Na topie

Mass Effect: Andromeda - premierowy zwiastun może przekonać nieprzekonanych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Efektowna akcja i intrygująca opowieść to właśnie to, czego powinno się oczekiwać po Mass Effect i premierowy zwiastun Andromedy rozbudza nadzieje.

  • Mass Effect: Andromeda - premierowy zwiastun może przekonać nieprzekonanych
A A

Trwa tylko półtorej minuty, ale to mistrzostwo świata. Firma EA opublikowała premierowy zwiastun gry Mass Effect: Andromeda, która już za dwa tygodnie wyląduje na pierwszych pecetach i konsolach obecnej generacji.

Choć Andromeda pod pewnymi względami różni się od oryginalnej trylogii Mass Effect, nowy zwiastun stawia sprawę jasno: to, co najważniejsze, pozostanie niezmienione. Zapowiada się pełna emocji i zwrotów akcji opowieść oraz efektowna i satysfakcjonująca mechanika rozgrywki.

„Mass Effect: Andromeda zabiera graczy daleko poza Drogę Mleczną, do Andromedy. Zostań Pionierem i prowadź w imieniu ludzkości poszukiwania nowego domu w nieznanym i niewybaczającym błędów regionie kosmosu” – tak brzmi zapowiedź, a tak prezentuje się nowy zwiastun:

Dla przypomnienia, oficjalna premiera gry odbędzie się 23 marca. Jeśli jednak posiadacie aktywne konto w EA Access lub Origin Access, dokładnie tydzień wcześniej będziecie mogli sprawdzić, co ma do zaoferowania ten tytuł w dziesięciogodzinnej wersji próbnej. 

Źródło: EA

Odsłon: 2862 Skomentuj newsa
Komentarze

27

Udostępnij
  1. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-10 16:21

    Mnie nie przekonał. Do tego ta cena...

    Skomentuj

    1. RexRX
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2017-03-10 17:49

      Jeszcze w grudniu wersja pudełkowa była za 149 PLN i nagle podwyżka na prawie 190 zł

      Skomentuj

    2. adamgr
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-03-11 12:41

      Na pewno kupię ale na razie mam w co grać i poczekam sobie aż cena osiągnie wartość odpowiednią dla naszego rynku :)

      Skomentuj Historia edycji

  2. Xergoos
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-03-10 16:55

    Mass Effect , poza strzelaniem itd itp to można by przyrównać do naprawdę dobrej książki SF (nie do Lema i paru innych rosyjskich pisarzy, a amerykańscy to uboga wersja pacmana). Czekam z niecierpliwością na te przestrzenie i planety i scenariusz do odkrycia. W części 1 pamiętam jak się wychyliłem na jakimś mostku i odpadłem bo mi błędnik krzyczał NIE SKACZ! pierwszy raz coś takiego miałem! Giera pierwsza klasa.

    Skomentuj

  3. NextGen1987
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-10 18:33

    Dwie setki za grę na PC w standardowej edycji.. Noooiiiiceee...

    Skomentuj

  4. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-03-10 18:36

    Główny bohater wygląda jakby miał łeb jak balon a cała reszta jest chudziutka jak wykałaczki,jego oczy na trailerze wyglądają jak u nawalonego menela który się napił wina za 5 zł i jeszcze do tego zwąchał kleju.

    Nie ma Shepparda to już daje minus tej grze ale że jeszcze taki mutagen co ma wodogłowie jest bohaterem którym trzeba grać nie dzięki, to już lepiej bym przełkną jakbym musiał grać kosmitą co ratuje ludzkość.

    Skomentuj

  5. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-10 19:01

    Wszystko ładnie pięknie, ale nadal we wszystkich grach ludzka twarz wygląda jak mało rozgarnięty manekin. Wiadomo, że na jednym silniku wygląda to ciut lepiej, na innym troszkę gorzej i mają na to wpływ jeszcze inne pomniejsze aspekty, ale niestety ciężko ciężko animować mimikę ludzkiej twarzy.

