Na topie

Mocny zwiastun The Last of Us: Part II

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Naughty Dog SONY

Zwiastun The Last of Us: Part II – cóż za uderzenie! Ekipa Naughty Dog zadbała o to, byśmy zapamiętali konferencję Sony na Paris Games Week 2017.

  • Mocny zwiastun The Last of Us: Part II
A A

Firma Sony przedstawiła podczas swojej konferencji na Paris Games Week 2017 kilka interesujących materiałów. Całość zwieńczyła natomiast prezentacja świeżutkiego zwiastuna jednej z tych gier, na które wielu graczy czeka z niecierpliwością – The Last of Us: Part II.

Kolorowy, przyjemny, pełen pozytywnych emocji… – taki zdecydowanie nie jest nowy materiał poświęcony kontynuacji jednej z najlepszych gier akcji obecnej dekady. Wręcz przeciwnie: jest mocny, brutalny i miejscami odrażający, ale w tym wszystkim dosłownie genialny.

Ekipa Naughty Dog zaserwowała widzom mocne uderzenie na zakończenie konferencji na PGW 2017 i narobiła jeszcze większego apetytu na The Last of Us: Part II, które ukaże się niestety we wciąż nieokreślonej przyszłości. Kiedykolwiek jednak premiera się odbędzie, posiadacze PlayStation 4 bez wątpienia mają na co czekać. Spójrzcie sami:

Źródło: PlayStation

Odsłon: 3499 Skomentuj newsa
Komentarze

65

Udostępnij
  1. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-10-30 18:23

    Będzie gra na 10. Ale to akurat żadne zaskoczenie :)

    Skomentuj

    1. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-31 12:31

      jak zawsze

      Skomentuj

  2. PS4RaceMaster
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-10-30 18:26

    Petarda petarda petarda......

    piotruś ze złości wbije swoją grzałkę w ścianę :)

    10/10 nie mam pytań :)

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-30 18:41

      TLOU było konkretne, nie powiem. Druga cześć tez wezme na premiere...no właśnie premiera...kiedy...za dwa lata najwcześniej?
      Znowu w ch..j czekania, ale czekanie fanboje mają opanowane do perfekcji :D

      Skomentuj

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2017-10-30 19:05

        I taka będzie grafika.

        hue hue hue hue :D

        Skomentuj

        1. PS4RaceMaster
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-10-30 19:13

          Wystarczy na Uncharted4/DLC popatrzeć a dla The Last of us 2 mają nowy engine graficzny :)

          A teraz oglądaj dodatek do Horizon ZD

          https://www.youtube.com/watch?v=tHpovgOvwXw

          Exy od Sony koszą jakością :) Jeszcze się z tym nie pogodziłeś ech.....

          Spójrz na M$ @#$%^&*

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:17

            Ciekawe czy w tym dodatku do Horizon cała roślinnośc też bezie się doczytywała pare metrów od postaci :D
            Sprawdze i wrzuce screeny jakby co :DDDDDD

            Skomentuj

          2. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:26

            Śnieg ci się będzie doczytywał @#$%^&*

            Taki stary odpicowany Shadow of the Colossus prezentuję się lepiej jak większość gier na twojego mesjasza :)

            https://www.youtube.com/watch?v=YA-AjT0Qbrg

            Ale to ładnie odwalili....

            Skomentuj

          3. blebleble
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-10-31 21:05

            No a teraz zobacz sobie fotorealistyczną grafikę na PC.

            https://youtu.be/Fit-YafCu98

            https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

            https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

            Ale to ładnie odwalili....

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          4. thorgallpl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-02 09:51

            nie zartuj, gra byla kolosem(doslownie) na ps2, ale ps4 to najgorsza konsola od czasow ps2.

            Skomentuj

          5. Gorgonek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-03 17:24

            Pamiętam że w Shadow of the Colossus odrzuciło mnie nieco sterowanie, na Ps3 mam gdzieś kopię (razem z ICO), ale jeśli to był port to chyba poleży w pudełku.

