| 2012-07-14

Modecom FreeTAB 9701: 9,7-calowy tablet z ekranem IPS - cena i specyfikacja

Zobacz więcej w kategorii: tablety PC

 

FreeTAB 9701 to nowy tablet firmy Modecom, który wedle producenta zapewni użytkownikom zarówno komfortową pracę, jak i zabawę.

Tablet napędzany jest procesorem ALLWINNER A10 z zegarem 1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Poza tym urządzenie może pochwalić się między innymi systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich i wielodotykowym (5 punktów jednoczesnego dotyku) ekranem pojemnościowym wykonanym w technologii IPS. Dzięki temu zagwarantować ma odpowiednią ostrość obrazu oraz szerokie kąty widzenia.

Modecom FreeTAB 9701 tablet front ekran

Specyfikacja techniczna tabletu Modecom FreeTAB 9701:

  • system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • ekran 9,7" IPS o rozdzielczości 1024x768
  • procesor ALLWINNER A10 z zegarem 1 GHz + akcelerator 3D
  • 1 GB pamięci RAM 
  • 16 pamięci wewnętrznej + czytnik kart pamięci MicroSD (do 32 GB)
  • Wi-Fi
  • kamera główna 2 Mpix oraz przednia 2 Mpix 
  • akumulator 7000 mAh
  • złącza: microHDMI, microUSB, słuchawkowe, DC

Modecom FreeTAB 9701 tablet tył

Tablet wyposażony został w kilka przycisków fizycznych: power, reset, return, home, menu. Jeżeli chodzi natomiast o wymiary urządzenia, to wynoszą one 243 x 190 x 10.5 mm.

Modecom FreeTAB 9701 tablet specyfikacja

Modecom FreeTAB 9701 wyceniony został przez producenta na 799 złotych. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.
 

Więcej o tabletach:

Źródło: inf. prasowa, Modecom

odsłon: 24755

Komentarze

(25)

Johny6

-3 + - 2012-07-14 10:03

Rozglądam się za tabletem w rozsądnej cenie i po tym artykule wiem, że będę się rozglądał dalej...

Sasior

0 + - 2012-07-14 10:23

Rozejrzyj się za jakimiś Ainolami.

Odwołując się do newsa - czyżby dostali magazyn IPSów? Spory wysyp przyzwoitej chińszczyzny (tj. Allwiner A10 + 1GB ram + IPS).

hideo

-3 + - 2012-07-14 16:38

ile rdzeni ma ten 1GHz procek? bo jeśli 1 to będzie mulić, jeśli 2 to spoko wystarczy

adammo

0 + - 2012-07-14 18:57

O.o a to od kiedy system Android wykorzystuje więcej niż jeden rdzeń, bo że aplikacje wykorzystują to wiem, ale sam system.

infinitimind

2 + - 2012-07-14 19:40

od 4-rki

hideo

1 + - 2012-07-14 21:45

i o aplikacje chodzi, sam system nikomu do szczęścia nie jest potrzebny tylko przecież aplikacje

Furai

1 + - 2012-07-14 11:07

Przynajmniej nadrabia wyglądem, wydaje się nadzwyczaj cienki. Ja również rozglądam się za jakimś tabletem ale chyba przyjdzie mi poczekać na Nexus'a 7...

Eklerek

-1 + - 2012-07-14 12:29

Cienizna i do tego Modecom :/

Araragi

0 + - 2012-07-14 12:48

Ja też zastanawiam się nad tabletem i myślę czy takie tanie chińczyki dobrze sprawują się w robieniu notatek i przeglądaniu internetu.

b4rt3k

1 + - 2012-07-14 20:45

do tego wlasnie sa tablety ;)
do samego netu i notatek bez problemu, gorzej z grami czy filmami
zauwaz ze ten ma tylko wifi, bez 3g i gpsu

