Na topie

Meizu X2 również z dwoma wyświetlaczami

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Meizu

Po Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus kolej na Meizu X2. W tym przypadku koncepcja z dodatkowym wyświetlaczem zrealizowana będzie nieco inaczej.

  • Meizu X2 również z dwoma wyświetlaczami
A A

Kojarzycie Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus? To zaprezentowane kilka dni temu smartfony z podwójnymi wyświetlaczami AMOLED. Wygląda na to, że podobna koncepcja spodobała się producentowi, ponieważ szykuje on kolejny model o podobnej charakterystyce.

Mowa o Meizu X2, którego zdjęcia trafiły właśnie do sieci. Dodatkowy wyświetlacz ponownie wyląduje na tylnym panelu, ale w tym przypadku zanosi się na centralne umiejscowienie. Poza tym będzie on okrągły.

Meizu X2

Meizu X2

Jednocześnie mamy jeszcze kilka niewiadomych. Nieoficjalne doniesienia nie precyzują, czy i w tym przypadku dodatkowy wyświetlacz będzie dotykowy. Sugerują za to, że jego funkcjonalność będzie bardziej okrojona. Wymienia się możliwości prezentowania godziny czy animacji ładowania baterii, co zresztą zobaczyć można na powyższym zdjęciu.

Tajemnicą pozostaje specyfikacja techniczna urządzenia. Można być jednak pewnym, że nie będzie to przedstawiciel najwyższego segmentu.

Źródło: gsmarena, Android Headlines

Odsłon: 2627 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!