Na topie

Microsoft Surface Mini może zadebiutować na początku przyszłego roku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Tablety Mobile Tematyka: Surface Producenci: Microsoft

Microsoft nie przejmuje się słabą sprzedażą tabletów Surface i konsekwentnie zamierza je rozwijać.

Microsoft Surface Mini tablet

AA

Microsoft nie przejmuje się słabą sprzedażą tabletów Surface i konsekwentnie zamierza je rozwijać. Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że wkrótce na rynku pojawi się Surface Mini.

Kilka dni temu odbyła się premiera Surface 2 i Surface 2 Pro. Względem poprzedników specyfikacja została tutaj nieco poprawiona, ale problemem nadal będzie wysokie ceny tych urządzeń. W przypadku Surface 2 zaczynać mają się one od 499 dolarów, ale jeśli chodzi już o Surface 2 Pro, to najtańsza konfiguracja stanowić będzie wydatek rzędu 899 dolarów.

Microsoft chce jednak wprowadzić do sprzedaży model, który oferowany będzie w nieco niższej cenie. Najprawdopodobniej będzie nim właśnie Surface Mini, o którym mówi się już od dłuższego czasu i którego premierę sugerowano nawet na końcówkę tego roku.

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że poczekamy na nią nieco dłużej. Surface Mini zadebiutować ma bowiem wiosną przyszłego roku i oferować 7,5" ekran o rozdzielczości 1400 x 1050 pikseli (proporcje 4:3) oraz system Windows RT 8.1 "Spring 2014 GDR".

Pozostała specyfikacja pozostaje tajemnicą. Wydaje się jednak, że równie ważna będzie tutaj cena. Dotychczasowe doświadczenia budzą obawę, że Microsoft nie zechce ustalić jej na szczególnie niskim poziomie.

Źródło: vr-zone

Odsłon: 4719 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Mobile w marketplace

 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2013-09-27 12:23

  To w ogole sie sprzedaje ??? odważni albo naiwni ;))) gdzies mozna dorwac statystyki sprzedazy ??? calego tego SURFACE ?

  Skomentuj

 2. fujiyama
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2013-09-27 13:02

  Microsoft ma słabe szanse aby mieć konkurencyjny sprzęt - chińczycy zrobią tańszy i lepszy. Jeśli chodzi o oprogramowanie to zawsze kluczowa była kompatybilność aplikacji, ale teraz to Microsoft jest niekompatybilny z iOS i Androidem.

  Skomentuj

  1. gagex123
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2013-09-27 13:58

   Pierwszy surface RT zaraz po premierze był zbyt słaby sprzętowo do wygodnej obsługi windowsa. Ten cały RT, to jakiś taki windows 8 niekompatybilny ze środowiskiem windows. Jakby skoda do nowej octavii przewidziała tylko jedno miejsce siedzące i reklamowała ją jako "rodzinną". Chcesz więcej miejsc w środku? Czekaj na cud.

   Skomentuj

 3. dziarsky
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2013-09-28 16:40

  Nie potrafię pojąć jak mogą inwestować w Windows RT, który jest jedną wielką pomyłką. Mam wrażenie (które trwa od lat), że MS nie przegląda nawet internetu podczas rozwoju pomysłów tylko tapla się we własnym sosie adoracji.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!