Na topie

LG G6 za 2499 zł - kusząca promocja w RTV EURO AGD

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

LG G6 to smartfon, na którego bez wątpienia warto zwrócić uwagę. Zwłaszcza, gdy oferowany jest w promocji.

  • LG G6 za 2499 zł - kusząca promocja w RTV EURO AGD
A A

W tym roku LG przyłożyło się do flagowego smartfona. LG G6 w zgodnej opinii uchodzi za propozycję bardzo interesującą, chociaż jak większość topowych modeli wyceniony został na sporą kwotę. Jest jednak okazja nabyć go taniej.

W ramach najnowszej promocji w RTV EURO AGD smartfona zakupić można za 2499 złotych. Dotyczy to każdej z dostępnych wersji kolorystycznych - czarnej, białej oraz platynowej. Promocja trwa do 9 lipca, dokładny regulamin dostępny jest na stronie internetowej sklepu.

Przypomnijmy, iż LG G6 zadebiutował w Polsce w cenie 3299 złotych, ostatnio mówić można było o zauważalnych spadkach, ale do poziomu nie niższego niż 2899 złotych. W przypadku omawianej promocji można zatem zaoszczędzić całkiem sporo.

LG G6 w cenie 2499 złotych to już naprawdę smakowity kąsek. Niewtajemniczonym przypomnijmy, iż mowa o smartfonie z 5,7-calowym ekranem FullVision, procesorem Qualcomm Snapdragon 821, 4 GB RAM i bardzo dobrą, podwójną kamerą.

LG G6
system operacyjny Android 7.0 Nougat
ekran 5,7" FullVision 18:9 (2880 x 1440 pikseli / 564 ppi)
procesor czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 821, Adreno 530
RAM 4 GB LPDDR4
pamięć wewnętrzna 32 GB UFS 2.0 + czytnik kart microSD (do 2 TB)
kamery 13 Mpix + 13 Mpix (nagrywanie 4K UHD) / 5 Mpix (nagrywanie 1080p)
łączność Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, NFC, LTE
akumulator 3300 mAh, Qualcomm Quick Charge 3.0
dodatkowe cechy wodoszczelność IP68, czytnik linii papilarnych, format Dolby Vision
wymiary 148,9 x 71,9 x 7,9 mm
waga 163 g

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o smartfonie jak najwięcej to zapraszamy do naszej recenzji.

Źródło: RTV EURO AGD

LG G6

Cena od 1 949.00 do 2 096.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 3657 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. marculonis
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-04 12:01

    Bez hejtu, czy trollowania - smartphony LG najlepiej kupować co najmniej 6-10 miesięcy po premierze, tak aby mieć pewność, że urządzenie jest wolne od wad fabrycznych, bo ich liczba w przypadku LG jest porażąjąca. Zauważcie, że cena słuchawek LG topnieje bardzo szybko, lub pojawiają się akcje promocyjne z dużymi przecenami. Bez wielkich teorii spiskowych, ale to utwierdza mnie w przekonaniu o wysokiej awaryjności smartfonów od LG. Po roku użytkowani padły mi dwa LG G4 z tego samego powodu - zimny lut na płycie.

    Skomentuj

    1. markovfreeman
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-07-04 12:24

      Mój G4 bez awarii po półtora roku. Wcześniej G2 również śmigał 2 lata. Może z tymi awariami chodziło Ci o zamulone szajsungi?

      Skomentuj

      1. TimeShadow
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-07-04 12:34

        Jestem posiadaczem g2 więc mogę coś powiedzieć, mój wysypał się raz, cała płyta główna się spaliła, ale poszedł na gwarancję i wszystko wymienione bezproblemowo od tamtej pory zero usterek, ale powoli czas na zmianę, mało ramu...

        Skomentuj

        1. vanhelsing
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-07-04 17:31

          Co prawda to prawda. Jestem posiadaczem G2 i ilość RAM-u jest już niewystarczająca... Wydaje mi się, że aplikacje takie jak youtube czy google chrome wraz z kolejnymi aktualizacjami zaczęły ciągnąć coraz więcej pamięci. A wciąż siedzę na android kit-kat. Chyba zmienię na G5.

          Skomentuj

      2. Rica1
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-07-04 12:37

        W pierwszych partiach G4 akurat masowo padały płyty główne i to jest prawda.

        Skomentuj

        1. st4lk3r
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-07-04 15:11

          Bootloop w G4 dotknął zdecydowaną większość użytkowników i bez znaczenia jest to, czy to z pierwszej serii (jak mój), czy najnowszy.
          Ten sam problem pojawił się w V10, który jest prawie, że bliźniakiem G4,
          G2 było bezawaryjne.
          W G3 pękała obudowa.
          W 4X HD użyto niewłaściwego kleju pomiędzy warstwami wyświetlacza, który od ciepła rozpuszczał się i zostawiał brzydkie i widoczne plamy - miałem z tym problem dwukrotnie!
          Flagowce LG to dobry sprzęt, jeśli kupimy go jakiś czas po premierze - wtedy i cena odpowiednia i zdążymy poznać wszystkie wady, czy raczej 'cechy', jak nazywają sie one u Samsunga i Apple'a ;)

          Skomentuj

  2. Woodpeacker
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-04 12:33

    Miałem LG G2 przez 3.5 roku telefon działa dalej.
    LG G6 mam od ponad miesiąca i moge powiedzieć ,że nie jestem do końca zadowolony.
    Wszystko to drobiazgi ale denerwujące jak ekran always on display, który nie trzyma sie harmonogramu. Oraz potrafi sie sam wyłączyć.
    Sklep play sie zawiesza podczas instalowania programów i aktualizacji.
    I na koniec powiadomienia które po wielokrotnym otwieraniu wiadomości nadal wyskakują.
    Czasami dostaje 4 razy powiadomienie o wiadomości ,którą wielokrotnie przeczytałem.
    Mam nadzieje za kolejna aktualizacja naprawi te niedociągnięcia.

    Skomentuj

  3. bakczysaraj
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-04 12:42

    Cena jest i tak za wysoka, ten telefon stanowi jedynie realną konkurencję dla Galaxy S7

    Skomentuj

  4. Kicaj83
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-07-04 12:52

    Za 1900 zł na amazon.de z dostawa do domu na drugi dzien. W polsce z cenami jak zwykle przeginaja. Auto-de-reklama euro.rtv

    Skomentuj

  5. KENJI512
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-07-04 13:09

    A on nie chodzi na Allegro nówki po 2000zł? :D

    Skomentuj

  6. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-04 13:15

    Mój LG G2 śmiga teraz na LineageOS 14.1 od marca 2017 bo oryginalny system zaczął mieć problemy z zanikiem internetu po sieci komórkowej ,automatycznie załączały się usługi a teraz mam rakietę.
    Czego chcieć więcej jak ten telefon ma drugą młodość teraz i to już prawie 4lata ze Mną.

    Skomentuj

  7. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-04 16:24

    2,5k za snapa 821?. oni sobie chyba żartują...