Na topie

Modecom FreeTAB 9701: 9,7-calowy tablet z ekranem IPS - cena i specyfikacja

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Tablety

Kategoria: Tablety

Co jeszcze oferuje?

FreeTAB 9701 to nowy tablet firmy Modecom, który wedle producenta zapewni użytkownikom zarówno komfortową pracę, jak i zabawę.

AA

Tablet napędzany jest procesorem ALLWINNER A10 z zegarem 1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Poza tym urządzenie może pochwalić się między innymi systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich i wielodotykowym (5 punktów jednoczesnego dotyku) ekranem pojemnościowym wykonanym w technologii IPS. Dzięki temu zagwarantować ma odpowiednią ostrość obrazu oraz szerokie kąty widzenia.

Modecom FreeTAB 9701 tablet front ekran

Specyfikacja techniczna tabletu Modecom FreeTAB 9701:

  • system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • ekran 9,7" IPS o rozdzielczości 1024x768
  • procesor ALLWINNER A10 z zegarem 1 GHz + akcelerator 3D
  • 1 GB pamięci RAM 
  • 16 pamięci wewnętrznej + czytnik kart pamięci MicroSD (do 32 GB)
  • Wi-Fi
  • kamera główna 2 Mpix oraz przednia 2 Mpix 
  • akumulator 7000 mAh
  • złącza: microHDMI, microUSB, słuchawkowe, DC

Modecom FreeTAB 9701 tablet tył

Tablet wyposażony został w kilka przycisków fizycznych: power, reset, return, home, menu. Jeżeli chodzi natomiast o wymiary urządzenia, to wynoszą one 243 x 190 x 10.5 mm.

Modecom FreeTAB 9701 tablet specyfikacja

Modecom FreeTAB 9701 wyceniony został przez producenta na 799 złotych. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.
 

Więcej o tabletach:

Źródło: inf. prasowa, Modecom

Odsłon: 32083 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. Johny6
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-07-14 10:03

    Rozglądam się za tabletem w rozsądnej cenie i po tym artykule wiem, że będę się rozglądał dalej...

    Skomentuj

    1. Sasior
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-07-14 10:23

      Rozejrzyj się za jakimiś Ainolami.

      Odwołując się do newsa - czyżby dostali magazyn IPSów? Spory wysyp przyzwoitej chińszczyzny (tj. Allwiner A10 + 1GB ram + IPS).

      Skomentuj

      1. hideo
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2012-07-14 16:38

        ile rdzeni ma ten 1GHz procek? bo jeśli 1 to będzie mulić, jeśli 2 to spoko wystarczy

        Skomentuj

          1. infinitimind
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2012-07-14 19:40

            od 4-rki

            Skomentuj

          2. hideo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2012-07-14 21:45

            i o aplikacje chodzi, sam system nikomu do szczęścia nie jest potrzebny tylko przecież aplikacje

            Skomentuj

  2. Furai
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-07-14 11:07

    Przynajmniej nadrabia wyglądem, wydaje się nadzwyczaj cienki. Ja również rozglądam się za jakimś tabletem ale chyba przyjdzie mi poczekać na Nexus'a 7...

    Skomentuj

  3. Eklerek
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-07-14 12:29

    Cienizna i do tego Modecom :/

    Skomentuj

  4. Araragi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-07-14 12:48

    Ja też zastanawiam się nad tabletem i myślę czy takie tanie chińczyki dobrze sprawują się w robieniu notatek i przeglądaniu internetu.

    Skomentuj

    1. b4rt3k
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-07-14 20:45

      do tego wlasnie sa tablety ;)
      do samego netu i notatek bez problemu, gorzej z grami czy filmami
      zauwaz ze ten ma tylko wifi, bez 3g i gpsu

      Skomentuj

  5. Barto20
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-07-14 15:00

    W tej cenie można znaleźć raczej coś lepszego niż tego modecoma :/

    Skomentuj

  6. hideo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-07-14 16:32

    najlepszy do zakupu przy odpowiedniej cenie jest moim zdaniem Sony tablet S (w tej chwili już na ICS), wielokrotnie się nim bawiłem i w cenie 1300zł jest naprawdę fajny i nie zamula za bardzo, iPad jest lepszy ale dla mnie jest zbyt drogi (jakby się zepsuł po gwarancji to płacz i zgrzytanie zębów a Apple potrafi się zepsuć i gruba kasa w błoto :p)

