Na topie

Mass Effect: Andromeda - premierowy zwiastun może przekonać nieprzekonanych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Efektowna akcja i intrygująca opowieść to właśnie to, czego powinno się oczekiwać po Mass Effect i premierowy zwiastun Andromedy rozbudza nadzieje.

  • Mass Effect: Andromeda - premierowy zwiastun może przekonać nieprzekonanych
A A

Trwa tylko półtorej minuty, ale to mistrzostwo świata. Firma EA opublikowała premierowy zwiastun gry Mass Effect: Andromeda, która już za dwa tygodnie wyląduje na pierwszych pecetach i konsolach obecnej generacji.

Choć Andromeda pod pewnymi względami różni się od oryginalnej trylogii Mass Effect, nowy zwiastun stawia sprawę jasno: to, co najważniejsze, pozostanie niezmienione. Zapowiada się pełna emocji i zwrotów akcji opowieść oraz efektowna i satysfakcjonująca mechanika rozgrywki.

„Mass Effect: Andromeda zabiera graczy daleko poza Drogę Mleczną, do Andromedy. Zostań Pionierem i prowadź w imieniu ludzkości poszukiwania nowego domu w nieznanym i niewybaczającym błędów regionie kosmosu” – tak brzmi zapowiedź, a tak prezentuje się nowy zwiastun:

Dla przypomnienia, oficjalna premiera gry odbędzie się 23 marca. Jeśli jednak posiadacie aktywne konto w EA Access lub Origin Access, dokładnie tydzień wcześniej będziecie mogli sprawdzić, co ma do zaoferowania ten tytuł w dziesięciogodzinnej wersji próbnej. 

Źródło: EA

Mass Effect Andromeda (PC)

Cena od 148.90 do 208.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 4472 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

  1. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-10 16:21

    Mnie nie przekonał. Do tego ta cena...

    Skomentuj

    1. RexRX
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2017-03-10 17:49

      Jeszcze w grudniu wersja pudełkowa była za 149 PLN i nagle podwyżka na prawie 190 zł

      Skomentuj

    2. adamgr
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-03-11 12:41

      Na pewno kupię ale na razie mam w co grać i poczekam sobie aż cena osiągnie wartość odpowiednią dla naszego rynku :)

      Skomentuj Historia edycji

  2. Xergoos
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-03-10 16:55

    Mass Effect , poza strzelaniem itd itp to można by przyrównać do naprawdę dobrej książki SF (nie do Lema i paru innych rosyjskich pisarzy, a amerykańscy to uboga wersja pacmana). Czekam z niecierpliwością na te przestrzenie i planety i scenariusz do odkrycia. W części 1 pamiętam jak się wychyliłem na jakimś mostku i odpadłem bo mi błędnik krzyczał NIE SKACZ! pierwszy raz coś takiego miałem! Giera pierwsza klasa.

    Skomentuj

  3. NextGen1987
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-10 18:33

    Dwie setki za grę na PC w standardowej edycji.. Noooiiiiceee...

    Skomentuj

  4. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-03-10 18:36

    Główny bohater wygląda jakby miał łeb jak balon a cała reszta jest chudziutka jak wykałaczki,jego oczy na trailerze wyglądają jak u nawalonego menela który się napił wina za 5 zł i jeszcze do tego zwąchał kleju.

    Nie ma Shepparda to już daje minus tej grze ale że jeszcze taki mutagen co ma wodogłowie jest bohaterem którym trzeba grać nie dzięki, to już lepiej bym przełkną jakbym musiał grać kosmitą co ratuje ludzkość.

    Skomentuj

  5. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-10 19:01

    Wszystko ładnie pięknie, ale nadal we wszystkich grach ludzka twarz wygląda jak mało rozgarnięty manekin. Wiadomo, że na jednym silniku wygląda to ciut lepiej, na innym troszkę gorzej i mają na to wpływ jeszcze inne pomniejsze aspekty, ale niestety ciężko ciężko animować mimikę ludzkiej twarzy.

    Skomentuj

      1. Vaclav
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-03-10 22:20

        @chotnik,
        Po takich porównaniach to zapala mi się czerwona lampka. Kurde chciałbym, naprawdę chciałbym żeby Andromeda okazała się super produkcją, ale coś tu śmierdzi.
        Dwójkę przeszedłem na ~80% ale straciłem save-y i teraz od początku z savem z jedynki chcę skończyć trylogię, ale kluczowe dodatki dalej kosztują 40zł a więc czekam.

