Na topie

Lista czempionów w Quake Champions wydłużona o Sorlag

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Quake strzelanina Zwiastuny gier Producenci: Id Software

Sorlag to bestia, z którą lepiej nie zadzierać – zdeterminowana, gniewna i zaprogramowana na unicestwianie przeciwników.

 • Lista czempionów w Quake Champions wydłużona o Sorlag
A A

Prace nad Quake Champions trwają, a ekipa id Software co jakiś czas przybliża nam kolejne jej elementy. Najnowszy zwiastun pozwala uzupełnić listę czempionów. Do Nyx, Scalebearera, Anarkiego, Slash, Clutcha, Galeny, Rangera i Visora dołącza kolejna przedstawicielka płci pięknej. Jak to było – każda potwora znajdzie swego amatora?

Tę potworę nazywają Sorlag. To gniewna tropicielka, mająca w życiu jeden cel: polować i unicestwiać ciepłokrwistych. Swoją skuteczność zawdzięcza nie tylko determinacji i latom treningów, ale też wyjątkowym umiejętnościom. Najważniejszą z nich jest plucie kwaśną śliną, która parzy i truje przeciwników – tych, których bezpośrednio opluje, jak i tych, którzy przez nieuwagę otrą się o pozostawioną plwocinę.

Umiejętności pasywne Sorlag to zajęcze skoki i kwasowy demon. Te pierwsze pozwalają jej rozpędzić się poprzez skoki wykonywane w konkretnym kierunku. Kwasowy demon sprawia zaś, że sama czempionka jest odporna na kwaśną ślinę – zarówno swoją, jak i wyplutą przez podobną do niej bestię. Jeśli macie ochotę, zobaczcie ją w akcji:

Źródło: Bethesda

Odsłon: 2292 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Marucins
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-25 11:47

  Koniec z Quakem gdzie liczył się wyłącznie skill. Zaczęła się era championów, zdolności i innych wodotrysków.

  Skomentuj

  1. patol1984
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-05-25 14:49

   Też z początku sceptycznie do tego podchodziłem, ale teraz mi nie przeszkadza, dopóki będzie to zbalansowane to dobre urozmaicenie rozgrywki.

   Skomentuj

  2. rlistek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-05-25 18:44

   W tej grze dalej liczy się skill. Championa możesz sobie wybrać pod preferowany przez ciebie styl gry. Nie ma tak, że jakieś konkretne championy dają przewagę, a poza tym to nie jest WoT czy inne p2w - wszystkie championy dostępne są na równych zasadach (nie licząc darmowego dla wszystkich Rangera).

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!