• benchmark.pl
 • Gry
 • Świat gry Lords of the Fallen przedstawiony na nowym zwiastunie
Gry

Świat gry Lords of the Fallen przedstawiony na nowym zwiastunie

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2014-08-29

Ma być on nie tylko duży, ale również niezwykle interesujący z wyraźnymi akcentami klimatów fantasy.

Lords of the Fallen gra

CI Games chyba jeszcze nigdy nie było tak pewne swego, jak jest to w przypadku Lords of the Fallen. Tytuł ten zapowiada się naprawdę dobrze, a polski producent systematycznie nam o nim przypomina. Nowego materiału nikt zainteresowany tą produkcją przegapić nie powinien.

Jak przystało na produkcję z gatunku RPG, mocnym punktem Lords of the Fallen powinien być wykreowany tutaj przez twórców świat gry. Ma być on nie tylko duży, ale również niezwykle interesujący z wyraźnymi akcentami klimatów fantasy. Jednocześnie cały czas podkreślany jest fakt, iż o przetrwanie będzie tutaj bardzo trudno i dlatego też nastawiać mamy się na bardzo wymagającą rozgrywkę.

"Lords of the Fallen to pełne wyzwań Action-RPG w klimacie dark fantasy. Walka z potężnymi Lordami dowodzącymi armią Upadłego Boga stanowi główny element rozgrywki. Lords of the Fallen nagradza oddanych fanów gatunku za zdolności i wytrwałość. System walki łączy wiele złożonych umiejętności obejmujących zarówno władanie bronią, jak i ponadnaturalne zdolności, z wieloma typami uzbrojenia, pancerzy i ulepszeń. Eksploracja licznych sekretnych lokacji pozwala odnaleźć szeroki wachlarz przedmiotów."

Miejsca, jakie przyjdzie nam zwiedzać w trakcie zabawy przedstawia najnowszy zwiastun gry. Trzeba przyznać, że lokacje wyglądają na dość zróżnicowane i wygląda na to, że nudzić się tutaj naprawdę nie będziemy.


Premiera Lords of the Fallen odbędzie się 31 października. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, push-start.co.uk, cigames

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zapowiada się ciekawy RPG :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Graficzka ładna nie powiem;)
 • avatar
  No może być nie złe.
 • avatar
  Ta gra to chyba jeden z lepszych powodów do zakupus ps4 lub xone.
  Zaloguj się
  -8
 • avatar
  Na pewno lepsze niż D3.
 • avatar
  @kamaleon a ja się zdziwie jak ludzie nauczą się komentować jak zagrają, trailery działają w 2 strony, albo przesadzają albo pokazują za mało ;)
 • avatar
  Jaki Lords of the Fallen jest naprawdę to chyba przekonamy się dopiero po premierze. Teraz to można sobie gdybać. Mnie osobiście bardzo się podoba. Graficznie wygląda naprawdę przyzwoicie. Gra świateł prezentuje się dobrze, jest trochę kolorów. Najważniejsze chyba to, że sam Harkyn tak jak i jego przeciwnicy są dopracowani. Nie wiem ja reszta ale ja wypatruję października.;)
 • avatar
  Ciekaw jestem czy pokaz ze świata, będzie mieć dużo zakamarków, nie jest to przeze mnie wymagane bo prezentuje się naprawdę dobrze, ale z pewnością dopełniło by to efekt. Co mnie najbardziej rozwala (w pozytywnym tego znaczeniu) to Ścieżki dźwiękowe w wszelakich materiałach pokazujących się w sieci. Dodają nieoceniony efekt.