Na topie

Zapowiedziano Memories of Mars - walka o przetrwanie na Czerwonej Planecie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Ekipa Limbic Entertainment pracuje nad nową grą, która postawi przed nami wyzwanie polegające na przetrwaniu na powierzchni Czerwonej Planety. Produkcja nosi tytuł Memories of Mars i za kilka tygodni wyląduje na Steamie we wstępnej wersji.

 • Zapowiedziano Memories of Mars - walka o przetrwanie na Czerwonej Planecie
A A

W Memories of Mars przyjdzie nam zawalczyć o przetrwanie na powierzchni Czerwonej Planety. Gra, nad którą czuwa ekipa Limbic Entertainment (odpowiedzialna między innymi za kilka części Might & Magic: Heroes), wrzuci nas jednak w ciało nie rozbitka, lecz klona. 

Rok 2118. Mars miał zostać skolonizowany przez ludzi, ale misja ta okazała się niemożliwa do zrealizowania. Życie nie zdołało przetrwać ze względu na śmiercionośne rozbłyski słoneczne, które co kilka tygodni nawiedzają naszą siostrzyczkę. 

Memories of Mars screen

Aby przetrwać i odnieść sukces, nasz protagonista (a więc sam gracz) będzie musiał eksplorować Marsa, zbudować schronienie i radzić sobie z rozmaitymi zagrożeniami – od dziwacznych postaci, przez niebezpieczne środowisko, po klony (którymi są inni gracze). 

Gra Memories of Mars, która wykorzystuje silnik Unreal Engine 4 i zaoferuje w pełni otwarty świat, ma zadebiutować wiosną w programie wczesnego dostępu na Steamie. Na razie musimy zadowolić się zwiastunem – oto on:

Memories of Mars – zwiastun gry

Źródło: Dark Side of Gaming, 505 Games

Odsłon: 2811 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. freezoid
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-20 03:35

  animacje biegu postaci kłują w oczy :D
  poza tym wygląda ciekawie

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!