    Skomentuj

    1. chotnik
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-03-10 20:17

      Tragedia na dzisiejsze standardy, gadajace roboty :
      https://webmshare.com/rZeyx
      jestem przekonany, ze obecnie robione na pokazy w japonii roboty sa w stanie pokazac wiecej ekspresji i emocji.

      Porownanie z W3, no comment
      https://webmshare.com/59z58

      wincyj diversity!

      Skomentuj

      1. Vaclav
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-03-10 22:20

        @chotnik,
        Po takich porównaniach to zapala mi się czerwona lampka. Kurde chciałbym, naprawdę chciałbym żeby Andromeda okazała się super produkcją, ale coś tu śmierdzi.
        Dwójkę przeszedłem na ~80% ale straciłem save-y i teraz od początku z savem z jedynki chcę skończyć trylogię, ale kluczowe dodatki dalej kosztują 40zł a więc czekam.

        Mass Effect jest świetne, ale zabiegi z DLC to o kant dupy można potłuc.

        Skomentuj Historia edycji

        1. chotnik
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-03-11 00:29

          Zaczynam miec coraz bardziej mieszane uczucia.
          Jest godzinne wideo, szalenstwa nie ma, no ale nie mogli pokazac nic zwiazanego za bardzo z historia.

          https://webmshare.com/59zmr
          Co sie dzieje z Cora w 3 sekundzie jak staje i nagle nogi jej sie robia jak u Pudziana to ja nawet nie...
          Liam sie o nia blokuje i robi rubberbanding. A to podobno Frostbite jest :)

          Cale wideo
          https://www.youtube.com/watch?v=M_dPTprFWiw
          ta scena jest 14:42

          Skomentuj

      2. adamgr
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-03-11 12:46

        No strasznie cienko :) Ale mam nadzieję że przynajmniej fabułą nadrobi.
        Ja pamiętam jak zrobiłem błąd i zagrałem w DAI po ukończeniu W3. Niby gry z tego samego okresu a dzieli je przepaść.

        Skomentuj

  6. chotnik
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-03-10 19:59

    Mnie przekonal... zeby zaczekac na powazne recenzje.

    Skoro takie cuda sa w trailerach, to nie chce wiedziec, jak wygladaja sceny nie wyeksponowane tu.

    super reka
    http://imgur.com/CVka0lv

    jakos ubran jak z Dragon Age1
    http://imgur.com/op4w70i

    fruwajace postacie
    https://webmshare.com/gKeyY

    pozatym co to za spoiler juz w trialerze? "Nic nie wyszlo z Habitatow" - nosz kur...

    Skomentuj Historia edycji

  7. king2127
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-10 20:01

    Szkoda, że spolszczone tylko napisy . Za taką kasę to powinno być pełne spolszczenie. Inaczej się gra .

    Skomentuj

    1. chotnik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-10 20:12

      Za taka kwote powinna byc oryginalna angielska wersja. Angielsko-angielska.
      Nigdy nie zrozumiem ogladania filmow z lektorem/dubbingu gdy zna sie oryginalny jezyk.
      Nie ogarniasz angielskiego na tyle, zeby ogladac ze sluchu film czy grac w gre?
      Rob tak jak ja na poczatku - angielski glos + angielskie napisy.
      Aktorow dobiera sie nie tylko cialem, maniera, ale i glosem.

      Skomentuj Historia edycji

      1. king2127
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2017-03-10 20:25

        Ja mam porównanie z wcześniejszymi częściami część 1 i 2 były z polskim dubbingiem i było ok - te same głosy. me3 tylko napisy i lipa. Grało się już jakoś mniej komfortowo . Nie jestem angolem, ojczysty język dociera do mnie lepiej :)

        Skomentuj

        1. chotnik
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2017-03-10 20:49

          Glosy tu i tak by byly inne, bo inni bohaterowie, wiec nie ma straty.
          Tez nie jestem angolem, ale tak rozumiem to wole oryginal.

