Na topie

Wygodne i niezawodne - takie mają być nowe peryferia Lioncast

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Sprzęt do gier

Niemiecka firma Lioncast wprowadziła na polski rynek swój nowy sprzęt dla graczy. Oto czym cechują się i ile kosztują słuchawki LX60 i LX55 oraz gamingowa myszka LM60.

  • Wygodne i niezawodne - takie mają być nowe peryferia Lioncast
A A

Firma Lioncast postanowiła zamknąć miesiąc premierą trzech urządzeń dla graczy – to słuchawki LX60 i LX55 oraz myszka LM60. Cała trójka ma coś do zaoferowania.

Gamingowe słuchawki Lioncast LX60 i LX55

Niemiecki producent zaprezentował dwa nowe zestawy słuchawkowe. Zarówno model LX60, jak i LX55 został wykonany z wysokiej jakości (jak zapewnia) materiałów – ma metalowy rdzeń, piankowe wypełnienie i wykończenie z ekoskóry. Efektem ma być nie tylko trwała, ale też wygodna konstrukcja. W obu przypadkach można też liczyć na mikrofon, który można odłączyć lub wyciszyć, gdy nie jest potrzebny.

Lioncast LX60
Lioncast LX60

Słuchawki Lioncast LX60 zostały wyposażone w 60-milimetrowe przetworniki, a LX55 – w 53-milimetrowe. W obu przypadkach gracz docenić ma też wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, szeroką kompatybilność: z pecetami, konsolami i urządzeniami mobilnymi oraz (w drugim przypadku opcjonalne) podświetlenie RGB.

Lioncast LX55
Lioncast LX55

Cennik prezentuje się następująco:

  • Lioncast LX60 z podświetleniem RGB – 349 zł
  • Lioncast LX55 z podświetleniem RGB – 299 zł
  • Lioncast LX55 bez podświetlenia RGB – 229 zł

Lioncast LM60 – myszka dla graczy

Pixart PMW3389 to aktualnie jeden z najlepszych, bo też najbardziej precyzyjnych sensorów optycznych instalowanych w myszkach do gier. To właśnie on jest sercem gryzonia Lioncast LM60, który może pochwalić się także obecnością cenionych mikroprzełączników Omron, których żywotność szacowana jest na około 50 milionów kliknięć.

Lioncast LM60
Lioncast LM60

To wszystko zamknięte zostało w obudowie, która ma być przyjemna w dotyku, ale i wystarczająco trwała, by wytrzymać nawet tę najbardziej emocjonującą rozgrywkę. Myszka ma również dwa dodatkowe przyciski w strefie pod kciukiem, wbudowaną pamięć oraz podświetlenie RGB. Cena modelu Lioncast LM60 została ustalona na 329 złotych.

Źródło: Galaktus, Lioncast

Odsłon: 4126 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!