Na topie

Metro Exodus na zwiastunie fabularnym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera Metro Exodus odbędzie się już 15 lutego. Spójrzcie na materiał przybliżający niebezpieczeństwa, jakie czekać będą na Artema.

 • Metro Exodus na zwiastunie fabularnym
A A

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Metro Exodus to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier pierwszych miesięcy tego roku. Do premiery coraz bliżej, można zatem spodziewać się materiałów, które będą nam o tym przypominać. Chociażby takich jak ten właśnie zaprezentowany.

Deep Silver pochwaliło się zwiastunem fabularnym. Łatwo domyślić się, iż jego głównym celem jest wprowadzenie w opowiadaną tutaj historię. Narratorką materiału została Anna, żona głównego bohatera gry (Artema), któremu trzeba będzie pomóc w walce o przetrwanie w niezwykle nieprzyjaznym świecie.

Metro Exodus ma być bardzo duże, ale jednocześnie zapewniać zróżnicowane lokacje. Niektóre z nich pokazano na omawianym zwiastunie, jednocześnie pozwala on rzucić okiem na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, do których zaliczać będą się nie tylko potwory.


Premiera Metro Exodus odbędzie się już 15 lutego. To kilka dni wcześniej niż początkowo planowano. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: metrovideogame

Odsłon: 2943 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. pscager
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-09 11:52

  Jakos nie zachwycilo mnie to wcale...

  Skomentuj

  1. limera1n
   Oceń komentarz:

   7    

   Opublikowano: 2019-01-09 12:30

   Last Light też nie miało porywających trailerów a mimo to w moim odczuciu było świetną produkcją. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie podobnie

   Skomentuj

    1. xbk123
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2019-01-09 13:54

     FPS to nie RPG. Wielu fanów FPS mogłoby się zanudzić zbieractwem i misjami pobocznymi typu idź i przynieś. Trzymając się konwencji rasowego FPS to Metro wad chyba nie ma. No może animacje były drętwe. No i grafika i audio zawsze może być jeszcze lepsze, tego nigdy za wiele dla zapewnienia imersji. Ciasne, zamknięte, klaustrofobiczne lokacje to akurat w przypadku wielu produkcji zamierzony zabieg, mający wywołać emocje i budować klimat. To nie je wada, tylko zaleta dla wielu graczy.

     Skomentuj

 2. wanakamura
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-09 12:44

  Animacje postaci tak trochę nie AAA 2019

  Skomentuj

 3. xxx.514
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2019-01-09 15:44

  Wygląda całkiem ładnie, ale ten żart na końcu klipu niszczy system.

  Skomentuj

   1. Carius
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-10 09:42

    Przeczytaj serię W Mrok, Do Światła i Za Horyzont, szczerze polecam.
    Ja natomiast zawiodłem się polskimi autorami oraz wieloma innymi. Przeczytałem Mrówańczę, Korzenie Niebios, Dziedzictwo Przodków, Dzielnicę Obiecaną czy Otchłań, i wszystkie te pozycje są o kilka klas poniżej Pitera, więc nie narzekaj :)

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!