Barto20

-1 + - 2012-07-14 15:00

W tej cenie można znaleźć raczej coś lepszego niż tego modecoma :/

hideo

0 + - 2012-07-14 16:32

najlepszy do zakupu przy odpowiedniej cenie jest moim zdaniem Sony tablet S (w tej chwili już na ICS), wielokrotnie się nim bawiłem i w cenie 1300zł jest naprawdę fajny i nie zamula za bardzo, iPad jest lepszy ale dla mnie jest zbyt drogi (jakby się zepsuł po gwarancji to płacz i zgrzytanie zębów a Apple potrafi się zepsuć i gruba kasa w błoto :p)

b4rt3k

0 + - 2012-07-14 20:39

mam ipoda 1gen juz wiele lat i zadnych problemow
teraz nowego ipada i rowniez zadnych
z tym sprzetem jest przewaznie tak ze jak sie na poczatku nie zepsuje to bedzie chodzic lata, tam nie ma co sie zepsuc... bateria? podswietlenie?
jesli sie boisz to masz zawsze przedluzoną gwarancje za doplata ;)

b4rt3k

1 + - 2012-07-14 20:42

*ipoda touch 1 gen
btw
fajny portal co nie ma nawet edycji komentarzy
porownajcie sobie np z:
http://www.theverge.com/
czy
http://www.pcmag.com/

nie wspominajac juz o tym jak wygladają na urzadzeniach mobilnych, benchmark nie ma nawet takiej opcji...

hideo

0 + - 2012-07-14 21:43

mi iPod padł po 3 latach i kilku dniach (dysk twardy padł), jak na ponad tysiąc zeta za player oczekiwałem że podziała 4-5 lat, 3 to zdecydowanie za krótko i nabrałem dystansu do Apple (premium to już nie jest dla mnie), tak więc po co te piękne solidne aluminiowe czy stalowe obudowy skoro w środku i tak słaby punkt się znajdzie i padnie (w macbookach padały np. układy graficzne a potem płacz bo lapek Apple drogi)

b4rt3k

-1 + - 2012-07-15 00:25

elektronika ma to do siebie ze sie czasem psuje, dysk mogles wymienic
wyswietlacz retina jest piekny :]
ipad kosztuje 2k, wspomiales o tablecie za 1.3k czyli 700zl roznicy, ja z kolei nie cierpie firmy Sony za ich polityke i podejscie do klienta, wiec dla mnie 1.3k za ten tablet to w zasadzie... drogo

hideo

0 + - 2012-07-15 09:14

podejście Apple jest gorsze (walki patentowe, grożenie pozwami za dowcip z Apple w tv itd.), ale oni wszyscy dbają o własne d*** co nie zmienia faktu że Apple jest drogie a jak się zepsuje to jest niefajnie

hideo

0 + - 2012-07-15 09:19

nie będę wymieniać dysku bo smartfon mi teraz wystarczy, ale liczyłem że iPod podziała chociaż 4-5 lat a to wina Apple wogóle nie powinni wydawać produktu drogiego który trzyma tylko 3 lata bo to oni są odpowiedzialni za dobór części w końcu to ich produkt i jeszcze te logo Apple na dysku... (chociaż dysk Toshiby), mam 6letniego Sony Network Walkman który nadal działa mimo że jest z plastiku i wygląda jak po wojnie a Apple jest ładnym alu-stalowym trupem ;)

aquadigger

1 + - 2012-07-14 20:31

jak na tą cenę to nie jest zły

radzab7

-1 + - 2012-07-14 23:42

Za tablet MODECOM'a nie dał bym więcej niż 250zł.
Produkty tej marki są iście markowe, jeśli coś wgląda łądnie to zapewniam jedynie na zdjęciu i podczas pierwszego tyfodnia użytkowania...
Dobra kolejny MODECOM sprzedany szefie...
The Bomb has been planted!
30 secound to explosion!

Maxx72

1 + - 2012-07-15 16:34

Polska język - trudna język.

Darkseeder

0 + - 2012-07-15 20:58

kupiłem nawigację modecom mx2 i jest to świetny produkt bijący na głowę poprzedniego garmina

rs777

0 + - 2012-07-15 09:22

Mnie się cena wydaje ciut za wysoka.

szymon2009

0 + - 2012-07-15 18:53

baterie ma dobra. a przy takim procesorze to bedzie najwiekszy atut

Robcio5551

0 + - 2012-07-16 12:03

Cena wydaje mi się trochę wysoka.

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie