Smartfony

LG G7 ThinQ jednak z wyświetlaczem z wcięciem - render zdradza wygląd smartfona

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-04-10

LG G6 był przez wiele osób chwalony za bardzo atrakcyjną stylistykę. Mimo tego producent zdecydował się na spore zmiany, LG G7 ThinQ będzie zauważalnie odbiegał od poprzednika.

Na następcę LG G6 czekamy już ponad rok, co jak na obecne standardy rynku mobilnego może wydawać się bardzo długim okresem. Premiera zbliża się jednak dużymi krokami, ponieważ w sieci zaczynają pojawiać się coraz konkretniejsze informacje związane z nową propozycją koreańskiego producenta.

Ostatnio stało się jasne, że zadebiutuje ona jako LG G7 ThinQ. Najwięcej wątpliwości budziła do tej pory kwestia stylistyki smartfona. Producent korzystał z kilku prototypów, ostatecznie zdecydować miał się na rozwiązanie, które nie wszystkim się spodoba - wyświetlacz z wcięciem w górnej części.

Redakcja AndroidHeadlines opublikowała render, którym producent promować ma urządzenie już po premierze. Grafika pochodzi podobno z bardzo wiarygodnego źródła, ostatecznie otrzymać mamy właśnie tak prezentującego się smartfona w kolorach Aurora Black, Platinum Grey, Moroccan Blue, Moroccan Blue oraz Raspberry Rose.

LG G7 ThinQ

Ulokowanie tylnego aparatu oraz czytnika linii papilarnych jest tu doskonale widocznie. Warto zaakcentować, że prócz przycisków regulacji głośności i zasilania pojawi się także przycisk dedykowany cyfrowemu asystentowi.

Nieoficjalnie mówi się, iż LG G7 ThinQ zostanie zaprezentowany na początku maja.

Źródło: androidheadlines

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Panie Mateuszu Tomczak. Proszę nie pisać bzdur, a przed dodaniem newsa proszę przeczytać co się przetłumaczyło. Wcięcie będzie, natomiast będzie można je wyłączyć w opcjach.
  https://www.techradar.com/news/lg-g7-thinq-name-and-launch-date-have-been-confirmed
  https://www.techradar.com/news/lg-g7
  Zaloguj się
  -13
 • avatar
  Problem w tym że wcięcie nadal będzie czy się go wyłączy czy nie bo przecież umieszczony jest tam głośnik czujniki i aparat.