    Skomentuj

    1. b4rt3k
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-07-14 20:39

      mam ipoda 1gen juz wiele lat i zadnych problemow
      teraz nowego ipada i rowniez zadnych
      z tym sprzetem jest przewaznie tak ze jak sie na poczatku nie zepsuje to bedzie chodzic lata, tam nie ma co sie zepsuc... bateria? podswietlenie?
      jesli sie boisz to masz zawsze przedluzoną gwarancje za doplata ;)

      Skomentuj

      1. b4rt3k
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-07-14 20:42

        *ipoda touch 1 gen
        btw
        fajny portal co nie ma nawet edycji komentarzy
        porownajcie sobie np z:
        http://www.theverge.com/
        czy
        http://www.pcmag.com/

        nie wspominajac juz o tym jak wygladają na urzadzeniach mobilnych, benchmark nie ma nawet takiej opcji...

        Skomentuj

      2. hideo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-07-14 21:43

        mi iPod padł po 3 latach i kilku dniach (dysk twardy padł), jak na ponad tysiąc zeta za player oczekiwałem że podziała 4-5 lat, 3 to zdecydowanie za krótko i nabrałem dystansu do Apple (premium to już nie jest dla mnie), tak więc po co te piękne solidne aluminiowe czy stalowe obudowy skoro w środku i tak słaby punkt się znajdzie i padnie (w macbookach padały np. układy graficzne a potem płacz bo lapek Apple drogi)

        Skomentuj

        1. b4rt3k
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2012-07-15 00:25

          elektronika ma to do siebie ze sie czasem psuje, dysk mogles wymienic
          wyswietlacz retina jest piekny :]
          ipad kosztuje 2k, wspomiales o tablecie za 1.3k czyli 700zl roznicy, ja z kolei nie cierpie firmy Sony za ich polityke i podejscie do klienta, wiec dla mnie 1.3k za ten tablet to w zasadzie... drogo

          Skomentuj

          1. hideo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-07-15 09:14

            podejście Apple jest gorsze (walki patentowe, grożenie pozwami za dowcip z Apple w tv itd.), ale oni wszyscy dbają o własne d*** co nie zmienia faktu że Apple jest drogie a jak się zepsuje to jest niefajnie

            Skomentuj

          2. hideo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-07-15 09:19

            nie będę wymieniać dysku bo smartfon mi teraz wystarczy, ale liczyłem że iPod podziała chociaż 4-5 lat a to wina Apple wogóle nie powinni wydawać produktu drogiego który trzyma tylko 3 lata bo to oni są odpowiedzialni za dobór części w końcu to ich produkt i jeszcze te logo Apple na dysku... (chociaż dysk Toshiby), mam 6letniego Sony Network Walkman który nadal działa mimo że jest z plastiku i wygląda jak po wojnie a Apple jest ładnym alu-stalowym trupem ;)

            Skomentuj

  7. aquadigger
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-07-14 20:31

    jak na tą cenę to nie jest zły

    Skomentuj

  8. radzab7
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-07-14 23:42

    Za tablet MODECOM'a nie dał bym więcej niż 250zł.
    Produkty tej marki są iście markowe, jeśli coś wgląda łądnie to zapewniam jedynie na zdjęciu i podczas pierwszego tyfodnia użytkowania...
    Dobra kolejny MODECOM sprzedany szefie...
    The Bomb has been planted!
    30 secound to explosion!

    Skomentuj

    1. Maxx72
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-07-15 16:34

      Polska język - trudna język.

      Skomentuj

    2. Darkseeder
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-07-15 20:58

      kupiłem nawigację modecom mx2 i jest to świetny produkt bijący na głowę poprzedniego garmina

      Skomentuj

  9. rs777
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-07-15 09:22

    Mnie się cena wydaje ciut za wysoka.

    Skomentuj

  10. szymon2009
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-07-15 18:53

    baterie ma dobra. a przy takim procesorze to bedzie najwiekszy atut

    Skomentuj

  11. Robcio5551
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-07-16 12:03

    Cena wydaje mi się trochę wysoka.