            Ciągle się przymierzam do The Last Guardian (m.in. dla niego kupiłem PS3, a tam anulowali), ale leży wciąż w folii. Horizon ruszony, ale odrzucił mnie nieco "sztucznością" grafiki. Wolałem na nowo Zeldę BotW zacząć :)

            Skomentuj

  3. Misio38
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-30 18:33

    Przecież to chore dla chorych umysłów.

    Skomentuj

  4. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-30 18:33

    Jak będzie taka grafa to kupuje ps4

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-30 18:43

      Pewnie że taka będzie...we wstawkach. Tak jak w U4. Zresztą widać że to ten sam poziom graficzny. Co swoją drogą jest troche śmieszne, bo gra pewnie wyjdzie za jakieś dwa lata, a będzie prezentować poziom graficzny U4. I to by było na tyle jeśli idzie o mityczne moce odkrywane z czasem przez devów w PS4.

      Skomentuj Historia edycji

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2017-10-30 18:57

          Ty zauważyłeś lepszą roślinność...spoko. W GTSport tez widziałeś fotorealistyczna grafike na gifach, a po premierze zrobiłem takim jak ty zaoranie screenami i tyle zostało z tej fotorealistycznej grafiki co kot napłakał.

          Skomentuj Historia edycji

          1. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:09

            GT Sport jak na razie najlepiej prezentuję się od twojej Forzy 7.
            Przecież to już potwierdzone sprawdzone a ty swoje farmazony klepiesz :)

            https://www.youtube.com/watch?v=SQ6W4bVqQzk&t

            Ty lepiej zainteresuj się swoim mesjaszem x M$ co odwalają ech....
            Może walizki pakować.......

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:15

            "GT Sport jak na razie najlepiej prezentuję się od twojej Forzy 7.Przecież to już potwierdzone sprawdzone a ty swoje farmazony klepiesz :) "

            Za tydzień zobaczysz moje screeny porównawcze z tych samych torów w GTS i FM7. Ależ bedziesz wtedy kwiczał :D
            Dopiero wtedy będzie potwierdzone i sprawdzone.

            Skomentuj

          3. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:17

            Twój mesjasz X jak wyjdzie nawet nie będzie miał podskoku do exów z PS4. Konferencja tylko to potwierdziła :)

            Skomentuj

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:37

            Tak tak, a pamiętasz jak jarałeś się mesjaszem wyścigów GTSport...a tu takie zaoranie wyszło po premierze. Z całej trójcy FM7, PC2, GTS, twój exik dostał najgorsze oceny. No i ta grafika...do dziś mam polewe z tego fotorealizmu :D

            Skomentuj

          5. thorgallpl
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-02 09:53

            kilka exow vs cala masa gier multi-dziekuje, ps4 moge kupic za smieszne kwoty, do prawdziwego granai bede mial X.

            Skomentuj

          6. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-30 19:42

            Kolejny nowy ex od twórców Infamous'a

            Ghost of Tsushima

            https://www.youtube.com/watch?v=ctlCwPg79dU

            Miazga zostałeś zdeklasowany szach mat :)

            Skomentuj

          7. blebleble
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-10-31 21:09

            Dziecko PS4RaceMaster dalej się jara propagandowymi filmikami od SONY.

            hue heu hue hue :D

            A taka grafika jest na PC

            https://youtu.be/xqB9KJsbIlU

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

    2. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-30 18:43

      Czemu ma nie być? Przecież wyraźnie widać, że to na silniku gry. No chyba, że ktoś wcześniej nie widział Uncharted 4/Zaginione Dziedzictwo.

