Na topie

Rusza londyński Major CS:GO. Gdzie oglądać mecze? - polska transmisja na Twitchu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: CS:GO e-Sport

Firma Fantasy Expo realizuje polskojęzyczną transmisję z FACEIT Major: London 2018. Zmagania najlepszych zespołów Counter-Strike: Global Offensive będzie można oglądać na kanale Izaka na Twitchu.

 • Rusza londyński Major CS:GO. Gdzie oglądać mecze? - polska transmisja na Twitchu
A A

Dzisiaj startuje FACEIT Major: London 2018, czyli najważniejsze e-sportowe wydarzenie dla zawodników i fanów Counter-Strike: Global Offensive. Przez dwa i pół tygodnia najlepsze zespoły będą rywalizować o prawo do udziału w wielkim finale zaplanowanym na 23 września, by ostatecznie zgarnąć jak największą część puli nagród wynoszącej 1 milion dolarów. Pierwsze duże emocje czekają nas już dzisiaj.

Na Twitchu Piotra „Izaka” Skowyrskiego odbędą się transmisje spotkań. Już dzisiaj (5 września) o godzinie 12.30 będzie można obejrzeć walkę Polaków reprezentujących ekipę Virtus.pro z zespołem Ninjas in Pyjamas – bezpłatnie, z profesjonalnym komentarzem i w interaktywnej formie. Oprócz transmisji można także liczyć na wywiady i inne materiały specjalne. 

Wprawdzie forma Virtusów pozostawia obecnie nieco do życzenia, ale Izak podchodzi do tematu optymistycznie. – „Czy Virtus.pro mogą odrodzić się jak Feniks z popiołów? Na pewno fani ściskają kciuki za sukces, ale informacje o odejściu Pawła byaliego Bielińskiego z drużyny zaraz po zakończeniu turnieju i poszukiwaniach następcy nie nastrajają optymistycznie. Jednak to właśnie Major byłby idealnym momentem na odrodzenie” – skomentował.

Za realizację polskojęzycznej transmisji z Majora odpowiada firma Fantasy Expo. – „Mogę zapowiedzieć, że zorganizujemy transmisję na najwyższym poziomie, bo mamy w tym duże doświadczenie” – powiedział Krzysztof Stypułkowski i dodał: „chcemy pokazywać e-sport w jak najbardziej otwarty sposób dla nowych widzów”.

Fani CS:GO nie potrzebują jednak pewnie żadnej dodatkowej zachęty, więc zostawiamy już tylko potrzebny link:

Oglądaj polską transmisję na żywo na kanele IzakOOO na Twitchu

Źródło: WĘC PR

Odsłon: 3728 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. zou77
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-10 21:52

  Będę oglądał u izzaka

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!