          Skomentuj

      2. adamgr
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2017-03-11 12:52

        Polacy powinni mieć pełną polską wersje do wyboru.
        Jak ktoś lubi udawać anglika to niech sobie wybierze angielską, albo zamiast oglądać co jest na ekranie czyta sobie napisy.
        Nie mogę pojąć skąd w Polakach taka wrodzona poddańczość że wstydzą się swojego języka i muszą mieć wszystko w "amerikan inglisz".
        W ME 1 i 2 grało mi się dużo lepiej niż w angielskie 3, a uwierz mi, znam język angielski dobrze bo codziennie nim pracuję.

        Skomentuj

        1. Wmblady
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-03-11 14:17

          Chodzi o oryginalną ścieżkę dźwiękową - to co zostało pierwotnie stworzone po angielsku zazwyczaj lepiej się odbiera właśnie w tym języku. To samo z językiem polskim i każdym innym.

          Skomentuj

        2. chotnik
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-03-11 17:33

          @adamgr Ziomus skrzydla husarii Ci sie gna na wietrze, moze troche je schowaj.
          Jaka poddanczosc? Widze zgodnie z nowym nurtem i rzadem, tez wstajesz z kolan, szkoda tylko, ze sie tym razem potknales i upadles na ryj.
          Kto powiedzial, ze musimy miec wszystko w "american english"?
          Ja pisalem, ze jak sie rozumie ORYGINAL, to moim zdaniem lepiej jest ogladac/sluchac/grac w orygianle. Czy on jest polski, rosyjski, hiszpanski, dunski, chinski czy angielski.
          Ale ty juz musiales swoj blokowy pseudo-patriotyzm wlaczyc.

          Jakbym znal wszystkie jezyki to:
          Sapkowskiego po polsku (w Wiedzmina gralem po posku oczywiscie, bo dla mnie to oryginal),
          Gluchowskiego po rosyjsku (gralbym w Metro 2033 specjalnie po rosyjsku!)
          Mass Effect po angielsku (ciekawe w jakim jezyku jest oryginal, i kim jest autor? polecam sprawdzic w jakim jezyku pisze Drew Karpyshyn, jezeli wiesz wogole kto to jest dla serii ME. Protip - nie zna polskiego).

          A za takie pieniadze to powinny byc wszystkie wersje jezykowe dostepne jak w grach na Steam. Global wersja i tyle.

          Filmy tez ogladasz w kinie z dubbingiem? Bo na wersje z napisami nie chodzisz, bo gdzie tam, prawdziwemu polakowi nie wypada! Juz mi tu dubbingowac wszystko. Seriale, anime, filmy! Te brudasy w UE i Ameryce niech sie polskiego naucza!

          Skomentuj Historia edycji

          1. adamgr
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-03-12 11:39

            Nie mam nic wspólnego z fałszywym patriotyzmem obecnego rządu i nie porównuj mnie do nich. Prawdziwego patriotyzmu nie wymyślił PiS tylko go wypaczył i sprowadził do machania krzyżem z naklejka Tupolewa.

            Widzę że propaganda wmówiła już Ci że jak ktoś ceni swój kraj to zaraz jest przeciw wszystkiemu spoza. Globalizacja to nie jest używanie obcego języka w swoim kraju. Ustawa o języku polskim obowiązuje już od dawna.

            Pewnie w pracy jesteś posikany jak po "brifingu" i "mitingu" o "dresingu" idziesz na "lancz" z "sejls manadzerami".
            Swoja wartość trzeba znać i już Rej mówił ze "Polacy nie gęsi" ale widać niektórzy lubią gęgać.

            Nie porównuj też filmów do gier bo jakby nie udawać to jednak nie żywi ludzie. Jakoś animowane filmy z dubbingiem są bardzo udane. Książki tez czytasz w oryginalnym języku ?
            W oryginalnym języku mają sprzedawać w księgarniach ?
            W Polsce powinien być nacisk na możliwość WYBORU wersji językowej. Nigdy nie mogę pojąć tych "anglików" którzy krzyczą ze nie chcą polskiej wersji i żeby tego nie robić. Przecież jeśli będzie wybór to nikt ich nie zmusza albo zawsze grę można kupić w zachodnim sklepie (najczęściej taniej niż w polskim).

            Zgodzę się że fabularne filmy z dubbingiem to straszna porażka, ale filmy to nie gry.