      Skomentuj

    1. chrisu1982gd
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-30 20:13

      no nie wydaje mi sie, zeby to był crap, robi to jeden z najlepszych team-ów na świecie
      nie musiałeś grać, ale popatrz na oceny i liczbę sprzedaży, tego nie przekłamiesz

      Skomentuj Historia edycji

      1. Eyesofthesouth
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-31 12:52

        nie karm tego dałna

        Skomentuj

    2. chrisu1982gd
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-30 20:13

      oby tylko to szybko wyszło

      Skomentuj Historia edycji

      1. Lara-Croft
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-10-30 21:17

        Poczekaj, zaraz Ci napisze, że na PC może excela odpalić :D

        Skomentuj

          1. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-10-30 21:37

            Tu nie chodzi czy ma czy nie tylko o samą komiczność takiego argumentu "PC lepsze bo odpale worda itp" :)

            Skomentuj

          2. thorgallpl
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-02 09:59

            tylko jakiego pcta maja....chyba nie do gier;)?
            ps4 jest marna jesli chodzi o podzespoly, ale jest w co grac. ja kupie jednak Xa, bo gram glowni w multiplatformowki-one beda zdecydowanie najladniejsze na Xsie, a to zminiaturyzowany pecet.

            Skomentuj

          3. Gorgonek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-03 17:33

            Akurat różnie bywa. Mam dobrego PC (i7, 16GB RAM, GTX 980 Ti G1 i 512GB SSD), ale mam też konsole (poza Xbone). Gram na różnych sprzętach, chociaż ostatnio najczęściej na Switch lub 3DS i czasami na lapku w stare dobre cRPG :)

            Skomentuj

      2. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-10-30 22:17

        Projektor laserowy? :D
        Już widze jak ciebie stać na taki projektor.
        Gry z shitami, crashami...? Jak sobie nie radzisz z uruchomieniem gry na PC, to po prostu napisz, a nie sie zaraz irytujesz :D

        Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-10-30 23:10

            No ale przecież widze że sobie nie radzisz z komputerem i to cię przeraża. Może faktycznie instalacja Farming Symulatora przekracza twoje zdolności, przecież są tacy. Nie musisz sie wstydzić.

            "Ja od lat trzymam się moich poglądów i zawsze miałem rację"

            A jakie to poglądy?

            Skomentuj Historia edycji

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-10-30 23:23

            No tak sie bałeś tych crashy, błedów i innych takich...ale skoro jesteś taki bystrzacha to już chyba możesz grać na PC? dasz sobie rade z instalacją gry?
            No i miałeś opisać te swoje poglądy...

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-30 23:39

            "Po co mam grać na PC jak tam nie ma gier dla mnie?"

            A w jakie grasz gry?

            "Z PC to ja do ciebie pisze teraz i do tego mi służy. By odpisywać (nie wiem po co to robię w sumie) takim "ewenementom" jak ty. Co wojny szukają."

            Przecież koniecznie chcesz mi udowodnić, że granie na PC to same problemy, więc daje ci okazje.
            Poza tym coś tam piszesz o HDR, więc tez możesz rozwinąc myśl.

            Skomentuj

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-31 00:04

            "To tylko był argument by Cię przygasić lekko byś się tak nie podniecał tym PC."

            Ale ja sie nie podniecam PC, bo na mnie dzisiejsza grafika nawet na PC nie robi wrażenia.
            Ja tylko udowadniam takim jak PS4RaceMaster (i jemu podobni) że ich exy na PS4 nie są żadnymi mesjaszami graficznymi jak to próbują wszystkim wmówić wstawiając filmiki z youtuba albo jakieś fotorealistyczne gify w kiepskiej jakości (GTSport).
            Poza tym śmieszy mnie rajcowanie sie przez takich ludzi grafiką z każdego kolejnego exa, który wychodzi kilka lat po następnym a nie różni sie tak naprawde od niego graficznie w jakiś zauważalny sposób (bo maks możliwosci PS4 zostało już wykorzystane na początku generacji przy okazji Order1886, Driveclub). I tyle, nic ponad to.

            Skomentuj Historia edycji

          5. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-31 21:36

            Naleśnik z serem

            Trochę się naprodukowałeś więc zacytuję twoje głupoty:

            "Człowieku ty myślisz, ze gadasz z jakimś debilem czy co?"

            Po tym co napisałeś to tak. Piotrek rozmawia z debilem :D

            Bo jarasz się zdjęciami obrazu wyświetlanego projektora laserowego z neta i myślisz, że taki obraz będziesz miał na żywo.

            Więc trzeba być debilem żeby tak myśleć.

            " PC to ja się interesuje od dekad, tak od dekad."

