Słuchawki BT

MEE Audio X6 Plus i MEE Audio X7 - nowe, bezprzewodowe słuchawki

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-05-04

MEE Audio X6 Plus i MEE Audio X7 to słuchawki Bluetooth przygotowane z myślą o osobach preferujących aktywny wypoczynek.

Na polskim rynku pojawiają się nowe modele słuchawek MEE Audio. W obydwu przypadkach oczekiwać można komunikacji bezprzewodowej, ale czym jeszcze cechują się MEE Audio X6 Plus i MEE Audio X7?

Między innymi obudowami pokrytymi specjalną nanowarstwą o grubości, która nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa. Są to słuchawki dedykowane miłośnikom sportu, a zatem zapewnienie odporności na pot i wilgoć było jak najbardziej wskazane.

Producent zastosował tu moduł Bluetooth w wersji 4.0, słuchawki mogą współpracować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Nie zabrakło też miejsca dla mikrofonów oraz pilotów z systemem sterowania i regulacją głośności.

MEE Audio X6 Plus
MEE Audio X6 Plus

Wbudowana w MEE Audio X6 bateria gwarantować ma około 4 godzin pracy. W przypadku MEE Audio X7 osiągi mają być zdecydowanie lepsze i dochodzić do nawet 8 godzin.

MEE Audio X7
MEE Audio X7

MEE Audio X6 Plus wyceniono na 199 złotych. Koszt zakupu MEE Audio X7 to natomiast 299 złotych.

Źródło: RAFKO Dystrybucja

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ale mi przypominają moje lamax prime, jednak sama słuchawka ma inny kształt i wydaje mi się że nie leży ona na tyle dobrze w małżowinie przez co mogą wypadać podczas ćwiczeń, biegania...
 • avatar
  przecież jest przewód:)
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  300zł za bezprzewodowe słuchawki które mają przewód xd.
  Zaloguj się
  -1