Na topie

LG G7 na renderze - smartfon z bardzo smukłymi ramkami i podwójnym aparatem przednim

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

Pod względem stylistyki nie zanosi się na rewolucję. Skoro jednak LG G6 był w tym względzie wysoko oceniany, to wystarczą drobne korekty.

  • LG G7 na renderze - smartfon z bardzo smukłymi ramkami i podwójnym aparatem przednim
A A

Nasilają się ostatnio doniesienia związane z nowym smartfonem LG, który stanie do rywalizacji z topowymi konstrukcjami innych producentów. Mimo tego wciąż pozostaje on dość tajemniczy.

Chodzi o następcę LG G6. Przede wszystkim nie można przewidzieć, kiedy zostanie on zaprezentowany. Tym bardziej, że producent zapowiedział ostatnio, iż rezygnuje ze ścisłego harmonogramu premier swoich flagowców. Mają one odbywać się w najbardziej odpowiednim momencie, LG nie chce na siłę ścigać się z konkurencją, przynajmniej w kwestii terminów.

Wiele wskazuje na to, że poczekamy jeszcze kilka tygodni. Nie jest też wykluczone, że producent odejdzie od dotychczasowego nazewnictwa i w efekcie okazuje się, że z najmniejszą zagadkę stanowi wygląd i specyfikacja nowego modelu.

LG G7

Przede wszystkim z tego powodu, że nie dojdzie raczej do rewolucji. Odpowiadając na ostatnie trendy producent może jeszcze bardziej odchudzić ramki wokół wyświetlacza. Sugeruje to zresztą ostatni render. Zauważyć możemy na nim też podwójny aparat przedni. Brak logo? Zabrakło go już w LG V30.

Pojawi się zapewne na tylnym panelu. Oczywiście w towarzystwie podwójnego aparatu, bardziej zaawansowanego niż zestaw do selfie. Spodziewać można się też procesora Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB RAM.

Źródło: tigermobiles, Android Headlines

Odsłon: 7195 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. sabaru
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-01-14 11:08

    Nie mają już pomysłu co dodawać do telefonów to to wciskają dwa aparaty.

    Skomentuj

    1. KENJI512
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-01-14 11:54

      wbrew pozorow to ciekawe rozwiązanie, widziałem je i sam chciałbym mieć:

      1-wszy aparat główny, do normalnych, ale dobrych jakościowo zdjęć
      2-gi aparat szerokokątny, do panoram lub szybkich zdjęć imprezowych

      oczywiście można się zwykłym aparatem bawić w "sklejane" panowamy, ale to nie to samo.

      ew. 2-gi aparat czarno-biały, dzięki czemu piękne głębie można uzyskiwać (o wiele lepsze, niż na kolorowym aparacie, ograniczenia konstrukcyjne matryc)

      Skomentuj

      1. st4lk3r
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-01-14 13:50

        Mam G6 i aparaty są tragiczne, względem G4 jest duże POGORSZENIE jakości fotografii, widoczne od razu. Byłem w szoku!
        Poza tym obiektyw szerokokątny jest ciemniejszy od standardowego i zbiera dużo mniej szczegółów, a im bliżej rogu, tym bardziej rozmazane zdjęcie.
        Ogólnie pomysł na dwa aparaty bardzo dobry, ale wykonanie leży.
        Jestem zawiedziony tym, że 2,5 roku po kupnie G4 w nowym sprzęcie dostaję gorsze parametry, niż poprzednio...
        I pomijam to, że mam 13 MP zamiast 16, bo myślałem, że jakościowo będzie lepiej ze względu na mniejsze zagęszczenie, ale jak bardzo się na tym zawiodłem...

        Skomentuj

        1. saturn64
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-01-14 14:47

          Ja odnoszę podobne wrażenie. Oczywiście miałem inne telefony. Wcześniejszy Meizu Mx4 Miał matrycę 20mpx od Sony i nie był zbyt jasny (ok 2.2) albo 2.0. Zdjęcia w nocy nie wychodziły dobre ale w dzień były bardzo piękne. Nie było rozciągnięć typu rybiego oka. Obecnie mam Samsunga S7 i ma jasny obiektyw 1,7 12mpx a zdjęcia wychodzą bardzo kiepskie. Wszystkie są przekłamane (rybie oko). Gdy zrobie zdjęcie 3 osobom to ta w środku jest ok ale na zewnątrz są mocno rozciągnięte.... Wolałem mniej szerokokątny obiektyw. Za kilka dni dojdzie do mnie Huawei mate 10 (bez pro) ale nie lite. Wole tez standardowe proporcje ekranu niż te wąskie i długie jak w pro.

          Skomentuj

        2. Łotr1
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-01-16 17:08

          Potwierdzam. W G6 w słabszych warunkach oświetleniowych zdjęcia są wręcz tragiczne.

          Skomentuj

  2. typ71
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-01-14 14:54

    a kiedy akcja serwisowa plyt glownych?

    Skomentuj

  3. Luiso
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-01-15 10:44

    No ja też byłem w szoku gdy zauważyłem, że stary G4 robi lepsze zdjęcia niż nowe telefony G6 czy S7. Jeszcze G5 robił momentami lepsze zdjęcia niż G4, ale czemu G6 robi gorsze to tego nie rozumiem.
    Również nie rozumiem wszystkich recenzji. Wg wielu s7 robi najlepsze zdjęcia. Na wielu stronach oglądałem te zdjęcia i w 90% są one ewidentnie zniekształcone.

    Skomentuj

  4. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-21 18:53

    A ja siedzę na swoim LG G2 już 5 rok i dopiero teraz po ostatnim ładowaniu już po chwili po naładowaniu akumulatora na 100% i załączeniu telefonu po około 30sekundach od wejścia do internetu procent naładowania spadł do 99 a jeszcze do nie dawna 100% trzymał przynajmniej 5minut od momentu surfowania w internecie.