            Ty się interesujesz od dekad :D

            buehehehehe :D

            To teraz doznasz szoku.

            Ten projektor ma HDMI i można podłączyć go pod wyjście HDMI karty graficznej PC.

            Przez dekady nie posiadłeś tej tajemnej wiedzy :D

            "Przykład z projektorem miał tylko pokazać, ze jak ktoś chce i ma hajs wybiera np sprzęt Sony z górnej półki"

            No jak ktoś ma hajs i i jest debilem, że wierzy w te bzdury o super jakości obrazu z laserowego projektora to tak.

            A jak ktoś ma hajs i jest mądry to wybierze Panasonic OLED EZ1000 który jedzie jakością obrazu ten twój projektor i każdy inny "sprzęt Sony z górnej półki":D

            Test telewizora OLED Panasonic EZ1000 – absolutnie najlepszy na rynku

            http://www.stuffpolska.tv/testy/test-telewizora-oled-panasonic-ez1000-absolutnie-najlepszy-na-rynku

            No, ale co ja będę gadał z debilem :D


            Skomentuj Historia edycji

          6. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 10:56

            Sony i Panasonic są najlepszymi TVkami na rynku. Oczywiście mówimy tutaj o górnej półce.
            Sony ma najlepszą obróbkę obrazu itp.

            Ale te trzepaki jak zwykle nic nie wiedzą to samo tyczy się gier na wyłączność od Sony.

            Skomentuj

          7. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 13:06

            Zgadza się, że elektronika.
            W 93 to ja na nartach jeździłem na Winter Universiade w Zakopanem no i co z tego?

            To jest jakiś wyznacznik zajebistości ?
            15 latek może mieć większą wiedzę a wygląda na to, że Ty w dupie byłeś i gówno widziałeś.

            Gdybyś był mądry (ale oczywiście nie jesteś tylko udajesz) to byś wiedział, że światło z projektora musi się odbić od materiału i dopiero trafia do twoich oczu.

            Musiał byś mieć idealne lustro które by nie powodowało żadnych strat a nie ściana w pokoju czy taka tablica która jakąś część energii absorbuje i zniekształca odbijane światło nie mówiąc już o perfekcyjnej czerni jak w OLED.

            Nie uczyli cię na fizyce na studiach?

            hue hue hue hue :D

            Jedynym plusem projektora jest to, że możesz sobie zrobić 150 calowy ekran nic po za tym.

            Skomentuj

          8. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 20:32

            buahahahah Naleśnik z serem

            Czy ty w ogóle czytałeś to co napisałem?

            Możesz sobie ustawić nawet 50 milimetrów od ściany i co z tego jak ściana ci obniży jakość jak i to twoje grafitowe podłoże.

            Weź się wróć na te twoje studia i poucz się fizyki bo masz braki.

            Nawet Samsungowy QLED bije to laserowe badziewie i nie muszę mieć pudełka wielkości trumny 50 cm od ściany która mi wyświetli obraz.

            https://youtu.be/oqxvEub_cxk

            I możesz mi łaskawie wyjaśnić dlaczego idealną czerń będę miał tylko przez rok na OLEDzie bo Cię nie rozumiem.

            Skomentuj

          9. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-03 22:37

            A Ty wiesz w ogóle jak powstaje czerń w OLED?

            Z tego co napisałeś to nie masz bladego pojęcia i w ogóle jak działają wyświetlacze.
            Napisałeś bzdury a teraz się próbujesz ratować tylko piszesz jeszcze większe bzdury.

            100 tysi to ty płacisz za papkę marketingową i laser młotku.

            No i dalej to wygląda gorzej niż QLED a nie mówiąc o OLED.

            I przestań już kopiować z neta udając, że jesteś mądry.