            Skomentuj

          2. chotnik
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-03-12 16:50

            Tak, ksiazki staram sie czytac w oryginalnym jezyku, np po angielsku jezeli sa dostepne. A jak wiadomo, u nas rzadko sa.

            Jezeli chodzi odbior to nie bardzo widze roznice miedzy tym, czemu film fabularny mialby byc nie dubbingowany. a gra tak. Do gier tez sie zatrudnia zywych, czasem znanych aktorow do voice-overa.
            Czemu filmy animowane sa dubbingowane? Moze dlatego, ze ich glownym odbiorca sa dzieci w wieku 7-15 lat?

            W sumie pierdzielimy od rzeczy, bo sie zgadzamy - powinna byc mozliwosc wyboru wersji, tak jak napisalem wyzej jest na Steamie.
            W sumie to wkurzylo mnie zdanie "wrodzona poddańczość że wstydzą się swojego języka" i stad odpowiedz.

            Teraz geneza problemu, dlaczego w ogole o tym pisze.
            Otorz nie moge kupic MEA legalnie z polskiej dystrybucji w oryginalej wersji. Nie mozna z polskiego IP kupic na Origin NIC w wersji wielo-jezykowej.
            Dlaczego, skoro place tyle samo ile placi reszta swiata i maja wybor kilku wersji jezykowych?
            Historycznie gry tylko po polsku byly tansze, zeby mogl je kupic polak zabiajacy jakies smieszne pieniadze (w skali europejskiej), ale nie mogly byc od nas eksportowane na zachod.
            To byl glowny powod wprowadzenia polskich wersji, a nie to, ze wszyscy chcieli grac po polsku. Gracze i tak znali angielski.
            Gry stanialy z 150zl do 99zl na jakis czas.
            Jakby MEA kosztowal 150zl to bym powiedzial ok, tansza wersja niz 60E, jednojezykowa tylko po polsku specjalnie, zeby u nas caly swiat nie kupowal.
            Ale skoro place 200zl to z jakiej racji mam miec 1 jezyk?
            Na Steamie to ogarneli - jak gra ma polska lokalizacje to mozna sobie zainstalowac po polsku, ale mozna tez po angilsku, czesku, hiszpansku, niemiecku, wlosku i francusku. Tylko, ze ona kosztuje oczywiscie 60E.
            MEA nie ma Steamie, nie mam mozliwosci zakupu takiej wersji od producenta w ich sklepie.

            Skomentuj Historia edycji

  8. KORGAN
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-03-10 23:25

    BIOWARE to twórca najlepszej gry w historii bez podziału na gatunki, czyli Baldur's Gate 2. Ich jestem zawsze pewny.

    Skomentuj

    1. chotnik
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-03-10 23:45

      Przeciez tamtego Bioware juz nie ma.
      Nikt kto pracowal przy BG tego nie robi. Za pracuja tacy mili ludzie :
      http://imgur.com/SvpyKZj

      Skomentuj

  9. Vassago
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-03-11 00:52

    Oby tylko można było zmienić wygląd postaci bo jak widzę tego wymoczka z chłopięcym zarostem i IQ wypisanym na twarzy to od razu odechciewa mi się kupować grę. Wiem, nie powinienem porównywać go do Sheparda bo to osobna trylogia ale jednak ten doświadczony, inteligentny, dorosły Shepard to było coś, prawdziwy twardziel, a tu....

    Skomentuj

    1. chotnik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-11 01:11

      nu-male, teraz nawet herosi z gier nie moga byc zbyt mescy :)

      Skomentuj

    2. adamgr
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-11 12:56

      Też mam taka nadzieję.
      Nie zdzierżę tej gry z tym lalusiem.

      Skomentuj

    3. chotnik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-11 23:45

      Bedzie taka mozliwosc :

      While the two main characters have official names, Scott and Sarah Ryder, we get the confirmation that we’ll still be able to rename and customize them.

      We can name our Ryder, can we costumize them aswell?

      Johnny Madsen (JMadsenn) November 7, 2016

      Most definitely.

      Mac Walters (macwalterslives) November 7, 2016
      https://twitter.com/macwalterslives/status/795711646786265088