        Mass Effect jest świetne, ale zabiegi z DLC to o kant dupy można potłuc.

        Skomentuj Historia edycji

      2. adamgr
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-03-11 12:46

        No strasznie cienko :) Ale mam nadzieję że przynajmniej fabułą nadrobi.
        Ja pamiętam jak zrobiłem błąd i zagrałem w DAI po ukończeniu W3. Niby gry z tego samego okresu a dzieli je przepaść.

        Skomentuj

  6. king2127
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-10 20:01

    Szkoda, że spolszczone tylko napisy . Za taką kasę to powinno być pełne spolszczenie. Inaczej się gra .

    Skomentuj

      1. king2127
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2017-03-10 20:25

        Ja mam porównanie z wcześniejszymi częściami część 1 i 2 były z polskim dubbingiem i było ok - te same głosy. me3 tylko napisy i lipa. Grało się już jakoś mniej komfortowo . Nie jestem angolem, ojczysty język dociera do mnie lepiej :)

        Skomentuj

      2. adamgr
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2017-03-11 12:52

        Polacy powinni mieć pełną polską wersje do wyboru.
        Jak ktoś lubi udawać anglika to niech sobie wybierze angielską, albo zamiast oglądać co jest na ekranie czyta sobie napisy.
        Nie mogę pojąć skąd w Polakach taka wrodzona poddańczość że wstydzą się swojego języka i muszą mieć wszystko w "amerikan inglisz".
        W ME 1 i 2 grało mi się dużo lepiej niż w angielskie 3, a uwierz mi, znam język angielski dobrze bo codziennie nim pracuję.

        Skomentuj

        1. Wmblady
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-03-11 14:17

          Chodzi o oryginalną ścieżkę dźwiękową - to co zostało pierwotnie stworzone po angielsku zazwyczaj lepiej się odbiera właśnie w tym języku. To samo z językiem polskim i każdym innym.

          Skomentuj

          1. adamgr
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-03-12 11:39

            Nie mam nic wspólnego z fałszywym patriotyzmem obecnego rządu i nie porównuj mnie do nich. Prawdziwego patriotyzmu nie wymyślił PiS tylko go wypaczył i sprowadził do machania krzyżem z naklejka Tupolewa.

            Widzę że propaganda wmówiła już Ci że jak ktoś ceni swój kraj to zaraz jest przeciw wszystkiemu spoza. Globalizacja to nie jest używanie obcego języka w swoim kraju. Ustawa o języku polskim obowiązuje już od dawna.

            Pewnie w pracy jesteś posikany jak po "brifingu" i "mitingu" o "dresingu" idziesz na "lancz" z "sejls manadzerami".
            Swoja wartość trzeba znać i już Rej mówił ze "Polacy nie gęsi" ale widać niektórzy lubią gęgać.

            Nie porównuj też filmów do gier bo jakby nie udawać to jednak nie żywi ludzie. Jakoś animowane filmy z dubbingiem są bardzo udane. Książki tez czytasz w oryginalnym języku ?
            W oryginalnym języku mają sprzedawać w księgarniach ?
            W Polsce powinien być nacisk na możliwość WYBORU wersji językowej. Nigdy nie mogę pojąć tych "anglików" którzy krzyczą ze nie chcą polskiej wersji i żeby tego nie robić. Przecież jeśli będzie wybór to nikt ich nie zmusza albo zawsze grę można kupić w zachodnim sklepie (najczęściej taniej niż w polskim).

            Zgodzę się że fabularne filmy z dubbingiem to straszna porażka, ale filmy to nie gry.

            Skomentuj

  7. KORGAN
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-03-10 23:25

    BIOWARE to twórca najlepszej gry w historii bez podziału na gatunki, czyli Baldur's Gate 2. Ich jestem zawsze pewny.

    Skomentuj

  8. Vassago
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-03-11 00:52

    Oby tylko można było zmienić wygląd postaci bo jak widzę tego wymoczka z chłopięcym zarostem i IQ wypisanym na twarzy to od razu odechciewa mi się kupować grę. Wiem, nie powinienem porównywać go do Sheparda bo to osobna trylogia ale jednak ten doświadczony, inteligentny, dorosły Shepard to było coś, prawdziwy twardziel, a tu....

    Skomentuj

    1. adamgr
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-11 12:56

      Też mam taka nadzieję.
      Nie zdzierżę tej gry z tym lalusiem.