            Skomentuj

  5. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-30 23:02

    TLOU 2 wezme na premiere, czyli za jakieś dwa lata. GoW też, czyli pewnie najwcześniej za pół roku.
    Detroit mnie nie interesuje bo to zapewne zwykła nudna "interaktywna klikanka", która pewnie trafi do plusa tak jak Until dawn. Spiderman taki sobie wiec raczej go sobie kupie sporo po premierze. To jak dla mnie zapowiada się w pyte czekania.
    Jak fanboje to robią że mają tyle cierpliwości , to serio nie wiem. A jeszcze niech któras z tych gier (np Spiderman) okaże się lekkim niewypałem jak np ostatnio GTSport (na które tez było mase czekania), to lepiej PS4 trzymać w szafie przez ten czas (wyciagać do exów), a wszystko inne ogrywać na codzień na PC albo XOX.

    Skomentuj

    1. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-30 23:36

      Mają tyle cierpliwości bo cały czas jest w co grać. To nie gracze konsolowi czekają na konwersje.

      Skomentuj

  6. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-30 23:40

    Nie wazne jak będzie wyglądac, ta gra przetrwala z czasów ps3 do dnia dzisiejszego ze wzgledu na fabułę i emocje a tych tu nie brakuje.
    W dwójce pewnie będzie podobnie.

    Skomentuj

  7. raffal81
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-10-31 07:58

    Tak naprawdę wywalone mam na grafikę, w TLOU byłą tak fajna fabuła, granie na emocjach, wszystko to się tak ładnie w całość składa, że już kilka razy przechodziłem pierwszą część.

    Kiedy Ty Piotruś zrozumiesz, że grafika nie jest tak znacząca w grach, przynajmniej dla mnie. Ale dzisiaj moda na super grafikę, dużo ludzi tego oczekuje, a później mamy takie gó..... że światelek, błysków, i innych rzeczy w pizd..... na ekranie, no i to wszystko, bo ani ta gra nie przyciąga na dłużej, ani do niej później wrócić, typowe benchmarki.

    TLOU2 bez wątpienia będzie czymś wyjątkowym, gry od ND są jedynymi które mógłbym kupować przedpremierowo.

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-31 21:54

      Ale tu chodzi o to, że te konsolowe dzieci uważają, że grafika na ich konsolowym złomie jest ładniejsza niż na PC :D

      Skomentuj

          1. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-11-01 10:46

            Zostaw tych trolli bo to jest nie do przełknięcia ech....

            Wszystkie te trolle już od paru ładnych lat piszą że exy na PS4 to kup.... graficzna.
            Ale tak jest już od zawsze ech.... Nie mają nic konkretnego na xboxa/pc i tak strzępią ryja.

            Bezguścia pctowe............

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 13:15

            No i po raz kolejny udowodniłeś jakim jesteś konsolowym głąbem a podajesz się za 40 letniego znawcę od dekad.

            Masz i przestań już się bardziej pogrążać.

            Twórcy A Way Out porównują PlayStation 4 do 5-letniego PC. Przez konsole deweloperzy mają problemy.

            „Chcesz szczerej prawdy? Ta maszyna nie jest tak silna, jak myślisz. Sprzęt jest jak pięcioletni PC. Gdyby konsole były tak potężne jak komputery, to zobaczyłbyś zupełnie inne gry”

            http://www.ppe.pl/news/51838/tworcy-a-way-out-porownuja-playstation-4-pro-do-5-letniego-pc-przez-konsole-deweloperzy-maja-problemy.html

            Ubisoft: grafika w The Division pogorszona, by konsolowcy nie byli poszkodowani.

            Przedstawiciel studia Ubisoft Massive, odpowiedzialnego za grę MMORPG The Division, której premiera odbędzie się już w marcu, z rozbrajającą szczerością stwierdził w rozmowie z redaktorem kanału Team Epiphany w serwisie YouTube, że "byłoby niesprawiedliwym, gdyby wersja przeznaczona na komputery stacjonarne była wersją bardziej zaawansowaną graficznie od wersji na konsole".


            http://www.conowego.pl/aktualnosci/ubisoft-grafika-w-the-division-pogorszona-by-konsolowcy-nie-byli-poszkodowani-16475/

            Spider-Man w 1080p i 60 fps? Nic z tego, nawet PS4 Pro nie da rady

            http://www.benchmark.pl/aktualnosci/spider-man-nie-bedzie-dzialac-w-1080p-i-60-fps.html

            EA: nasze gry tworzymy najpierw na mocne PC.

