Na topie

LG V30 zalicza zdecydowanie lepszy debiut niż LG G6

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

Specyfikacja i stylistyka LG V30 wypadają bez zarzutów. Pierwsi klienci zdają się z tym zgadzać. Co istotne, przy głosowaniu portfelem.

  • LG V30 zalicza zdecydowanie lepszy debiut niż LG G6
A A

Pod adresem LG G5 padło wiele przykrych słów. Trzeba jednak przyznać, ze późniejsze flagowe smartfony koreańskiego producenta wypadają już zdecydowanie lepiej. Być może wreszcie przełoży się to na lepszą sprzedaż.

W tym kontekście LG ma bowiem zdecydowanie mniej powodów do zadowolenia niż najwięksi konkurenci. Na przełamanie liczono już wraz z premierą LG G6, ale być może nadejdzie ono dopiero przy okazji LG V30. Model ten zalicza naprawdę dobry debiut.

Z oczywistych względów smartfon pojawił się najpierw w Korei Południowej. I wedle pierwszych informacji, LG ma się z czego cieszyć. Trwająca od 14 do 20 września przedsprzedaż przyniosła 15 000 zamówień. Być może nie wygląda to imponująco, ale zdaniem The Korea Times wynik jest o 50% lepszy niż w przypadku LG G6, a to już coś.

Czekamy na pojawienie się LG V30 na kolejnych rynkach. Pod naszymi publikacjami na temat tego modelu można zauważyć sporo pozytywnych komentarzy. Czekacie na polską premierę? Ile bylibyście wstanie za ten model zapłacić?


Źródło: androidauthority

LG V30

Cena od 3 799.00 do 3 799.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 8512 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. bandan
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-09-30 16:08

    "Pod adresem LG G5 padło wiele przykrych słów." - Chyba chodzi o G6 ;) Choć trudno ukryć, że o G5 też wiele przykrych słów z pewnością padło :D

    Skomentuj

    1. R2rr0
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-09-30 16:39

      Chyba jednak o LG G5. Przeczytaj cały akapit. A na LG V30 czekam, ale pewnie będzie powyżej 3500 zł.

      Skomentuj

  2. st4lk3r
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-09-30 16:56

    Odczekać na sensowną cenę i czas wymienić G4 na młodszego brata :)

    Skomentuj

  3. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-09-30 18:44

    Trzeba odjąć jeden miesiąc w tym niekompletnym zdaniu - "Trwająca od 14 do 20 października przedsprzedaż przyniosła 15 000 zamówień".
    Szkoda ,że LG nie opracowuje dalej swojego procesora i nie stara się wejść w rynek produkcji układów bo na chwilę obecną tylko OLED TV daje im dominację bo nikt inny nie dopracował tak technologii jak ONI.
    LG V30 co tu dużo mówić chciałem go mieć albo raczej kupić dla żony bo sam do tej pory używam LG G2 ale gdy HUAWEI ujawnił najpotężniejszy SOC KIRIN 970 na smartfony to czekam na jego premierę i wtedy wybiorę.
    Patrząc jakie możliwości ma mieć ten CHIP czuję ,że LG jednak przegra w tym wyborze.

    PS: Mój osobisty ranking w tej chwili to -
    1. HUAWEI MATE 10 lub 10Pro ,
    2. LG V30 ,
    3.SAMSUNG S8

    Skomentuj Historia edycji

    1. Tomasz Słowik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-01 15:23

      Przecież wszystkie układy Huawei okazywały się do tej pory gorsze od konkurencji. Niby dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Już sam fakt wsadzenia 12 rdzeni graficznych powoduje, że pod względem renderowania grafiki wcale nie będzie lepiej niż w topowych Exynosach dostępnych obecnie na rynku (nie wspominając o przyszłych).

      Skomentuj

  4. AkaRyupl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-01 15:35

    Zastanawia mnie jak będzie ze wsparciem. Tak jak z G4 - rok i bujaj się kliencie?

    Skomentuj

    1. krynka
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-01 17:04

      Dziwne, G2 miało całkiem dobre wsparcie. Bardziej mi szkoda, że nie ma już przycisków z tyłu :(

      Skomentuj

      1. AkaRyupl
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-02 22:41

        Niestety, ale G4 kupiłem ze względu na pozytywne informacje na temat wsparcia LG, ale się zawiodłem. Ostatnią poprawkę zabezpieczeń G4 dostało w sierpniu ale 2016 roku. Dodajmy do tego co najmniej rok obsuwy z Nugatem (jak w ogóle G4 dostanie, bo oficjalnie LG porzuciło już G4). Jak G4 był dobrym smartfonem tak LG zawiodło mnie na całej linii.

        Skomentuj

    2. pablo11
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-01 21:41

      Przecież po 2latach ten telefon ma się zepsuć, po co Ci wtedy wsparcie??

      Skomentuj

      1. AkaRyupl
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-02 22:38

        Ostatni update G4 dostał (uwaga) w Sierpniu ale 2016 roku. Wiem, bo miałem. Dla mnie to śmiech na sali.

        Skomentuj

    3. hexenisalive
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-02 17:09

      7.0 ma wyjść do świąt do G4

      Skomentuj

      1. AkaRyupl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-02 22:39

        Ma niby wyjść, a LG porzuca wsparcie dla G4, G3 i kilku tańszych wersji G4.

        Skomentuj

        1. hexenisalive
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-10-03 19:50

          Porzuca łatki bezpieczeństwa.
          Taki oficjalny komunikat był.
          Do tego powiedz mi co to jest za soft 29A, jak nie 7.0 dla Koreańskiego G4.

          Skomentuj

  5. typ71
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-01 19:34

    moje G3 i G4 były łącznie 5 razy w serwisie, kupilbym teraz G6 ale nie wiem czy znowu zaufac LG...