Na topie

Microsoft Store, czyli sklep z aplikacjami na Windows 10 i sprzętem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Komputery

Kategoria: Komputery Oprogramowanie Tematyka: Windows 10 Producenci: Microsoft

Wszystko, co może zainteresować użytkownika systemu Windows 10 do kupienia w jednym miejscu – taką wizję ma firma Microsoft.

Microsoft Store, czyli sklep z aplikacjami na Windows 10 i sprzętem

A A

Sklep Windows wkrótce zmieni nazwę na Microsoft Store. Modyfikacja będzie jednak nieco większa. Bo na tej samej platformie, tuż obok programów kompatybilnych z systemem Windows 10 pojawi się sprzęt giganta z Redmond.

Na obrazku otwierającym tego newsa możecie zobaczyć właśnie ikonę Microsoft Store – nowego-starego sklepu firmy Microsoft, który stopniowo będzie udostępniany użytkownikom (niektórzy „Insiderzy” mogli go już u siebie zauważyć). 

Jak informuje MSPowerUser, celem firmy jest stworzenie jednego dużego sklepu, w którym znajdzie się wszystko, czym może być zainteresowany użytkownik „Dziesiątki”, a więc: aplikacje, gry komputerowe i na konsole Xbox, filmy i utwory muzyczne oraz właśnie urządzenia.

Microsoft Store Surface

Jakie urządzenia znajdziemy w Microsoft Store? Przede wszystkim laptopy z serii Surface oraz konsole Xbox i akcesoria do nich, ale też komputery, tablety, smartfony, gadżety i inne produkty producentów współpracujących z firmą dowodzoną przez Satyę Nadellę. 

Źródło: MSPowerUser

Odsłon: 4980 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. cyberant
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-25 11:36

  już widzę te "wirtualne kolejki" szczególnie w Polsce ;)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!