Na topie

Microsoft Flight: pobierz grę za darmo (download)

Autor:
Czarny Iwan

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry

Zacny symulator lotu

Jeszcze na początku roku zastanawialiśmy się, czy Microsoft Flight: następca gry Flight Simulator będzie za darmo? Informacja szybko się potwierdziła, a w połowie lutego pojawiło się nieco szczegółów odnośnie spadkobiercy Flight Simulatora X, o których wspomnieliśmy w tekście Microsoft Flight: data premiery gry - symulatora lotu.

Zgodnie z zapowiedzią Microsoftu, 29 lutego nadleciał najnowszy symulator skonstruowany przez giganta z Redmond, który powstawał przez długie trzy lata. Co najważniejsze, gra jest dystrybuowana w systemie free-to-play, czyli za darmo. To kto chce lecieć na Hawaje?

AA

Microsoft Flight gra samolot widok grafika
Odlot gwarantowany

Z okazji premiery gry, Microsoft opublikował specjalny, wyjątkowy zwiastun, który zaskakuje nie tylko dynamiczną akcją ale również dość nietypowym jak na poważny symulator, podkładem muzycznym. Zobaczcie i posłuchajcie sami. Wyszło to całkiem nieźle.

Paczka waży niemal 1,5 GB, natomiast dla użytkowników, którzy chcą od razu więcej emocji, na Games for Windws Marketplace czekają już płatne dodatki z samolotami i misjami, np. amerykańskim P-51 Mustangiem lub Maule M-7-260C zaprojektowanym przez genialnego Belforda Maule.

Zapewne, w bardzo krótkim czasie, możemy spodziewać się całej masy dodatków. W końcu darmowa gra musi zarabiać, prawda? Zarabiać niemało bo każdy nowy samolot w hangarze gracza to wydatek rzędu 8-15 dolarów. Na pociechę możemy sobie darmowo polatać ICON A5.

Microsoft Flight pobierz gra darmo download
Pobierz grę Microsoft Flight (download)

Osoby, które mają już na pokładzie Games for Windws - LIVE, pobiorą grę od razu z poziomu tego oprogramowania.
 

Więcej o grach:

Źródło: microsoft

Odsłon: 23295 Skomentuj newsa
Komentarze

31

Udostępnij
  1. ziolopalacz
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-03-01 15:54

    Mam nadzieje że grafika wyciśnie z mojego kompa siódme poty i pokaże klase :) Bo FSX był porażką, dużo bardziej podobał mi się FS 2004.

    Skomentuj

    1. Silent83PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-01 16:21

      Przecież to ta sama gra - ten sam silnik. Ja zostaje przy FSX - po dograniu wszystkich dodatków upiększających świat waży ponad 120GB,ale zapewnia wspaniałe wrażenia z lotu, a samoloty mogę pobierać za darmo (przynajmniej większość).

      Skomentuj

      1. ziolopalacz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-03-01 18:30

        Tu masz rację i zgadzam się z tobą. Gra to takie demo bardziej :/ Zapowiadało się dobrze a wyszło jak zwykle :((

        Skomentuj

  2. Damian_jo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-01 16:06

    Już pobieram :) strasznie jestem napalony na ten symulator - ciekawe czy będą wychodzić czasem dodatkowe samoloty (darmowe)
    Bo dawać 21-45zł za samolot... ne ne ne :P
    Co do trailera - świetny ;)

    Skomentuj

    1. marklar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-01 16:20

      Raczej bez szans na darmowe. MS trzyma teraz reke na wszystkich dodatkach.

      Skomentuj

  3. RPRT07
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-01 16:09

    póki co nie ma polskiej wersji

    Skomentuj

  4. mapa81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-01 16:15

    pobiera się,się pobiera :)

    Skomentuj

  5. sony75.
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2012-03-01 16:47

    Spoko, gram już na swoim ps3 hehe

    Skomentuj

  6. klawiatura
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2012-03-01 17:32

    Grałem ,nuda.

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2012-03-01 17:57

      Bo jak gra nie polega na zabijaniu to odrazu nuda?

      Skomentuj

  7. szymon_j14
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-01 17:36

    Zapowiada się nieźle, tylko w obecnym kursie USD płacić 25-45 zł za samolot? Hmm.. nie dla mnie :/

    Skomentuj

  8. Damian_jo
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-03-01 17:41

    Gierka całkiem spoko - szkoda tylko że tak mało osób gra w multi (spotkałem przed chwilą 2 osoby)
    Ogólnie - dużych wymagań nie ma - wszystko na maksymalnych działa płynnie (i to na karcie pokroju 5770 czyli 5870M)
    Dwa samoloty (po logowaniu się do MS Live-bez tego tylko 1)
    Dosyć duży teren - albo lata się tak powoli ;)
    Na prawdę trzyma poziom :)

    Skomentuj

  9. DawidDS
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-01 18:22

    Z symulatorem to się nie widziało, ale przyjemnie się lata.

