Na topie

Liga Sprawiedliwości na nowym zwiastunie

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film Producenci: Warner Bros

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała nowy zwiastun filmu Liga Sprawiedliwości, który trafi na ekrany kin już w połowie przyszłego miesiąca.

 • Liga Sprawiedliwości na nowym zwiastunie
A A

Większość filmów, które umieściliśmy w naszym sylwestrowym zestawieniu tych, które (prawdopodobnie) warto obejrzeć w 2017 roku, miało już swoją premierę. Wśród tych, które wciąż nie pojawiły się na kinowych ekranach, znajduje się Liga Sprawiedliwości (czy, jak kto woli, Justice League) – i właśnie dostaliśmy nowy zwiastun.

Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash i Cyborg łączą siły, by przeciwstawić się Steppenwolfowi i pokonać zagrożenie, w obliczu którego zwykli śmiertelnicy pozostają bezbronni. Tak najprościej można by opisać fabułę filmu według scenariusza Chrisa Terrio i Jossa Whedona, a którego reżyserem jest Zack Snyder. 

Nowy zwiastun pozwala lepiej poznać to „zagrożenie”, ale też pokazuje, czego należy się spodziewać po filmie, a więc: widowiskowych starć, sporej dawki humoru i raczej nieskomplikowanej opowieści, która jednak może być bardzo dobrym tłem.

Skoro już jesteśmy przy tle, dodajmy, że gdy oglądamy to wszystko, co przygotowali dla nas autorzy zwiastuna, w tle da się słyszeć „Heroes” jedynego w swoim rodzaju Davida Bowiego, ale w nieco innej wersji, przygotowanej przez Australijczyków z zespołu Gang of Youths.

Żeby wszystko było jasne dodajmy, że polska premiera filmu Liga Sprawiedliwości została zaplanowana na 17 listopada. Oto, jak twórcy zachęcają nas do tego, byśmy wybrali się do kina (dajcie znać w komentarzach czy skutecznie):

Źródło: Warner Bros.

Odsłon: 2030 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. angelboy
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-10-09 09:55

  to będzie jedna z większych porażek tego roku, tak samo jak Wonderwoman - nie wiem czym się ujarał producent no ale takiej tandety dawno nie widziałem a patrząc na zwiastuny to będzie tragedia, już transformersy jak na duży procent udziału grafików komputerowych dają radę ...

  Skomentuj

 2. -zxc-
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-10-09 11:36

  matko bosko! :O Superman nie żyje? :O ..to już wiem komu świeczkę zapalę na 1 listopada pod krzyżem :(

  Skomentuj

 3. mikael87
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-09 17:53

  I prawdopodobnie jedyne co będzie na poziomie w tym filmie to ścieżka dźwiękowa. Tak jak to miało miejsce w batman v superman ;D

  PS. superman wróci, w innym zwiastunie jest pokazane (oczywiście nie w prost)

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!