            "W swoim wystąpieniu na UBS Global Technology Conference stwierdził on, że wszystkie gry przygotowywane przez studia należące do EA najpierw tworzone są z myślą o mocnych komputerach. Dopiero po ich przygotowaniu twórcy zajmują się ich przycięciem i dostosowaniem do możliwości dostępnych na rynku konsol."

            http://pclab.pl/news71966.html

            Quake Champions tylko na PC, bo ma być grą bez ograniczeń

            http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=98994

            Wiedźmin 3 z gorszą grafiką przez konsole. CD Projekt przeprasza...
            http://www.pcworld.pl/news/Wiedzmin-3-z-gorsza-grafika-przez-konsole-CD-Projekt-przeprasza,402061.html

            Skomentuj Historia edycji

          3. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-01 13:49

            @Q2hvY2hsaWs8

            Możesz sobie pisać co chcesz ale tego nie zmienisz że są najładniejszymi grami koniec kropka. Wbij sobie do głowy że exy z PS4 to najwyższa półka audiowizualna i nie znajdziesz nigdzie ładniejszych. Możesz sobie stawiać pcty z Nasa i nic to nie da.

            Do GTS się przyczepiłeś to sobie zobacz jak gra wygląda w ruchu najbardziej realistyczne wyścigi a oświetlenie majstersztyk.

            Już po raz kolejny piecze cię że to będzie najładniejsza gra z animacjami na czele.
            A tak to po co ta gadka jak ty nie masz konsoli nawet sam się przyznałeś że masz je w dup......

            Ale mnie wkurzają takie typki nie grali nie mają konsoli a tyle mają do powiedzenia w huk.

            Pokaż mi typie taką oprawę jak w Uncharted4/dlc Horizon na pc za tysia ech...... Skończ waść bo to jest śmieszne jak te wasze maszynki do pisania pc.
            W budzie karty po 5 koła a gry jak kołkiem ciosane bez wyrazu i grafiki na miarę nowej generacji.

            Normalnie ubaw po pachy pcty po 10/30 koła i taka bieda ech.... Człowieczku ten sprzęt już ma 4lata i jakoś nie widać na pc aby mogło coś przebić graficzne te wszystkie exy od Sony. Za rogiem czai się już kolejna generacja PS5 i będzie konkretnie pozamiatane przez Sony.

            Dziękuję za takie gry z pc kołkiem ciosane bez wyrazu bez rozmachu bez jakiegokolwiek art-style animacji itp. Lipa panie lipa z sosną hej.

            Stary DriveClub
            https://www.youtube.com/watch?v=WTEEuQdgLww

            GTS
            https://www.youtube.com/watch?v=Kax5gg-MM9g


            Masz coś podobnego na pc z taka oprawą a nie plastikową kup....

            Widziałeś w poniedziałek zapowiedzi na konferencji Sony a teraz z łaski swojej zamknij dzwi z drugiej strony i po klep swojego mesjasza M$ razem z xboxem pc windowsem DX sryksem na czele. Hej.

            Skomentuj

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 15:16

            "Ale mnie wkurzają takie typki nie grali nie mają konsoli a tyle mają do powiedzenia w huk. "

            Ale to przecież ty tutaj jesteś największym lemingiem, który nawet w gry na PS4, gra jedynie na YT.
            Udowodnij że masz chociaż GTSport !!!!

            "Stary DriveClub
            https://www.youtube.com/watch?v=WTEEuQdgLww"

            Faktycznie stary. A na tv 4k porażka.
            https://zapodaj.net/images/179181c4a242b.jpg

            "GTS
            https://www.youtube.com/watch?v=Kax5gg-MM9g"

            Miał być fotorealizm a wyszło tak:
            https://zapodaj.net/images/a2f42aa78dd84.jpg
            https://zapodaj.net/images/b41541bac349c.jpg

            Nurburgring w GTSport
            https://c1.staticflickr.com/3/2949/34117187765_43c7c757ba_o.png
            I w Project cars 2 na PC
            https://c1.staticflickr.com/5/4463/37542243151_3f13a7bc56_o.jpg

            Jeszcze jakieś pytania? Dziękuje, można sie rozejść.