    Skomentuj

  10. Tesla
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-01 18:52

    To nie jest symulator! Flight Simulator był prawdziwym symulatorem który był trudny do opanowania. Tutaj wystarczy umieć delikatnie ruszać myszką. Nie znaczy to że gra nie jest ciekawa.
    Osobiście wole taki, mniej trudny poziom. Gra jest raczej spokojna; kto oczekuję wybuchy i szczelanine na pewno się zawiedzie. Polecam do grania po stresującym dniu!

    Skomentuj

  11. RPRT07
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2012-03-01 21:51

    Na xbox'a też jest dostępna? Bo jakoś na klawie głupio się gra, samolot mnie słucha z opóźnieniem

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2012-03-01 22:30

      Ja podlaczam joystick. Tanszy niz XBox

      Skomentuj

    2. misiek12_sdz
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2012-03-02 00:20

      Spróbuj grać myszką dla mnie tez na klawie ta gra jest niegrywalna.

      Skomentuj

  12. Adihash
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-03-01 23:32

    Jaki ten symulator brzydkawy, jak jakiś DOS'owy z przed 15 laty.

    Skomentuj

  13. matt105
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-03-02 00:17

    Pobieram zobaczymy Adihash nie śmiej się nadal gram w space simulator na DDos'a :P

    Skomentuj

  14. matt105
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-03-02 11:12

    No cóż kiepsko oj kiepsko każdy właściciel FSX nie ma na co się przesiadać tutaj dodano nic ciekawego lądowanie na wodzie i wychodzenie z samolotu oraz parę małych bajerków.

    Skomentuj

  15. Greg-M6
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-02 12:14

    Ściągnąłem, przetestowałem 2h i szczerze przyznam, że moim zdaniem nie warto. Grafika szału nie robi, możliwości również, błędów wiele, więc nie wiem na co komu to. Jedyne co mnie rozbawiło na kilka sekund to wyjście z samolotu na wodzie i chodzenie po niej, aczkolwiek nic poza tym co mogło by według mnie kogoś przyciągnąć. Moja ocena 1/10.
    Pozdrowił!

    Skomentuj

  16. rocky2
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-03-02 12:53

    Niech ktoś ZROBI TORRENT i umiesci na thepiratebay.se to będzie można pobrać PO LUDZKU.

    Skomentuj

    1. walker15130
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-03-03 17:26

      Popieram.

      Skomentuj

  17. samiec
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-02 13:14

    Olejcie ten arkadowy chłam. Od dwóch lat na rynku jest najlepszy symulator świata tylko mało kto o nim wie http://riseofflight.com. To jest I Wojna Światowa. Symulator jest ciężki na początku i na 100% potrzeba joysticka, ale jak już nauczysz się latać to koniec z innymi grami - wkręca na maxa. No i na koniec najważniejsze jest FREE z dwoma samolotami. Za inne samoloty typu Dr.1 czy Camel trzeba płacić ale developerzy z czegoś muszą żyć a stale rozwijąją grę. Polecam.

    Skomentuj

  18. Radysh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-02 14:31

    Dodają gratis wolant? W tą grę zabawa klawiaturą i myszką to raczej kiepski pomysł.

    Skomentuj

  19. rrodie
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-03-02 18:24

    Bezmyślnie ściąga na dysk C. Głupota.

    Skomentuj

  20. RPRT07
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-03-02 19:08

    Gra od microsofta a na xboxie nadal nie mozna w nią pograc...

    Skomentuj

  21. slater
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-02 22:46

    Kurcze nie grałem jeszcze w żadnej symulator lotu microsoftu, to mój pierwszy, i jest super :)
    Może mało samolotów ale wielka mapa C:
    Świetnie sie lata.

    Skomentuj

  22. Mati-000
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-03 23:01

    Wszystko darmo.
    W środku pewnie Windows check i office check
    XD
    Chętnie bym zagrał ale ściągam win 8

    Coś duża produktów M$ ostatnio jest do pobrania... aż dziwne

    Skomentuj

  23. dragoniczny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-05 15:53

    Mam pytanie: z kąd mam wziąć numer seryjny? Bo przy każdym uruchomieniu Microsoft live woła o numer.

    Skomentuj

    1. Rico71
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-12 13:38

      Ja też mam to samo pytanie, bo zaczyna to byc irytujące. Szkoda, że nie ma nowej wersj Lock On, to była prawdziwa zabawa, nawet lądawanie na lotniskowcu uwzględniała.

      Czy benchmark.pl wyjaśni skąd ten numer fabryczny gry mamy wziąć?