• benchmark.pl
 • Gry
 • Marvel’s Avengers stawia na rozgrywkę dla jednego gracza
Gry

Marvel’s Avengers stawia na rozgrywkę dla jednego gracza

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-06-19

Pierwsze informacje mogły okazać się nieco mylące. Marvel’s Avengers pozwoli na zabawę w kooperacji, ale będzie to jedynie dodatek do kampanii rozgrywanej w pojedynkę.

Zapowiedź Marvel’s Avengers to jedno z najważniejszych wydarzeń minionych targów E3 2019, o mało której grze mówiono i pisano w światowych mediach tak wiele. Chociaż mogło wydawać się, że jest to idealna gra do kooperacji, tego typu format zabawy nie będzie wysunięty na pierwszy plan.

Marvel’s Avengers skupi się na historii drużyny w składzie: Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Black Widow oraz Thor. Twórcy doprecyzowali, iż kampanię trzeba będzie rozgrywać samemu, w różnych etapach wcielając się w innego z bohaterów. Niektórych zainteresować może fakt, iż przewidziano możliwość zabawy offline, a więc bez dostępu do sieci, co dawno przestało być standardem.

Co z kooperacją? Pod jej kątem przygotowane zostały zadania poboczne. W nich można będzie wybrać dowolnego bohatera dla siebie, podczas gdy w pozostałych wcielą się znajomi (maksymalnie czterech).


Datę premiery Marvel’s Avengers ustalono na 15 maja przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, a także Google Stadia.

Źródło: gamesradar, Marvel's Avengers

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jak dla mnie bomba, szkoda, że nie ma otwartego świata jak u spidera, ale to zrozumiałe bo tu pewnie kawał świata, a nie jedno miasto, niech będzie tak grywalne jak spider a będzie kosmos
  Zaloguj się
 • avatar
  Lepiej by zrobili gry wysoko budzetowe o kazdym super bochaterze osobno jak Batman Asylum!
  Zaloguj się