            Skomentuj

          5. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 20:47

            Naleśnik z serem

            Adam - imponujące tech-demo na silniku Unity 5.4

            ""Adam" został wykonany za pomocą wersji beta Unity 5.4 i jego głównym przeznaczeniem jest prezentowanie, jakie możliwości daje wspomniany silnik. Całość wspierana jest przez zaawansowany symulator fizyki CaronteFX. Z tego powodu nie jest to oczywiście zwykły pre-render, a animacja generowana w czasie rzeczywistym. Co jednak najlepsze, całość renderowana jest w rozdzielczości 1440p za pomocą pojedynczej karty GeForce GTX 980."

            https://youtu.be/GXI0l3yqBrA


            "Na Game Developers Conference pokazano więc kolejne demo technologiczne - "Infiltrator". Oczywiście wszystko wygenerowane zostało w czasie rzeczywistym, choć trzeba dodać, że na nie byle jakim PC. Maszyna wyposażona była podobno w procesor Intel Core i7, grafikę Nvidia GeForce GTX 680 oraz 16 GB pamięci RAM."

            http://www.benchmark.pl/aktualnosci/unreal-engine-4-silnik-demo-technologiczne-mozliwosci.html


            "Prezentacja z dostępnego poniżej filmu została uruchomiona na komputerze z kartą graficzną GeForce GTX 680 i osiąga 180 klatek na sekundę."

            Czytaj więcej na http://gry.interia.pl/sprzet/news-activision-prezentuje-silnik-renderowania-twarzy,nId,949693#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


            Czemu nie ma takiej grafiki na konsolach?
            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          6. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-02 23:56

            Adam - imponujące tech-demo na silniku Unity 5.4
            To ten Adam jest tylko w wersji demo? A kiedy będzie pełna wersja? Bo już nie mogę się doczekać, kiedy zagram w tę grę.

            Skomentuj

          7. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 15:21

            "grałem ostatnio w bete StarWars (w 60fps) i mnie wali co ten gość mówi, bo dla mnie obie te gry wyglądają momentami oszałamiająco"

            Też grałem w bete SW na PS4pro (a coś czuje że Ty na PS4?). Sory, ale jeśli taka grafika Cię oszałamia (jeszcze na PS4), to nie mam pytań.

            Skomentuj

          8. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-01 15:48

            "Inne tryby jedynie drapnąłem. Walki tymi statkami momentami wyglądają jak film kinowy i to jest właśnie oznaka dobrego kodu. "

            Fajnie że walka statkami kosmicznymi przypomina film, tylko co z resztą gry?
            Nawet ta mapa w lesie wygląda gorzej niż w poprzedniej częsci. A na PS4Pro grafika wali ziarnem po oczach że głowa mała. Przy wersji PC pewnie to "naprawią" od ręki jakimś modem, albo sweetfxem. Ale nie zmienia to postaci rzeczy, że grafika w tej odsłonie SW to nic czego człowiek nie widziałby już wczesniej. A gdy patrzy się na grafike battlefield 1 w trybie multi na PC na 64graczy (plus zniszczalnośc otoczenia), to tu jest śmiech na sali.

            Skomentuj

          9. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-01 16:01

            "Ziarno... pewnie grasz na LCD"

            tak, gram na LCd. A to "ziarno" które mnie tak wkurza jest dobrze pokazane na zbliżeniach tutaj:
            1:14
            https://www.youtube.com/watch?v=qNhvCph86k4

            Skomentuj

          10. blebleble
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-03 22:43

            Naleśnik z serem

            Odpowiesz dlaczego nie ma takiej grafiki na Konsolach jak podałem przykłady wyżej generowanych na kilkuletnich kartach graficznych?

            Czy twoja teoria o wręcz porażającej wydajności konsol została obalona.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          11. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-04 15:29

            Jakiej grafiki na pc przecież na tym padle nie ma tak dobrej oprawy jak w exach na PS4.

