Na topie

Marsjański weekend w World of Tanks

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Z okazji prima aprilis ekipa Wargaming przygotowała wyjątkowy tryb rozgrywki w World of Tanks. Gotowi na bitwy toczone na Czerwonej Planecie?

 • Marsjański weekend w World of Tanks
A A

Znudziły wam się już bitwy na Ziemi? Z okazji prima aprilis akcja gry World of Tanks przenosi się w ten weekend na Czerwoną Planetę.

Next stop: Mars! – pod taką nazwą dostępny jest nowy tryb rozgrywki w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 i PlayStation 4. Wirtualni czołgiści mogą w nim zasiąść za sterami Lunar Chafee i zdominować powierzchnię Czerwonej Planety, która wpadła w ręce kosmitów.

„Wybierz się na Czerwoną Planetę i nawiąż pierwszy kontakt w warunkach obniżonej grawitacji” – zapowiada Wargaming i dodaje, że bitwy na czwartej planecie od Słońca będą dostępne dla graczy od dzisiaj (31 marca) do niedzieli (2 kwietnia).

Najnowsze wydarzenie jest oczywiście naturalną kontynuacją tego, co zostało zapoczątkowane podczas ubiegłorocznego prima aprilis. Wtedy to Wargaming zabrał wirtualnych czołgistów na misję księżycową. Przypomina o tym zresztą zwiastun zapowiadający tę niewątpliwą ciekawostkę:

Źródło: Wargaming

Odsłon: 3293 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. poziomek90
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-03-31 14:40

  A na PC? Pewnie kupa z figą

  Skomentuj

  1. kladiator
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-03-31 17:42

   A jo, nie zauważyłem. masz rację, pewnie znowu to co było.. albo nowe gówno robione w dwa dni

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!