadająca cena. LG G4 kupiłem za 1600 co prawda z 4msc temu. A sprzedam go max za 1400. Gdzie wydajnościowo lata lepiej niż S6.

    Skomentuj

    1. Grinch
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-12-27 12:55

      A za ile chcialbys go sprzedac? 200zl mniej za uzywany 4 miesieczny telefon to chyba nie jest jakas wielka strata?!

      Skomentuj

    2. Grinch
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-12-27 12:55

      A za ile chcialbys go sprzedac? 200zl mniej za uzywany 4 miesieczny telefon to chyba nie jest jakas wielka strata?!

      Skomentuj

  6. Po1nter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-12-27 17:09

    Kupiłem go za 1600 jak chodziły po 1800. Więc to około 500zł mniej już. Poprzednie telefony sprzedawałem z mniejsza stratą a nie były tak kozackie jak G4.