            Skończ bredzić dziecko :)

            Co ty tutaj wklejasz tech demo to kiedy cała gra pokaż jak sterujesz tym demem ogarnij się czub....

            Kit ci wciskają za każdym razem żeby taki gimb leciał po karty grafiki po 3 koła bo niedługo taka oprawa w grach na pc hue hue.

            Skomentuj

    1. thorgallpl
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-02 11:17

      maja nasrane, bo jeden z drugim mowia, ze sa dorosli, a prowadza bitwe na sprzety. jedn z drugim: kupcie sobie peceta/xbox a X i ps4 i bedzie spokoj.

      Skomentuj

  8. PS4RaceMaster
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-11-01 11:28

    No i wszystko w temacie udoskonalony silnik graficzny żaden prerenderowany filmik itd...

    "Patrząc na scenę ujawnioną na Paris Games Week z The Last of Us Part II można było pomyśleć, że oglądamy tylko prerenderowany filmik. Wygląda jednak na to, że mamy tu do czynienia z grafiką generowaną na silniku nowej gry.
    Neil Druckmann podkreśla, że The Last of Us Part II znajduje się w fazie pełnej produkcji a gra korzysta z ewolucji autorskiego silnika Naughty Dog. Jednym z największych usprawnień tej technologii ma być lepsze oświetlenie, deformacje mięśni, efekty deszczu i doskonalsze animacje twarzy postaci. Większość z tych usprawnionych motywów widać w ujawnionym trailerze"

    Także będziemy mieli kolejne mistrzostwo świata w kwestii oprawy animacji itp. Na konsoli za tysia :)

    Żal mi tych bebechów dzisiejszych co siedzą w prowizorycznej maszynie do pisania PCMR.
    I trzeba mieć niezle nasr..... żeby kupować kartę grafiki za 3/5 koła do tego cudownego sprzętu pc ech...............

    Skomentuj Historia edycji

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-01 13:23

      Zgadza się. Odpalili to na PC :D

      A po premierze będę znów ci pokazywał jaki zrobili downgrade tak samo jak z Uncharted 4 :D

      Żal mi cię.

      hue hue hue hue :D

      Skomentuj Historia edycji

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-01 15:24

        Coś czuje że po premierze TLOU 2 wstawie pare screenów z wersji PS4 i pewnie znowu sie okaże jak w U4, że obraz to jest tam ostry tylko w trybie photomode :DDDDDDD

        Skomentuj

        1. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-11-01 22:23

          Ty i ten twój ziomek wyżej ładnie macie poprzestawiane pod kopułą. A wstawianie tłumaczeń CD Projekt, że downgrade musieli przez konsole zrobić jest żałosne. Ich lamerstwo już dawno zostało w pełnej krasie przedstawione. Gry z otwartym światem nie potrafią zrobić, podczas gdy Horizon i Assassin's Creed Origins zjadają Wieśmaka na śniadanie oprawą i mają prawdziwy, otwarty świat bez loadingów a nie lameriade. I żadne mody tego nie zmienią cieniasie. A To że Wiedźmin wygląda jak shit przy wyżej wymienionych, potwierdzasz sam gdyż zawsze wstawiasz screeny po szesnastu modach :D

          Skomentuj

          1. thorgallpl
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-02 11:35

            jak dzieci. :)) ile macie latek, 12?

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-03 22:52

            Lara-Croft

            Przez ten wasz konsolowy złom trzeba na PC instalować MODy polepszające grafikę żeby jakoś wyglądały jak na przykład do GTA5

            https://youtu.be/k10RdQU6Jxo

            Skomentuj

          3. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-04 15:40

            Złom to masz w swoich budach pcmr.
            Bebechy w cenie 5 konsol a nie ma ani jednej gry która by przebiła gry ekskluzywne od Sony na konsoli za tysia. Wstyd i tona mułu :)

            Skomentuj

  9. Adrian Waleczny
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-11-02 23:56

    Adam - imponujące tech-demo na silniku Unity 5.4
    To ten Adam jest tylko w wersji demo? A kiedy będzie pełna wersja? Bo już nie mogę się doczekać, kiedy zagram w tę grę.